איטו אבירם

“טיולים ואתגרים” – קורעים את השבילים, לא את הכיס!

זה התחיל מחבר’ה איכותיים, חובבי הליכה, שהתארגנו כדי לטייל בכל שבוע למקום אחר. משם הדרך אל התכנסויות לימי כיף, ימי הולדת וחגים היתה קצרה.

הקטן גודל גופן הגדל גודל גופן גודל גופן הדפס עמוד הזה

מטיילים 1

בכל שבוע הם מגיעים אל חיק הטבע. בכל פעם למקום אחר. עשרות רבות של מטיילים שמארגנים לעצמם אוטובוס ונוסעים אל פינה נידחת אחרת בישראל, כדי לטייל ברגל. קוראים לחבורה “טיולים ואתגרים”, ומדובר באוהבי לכת ומיטיבי לכת שהמכנה המשותף שלהם הוא טיולים בחיק הטבע.

חלק מהטיולים נערכים בחינם, וחלק בעלות סמלית של כמאה ₪ למטייל. זה כולל מדריך מוסמך, אוטובוס וביטוח. בקרוב גם טיולי משפחות. הוגה הרעיון הוא מדריך הטיולים איציק טהורי ששם לו למטרה לגבש קבוצת אנשים איכותית ולגלות איתה את הארץ דרך הרגליים. לא היה קשה למצוא כמה עשרות שכאלה, שיעדיפו, במקום מפגשים בבתי קפה ומועדונים, להיפגש על השבילים הנידחים, מול נופי הארץ וכוחו של הטבע. באותה ההזדמנות, כך מאמין איציק, ניתן להגיע לתובנות על החיים ולפתרונות של משברים ובעיות. ובאותה ההזדמנות נושמים אוויר צלול, לומדים להכיר מקומות חדשים ורוכשים חברים חדשים עם אפשרות להכיר גם בן או בת זוג הדומים לך, דרך אהבת הארץ והאדם .

מטיילות

כאמור, המיזם של “טיולים ואתגרים” בא ממקום טוב. הכוונה היא לעשות טוב לאנשים, ללמוד את הארץ דרך הרגליים בלי לקרוע את הכיס. אך לא רק טיולים נערכים יחד, אלא גם מפגשים המתקיימים במהלך השבוע ובהם חגים שחוגגים יחדיו, ימי כיף ומסיבות.

הרעיון הוא לא לשבת לבד בבית, אלא לצאת ולייצר גרעין הבנוי מאנשים שרוצים להיות יחד. גילאי המטיילים החברים בקבוצה הם מ- 20 ועד 75. כל שנשאר הוא לבקר באתר ולהירשם לטיול הקרוב.

טיולים ואתגרים.

אפשר להתרשם גם בפייסבוק בקבוצת “טיולים ואתגרים” https://www.facebook.com/groups/izikthori/

לפרטים נוספים: איציק טהורי – 0542233888

 

2 תגובות על “טיולים ואתגרים” – קורעים את השבילים, לא את הכיס!

 1. יורם לוי יולי 8, 2015 בשעה 1:17 pm

  הייתי בטיולים של קבוצת טיולים ואתגרים בניהולו המעולה של איציק טהורי .
  ויש לי לומר רק מילים חמות , על החבורה הנהדרת על האירגון הסדר האיכפתיות
  וכל כך נכון , המחירים שווים לכל עם ישראל 120 ש”ח לטיול ליום שלם .
  באמת מחיאות כפיים לשחקן החדש

  הגב
 2. עדן נובמבר 3, 2019 בשעה 7:39 am

  חברת טיולים ואתגרים היא החברה מספר אחת בישראל .
  פעמיים ברציפות קיבלה חברת טיולים ואתגרים תעודת מצוינות מאתר הטיולים tripadvisor

  הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *