איטו אבירם

CONTEXT  – בכורה ישראלית לפסטיבל הבלט מסנט פטרסבורג

בכורה ישראלית לפסטיבל CONTEXT מיסודה של דיאנה וישנבה, עם מיטב הכוריאוגרפיה הרוסית העכשווית יום שישי ה-8 במרץ בשעות 13:00 / 21:00 במרכז סוזן דלל.

הקטן גודל גופן הגדל גודל גופן גודל גופן הדפס עמוד הזה

הרקדנית דיאנה וישנבה                     

לאחר שביסס את מעמדו כפסטיבל המחול המוביל במוסקבה וסנט פטרסבורג, פותח פסטיבל CONTEXT את סיבוב ההופעות הבינלאומי שלו בתל אביב, לפני שהפסטיבל ימריא לתחנה הבאה שלו בלונדון באביב 2019.

הקהל הישראלי והבינלאומי יזכה להזדמנות ייחודית להיחשף לחוד החנית של המחול הרוסי העכשווי, ובראשו לדיאנה וישנבה, מרקדניות הבלט הגדולות של זמננו, אשר מכהנת גם כמייסדת וכמנהלת אמנותית של פסטיבל CONTEXT, פרימה בלרינה בתיאטרון מרינסקי, סולנית אורחת בבולשוי, ורקדנית ראשית לשעבר בתיאטרון הבלט האמריקני.

תכנית הפסטיבל:

הפרימה בלרינה דיאנה וישנבה בקטע סולו מהבלט Tué  מאת הכוריאוגרף מרקו גקה, מלווה בהקלטה של הזמרת הצרפתייה ברברה.

קטעים מהבלט “נורייב” מאת קיריל סרברניקוב, שהועלה לראשונה בבולשוי בדצמבר 2017. הקטעים יוצגו לראשונה מחוץ לגבולות רוסיה. “נורייב” מגולל את סיפורה של רקדנית מחוננת שנמלטה מברה”מ לטובת המערב, ועובד ע”י קיריל סרברניקוב, מהיוצרים הנועזים בזרם האוונגארד הרוסי.

עבודות של זוכי התחרות Context Lab: תכנית של קטעי מחול של דור חדש ומוביל של כוריאוגרפים, המעצבים את סצנת המחול הרוסית העכשווית. בין הכוריאוגרפים: ולדימיר ורנבה, אולגה וסילייבה, קונסטנטין קייכל, אולגה לבובקינה ופבל גלוכוב. מדובר בכוריאוגרפים בעלי שם עולמי, המשמשים כשופטים בתחרויות הבינלאומיות הנחשבות ביותר בתחומי הבמה, ושאת עבודותיהם ניתן למצוא ברפרטוארים של קבוצות מחול ברוסיה ורחבי העולם.

M.ART הוא ארגון תרבותי לא ממשלתי וללא מטרות רווח, שמציג תרבות רוסית עכשווית בלונדון, ניו יורק ותל אביב.

טיזר רשמי לפסטיבל:

https://drive.google.com/open?id=1MjtAkbb05vU-Dbr61BovoPbvhWt6weRK

כרטיסים לפסטיבל:

מחיר כרטיס: 205-335 שקלים

לרכישת כרטיסים: https://mart.foundation/en/event/context_ta

לפרטים נוספים ויחסי ציבור:

דר מוספיר – dar@mirabeinart.com – 0546-88-0101

לאירוע בפייסבוק:

https://www.facebook.com/events/2162474350735357

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *