איטו אבירם

“ורטיגו בריבוע” – 2 מופעים בכרטיס אחד של להקת המחול במחווה לסוזן דלל

לכבוד יום ההולדת 30 של מרכז סוזן דלל יתקיים בחוץ המופע: לידת הפניקס, מופע הדגל של ורטיגו ובאולם: אחת אחת ואחת- המועמד לפרס ה”בסי” היוקרתי בניו יורק. ארבעה מופעים עוקבים במשך יומיים ב:יום חמישי ה-5.9.19 וביום שישי ה-6.9.19

הקטן גודל גופן הגדל גודל גופן גודל גופן הדפס עמוד הזה

“לידת הפניקס” של ורטיגו.

להקת המחול ורטיגו תשתתף בחגיגות ה-30 למרכז סוזן דלל עם  “ורטיגו בריבוע”- שתי  עבודות דגל של נעה ורטהיים הכוריאוגרפית והמנהלת האמנותית של הלהקה בארבעה מופעים עוקבים במשך יומיים ב:יום חמישי ה-5.9.19 וביום שישי ה-6.9.19.

מחוץ לאולם יעלה המופע “לידת הפניקס” שמאז עלה לראשונה בפסטיבל המחול כרמיאל לפני 15 שנה ומאז הופיע בהצלחה מעל 800 מופעים ברחבי הארץ והעולם. לאחר מכן תעלה הלהקה את היצירה “אחת אחת ואחת”- המועמדת לפרס “בסי” היוקרתי בניו יורק לאחר שחבר השופטים של התחרות החשובה צפה עת הופיעה הלהקה בחודש מרץ האחרון במרכז ברישניקוב לאמנות.

במקביל ובמיוחד ליום הולדת 30 של מרכז סוזן דלל  תתקיים בחללי מרכז סוזן דלל גם תערוכת צילומים של להקת ורטיגו. הצילומים צולמו על ידי רונה אברו, צלם ואמן רב תחומי החי בדנמרק וישראל המלווה את הלהקה מזה שנים. בתערוכה, צילומים אקספרסיביים התופסים רגעים חזקים מתוך העולם שיצרה נעה ורטהיים ביצירה ״אחת. אחת ואחת״.

מנהלי הלהקה עדי שעל ונעה ורטהיים נזכרים בתחילת דרכם ובחלקו של יאיר ורדי ומרכז סוזן דלל בחיי הלהקה מאז הוקמה: “אנו אסירי תודה למרכז סוזן דלל וליאיר ורדי העומד בראשו על כל שהעניק לורטיגו את המצע לפרוח להגיע למי שאנחנו כיום”

“אחת ואחת ואחת”, של להקת ורטיגו.

“ורטיגו בריבוע”/ מרכז סוזן דלל

יום חמישי ה-5.9

19:30 | לידת הפניקס

21:00 | אחת אחת ואחת

**

יום שישי ה-6.9

19:30 | לידת הפניקס

21:00 | אחת אחת ואחת

לרכישת כרטיסים

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *