איטו אבירם

פסטיבל קולנוע רוחני ה-4 בקריית טבעון

האירוע שהתחיל דרכו בחיפה לפני כשנתיים העתיק את מקומו בשנה שעברה לאולם זוהר בקרית טבעון, יפתח את שעריו בפעם הרביעית בין התאריכים 26-28.5.

הקטן גודל גופן הגדל גודל גופן גודל גופן הדפס עמוד הזה

 

פסטיבל קולנוע רוחני בקריית טבעון.

פסטיבל קולנוע רוחני בקריית טבעון.

הפסטיבל נוצר בשל הצורך והדרישה של הקהל לקולנוע איכותי בעידן הניו אייג’. “מודעות” היא כבר לא מילה גסה, “אנרגיה” ו”תדר” כבר שגורות בפי כל. במהלך ימי הפסטיבל יוקרנו סרטים נפלאים שיהיו מלווים בהרצאות של מיטב המרצים והמדריכים לצמיחה רוחנית. המפגשים עוסקים בהתפתחות רוחנית העצמה אישית, מודעות, קיימות, סביבה ותרבות השפע בעולם.

הפסטיבל יפתח רשמית ביום חמישי בשעה 20:00 עם הסרט הארגנטינאי “בודהא אחד” (UN-Buda), הבודהא הוא סיפורו שובה הלב של צעיר החי בעיר הגדולה ונאבק להתעלם מהצורך הרוחני העמוק שלו לגלות מי הוא. אובדן, התפכחות וטרגדיה מובילים אותו לתרגולים רוחניים קיצוניים. הוא נודד למנזר זן בהרים בחיפוש אחר המאסטר שלו. הוא מוצא אותו, אבל הדברים אינם קורים כפי שציפה.

הסרט מדגיש את הדילמה בין הארצי והשמימי ואת נקודת המיזוג בין המזרח למערב. במהלך ערב הפתיחה תתקיים הרצאה מרתקת בנושא החיבור בין פילוסופיה לצילום. ההרצאה תינתן ע”י מרצה אורח, פייר פאולין, צלם ופילוסוף, יליד פריז.

בין הסרטים שיופיעו בפסטיבל ניתן למצוא את: תארוז בשקית, לאורך הגנגס, המסע מזנסקר, סיני בטייק אווי, רעבים לשינוי, החיים שבפנים וכל הזמן שבעולם.

הפסטיבל יכלול הפנינג של מגוון דוכנים, סדנאות מיוחדות (שייערכו בסמוך לאולם) בתחומים שונים, בין היתר, המדריכים האישיים, כלים פרקטיים של אווטר, חוזה הנשמה ועוד. וכמובן פעילויות חינמיות לקהל: קבלת שבת, הרצאה: “מברך על כל רגע קצר” בקרון ספרים, הליכה מדיטטיבית ומעגל הקשבה.

פסטיבל קולנוע רוחני 

מקום – אולם זוהר, קריית טבעון

תאריך: 26-28.5

שעות – 11:00-23:00

מחירים:

  • סרט + הרצאה – 49 ₪ (סטודנט | אזרח ותיק – 44 ₪ )
  • סרט – 30 ₪ (סטודנט | אזרח ותיק – 27 ₪ )
  • חבילה של 4 סרטים + הרצאות – 170 ₪
  • חבילה של 3 סדנאות – 80 ₪

טלפון לרכישת כרטיסים ופרטים נוספים – 04-8377777 לינק לרכישת כרטיס

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *