איטו אבירם

סדנת כתיבה עם איטו אבירם במסלול “מתחילים” ובמסלול “מתקדמים” בספריית תל מונד וב- ZOOM – ההשתתפות בסדנאות אפשרית בארץ ובעולם – גם מהבית!

הכישרון הוא שלך. כלי העבודה שמשתתפי הסדנה לומדים להכיר ולהשתמש בהם הם התוספת שעושה את ההבדל: בניית דמויות, בחירת זמן וגוף, תכנון עלילה, כתיבה לרוחב, תיאורים ודימויים, תובנות ועוד… הסדנאות מיועדות לכל מי שכותב בעברית בארץ וברחבי העולם. מספר המשתתפים מוגבל.

הקטן גודל גופן הגדל גודל גופן גודל גופן הדפס עמוד הזה

כשאי אפשר לצאת מהבית, לבלות, להיפגש עם אנשים שאוהבים, אפילו להתבודד קשה לחלק מאיתנו, מאילוצים משפחתיים, כשבחוץ מהלכת המגפה אימים על העולם, אזי מתעוררות בנפש מחשבות, נוצרים סיפורים שאי אפשר להחזיק אותם יותר בפנים, והם חייבים להיכתב!

עתה נפתחת סדנת הכתיבה של איטו אבירם בתל מונד במקביל, גם ב- ZOOM, במיוחד בשבילך. אפשר ורצוי להגיע לסדנה, ניתן להישאר בבית ולהתחבר אליה ב- ZOOM. אל הסדנה מגיעים אנשים שרוצים לכתוב, ממש כמוך, אנשים שיש להם סיפור בראש שחייב להיכתב כך, שיהיה מסקרן, מרגש, דרמטי במידה, או הומוריסטי. סיפור שהוא יומן, או חוויה אישית, סיפור שהוא זיכרון או תיעוד ספרותי של מה שקורה לך ממש בימים אלה. והעיקר – סיפור שהקוראים יאהבו בו כל רגע. הם יתרגשו, ייעצבו, יזילו דמעה, יחייכו ויאהבו. הם ירגישו שהצלחת להעביר אליהם את מלוא עוצמתה של החוויה שחשת בעצמך. שרצית לחלק עמם.

במסגרת הסדנה ניתנים תרגילים, נקראים סיפורים, הקבוצה מעירה, מתרשמת, מחמיאה, והתחושה היא של שינוי גדול מאד לא רק ביכולת הכתיבה שלך, אלא אפילו בקריאה של ספרים, שנהפכת למהנה ושונה הרבה יותר.

כאמור, ישנם שני מסלולים בשני ימים שונים: מסלול מתקדמים המיועד לסופרים חובבים שהתנסו בכתיבה והשתתפו בסדנאות ומסלול למי שזוהי התנסותם הראשונה. ובמילים אחרות: הכישרון הוא שלך. כלי העבודה שמשתתפי הסדנה לומדים להכיר ולהשתמש בהם הם התוספת שעושה את ההבדל: בניית דמויות, בחירת זמן וגוף, תכנון עלילה, כתיבה לרוחב, תיאורים ודימויים, תובנות ועוד…

לחצ/י על הקישור (hitrashmut@gmail.com) לקבלת פרטים נוספים. יש להשאיר שם מלא, מספר טלפון וכתובת מייל וטקסט קצר על הציפיות שלך מהסדנה. אפשר גם בטלפון: 054-4311075.

 איטו אבירם מנחה סדנאות כתיבה וסיפור חיים במדרשות, ספריות ציבוריות, קתדרות ובאופן פרטי. אחרי חג הסוכות ייפתחו סדנאות של איטו אבירם גם במדרשה ברעננה, בקתדרה בפרדס חנה (גמול השתלמות למורים), בספרייה העירונית בחיפה ובקתדרה בכפר סבא.

משתתפים בסדנת הכתיבה בביתי, בקדימה. קיץ 2016

 

 

תגובה אחת עבור סדנת כתיבה עם איטו אבירם במסלול “מתחילים” ובמסלול “מתקדמים” בספריית תל מונד וב- ZOOM – ההשתתפות בסדנאות אפשרית בארץ ובעולם – גם מהבית!

  1. אור אזרד יוני 3, 2020 בשעה 3:49 pm

    אני מצפה לשפר את יכולות הכתיבה שלי ומצפה ללמוד על טכניקות כתיבה חדשות

    הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *