Image default
ספרים

אתר “עברית” לספרים דיגיטליים מעניק…

“הרוחות של שיח’ ג’ראח” – צביה אביטל

הזדמנות נוספת להיחשף לרומן הביכורים מפעים שיצא לאור לפני כשנתיים ולא זכה לקהל קוראים, לו הוא יותר מראוי. שוק הספרים הישראלי מורכב מאינספור כותרים ותיקים לצד אלפי כותרים חדשים שרואים אור בכל שנה. בחנויות הספרים ניצבים על הבמות עשרות כותרים – חדשים ורבי מכר, אך הספרים הותיקים יותר נדחקים למדפים, למחסן או יוצאים כליל מהמלאי. ב”עברית” יוכלו קוראים למצוא את הספרים החדשים ביותר בשוק, לצד ספרים שראו אור לפני מספר שנים וכבר לא ניתן להשיגם.

כולם נמצאים ב”עברית”, זה צד לצד – ספרים דיגיטליים לעולם לא יוצאים מהמלאי ולא מפנים את מקומם לספרים חדשים יותר.

הספר הנפלא “הרוחות של שיח’ ג’ראח” מאת צביה אביטל לא קיבל את תשומת הלב הראויה. הרומן מספר את סיפורה של לולו, שמגיעה לפלסטינה עם התנ”ך, הקוראן והברית החדשה, בתקווה שילדיה ידבקו ממנה בתשוקה להשכלה. כתבי הקודש שהיא מגיעה איתם הם דוגמה אחת לאופן שבו ירושלים מוצגת בספר כמוקד עימות בין זהויות – לא רק בין הדתות אלא גם של התושבים אל מול המנדט, המזרחיות והאשכנזיות ועוד – כל זה תוך שימוש מהפנט ויוצא דופן בשפה. לדף הספר באתר: ,

  “הנס של עודד” מאת אמיר דורון

ספר במתנה לילדי עברית. הספר הראשון בסדרת הילדים המצליחה “העשיריה הפותחת” מאת אמיר דורון – “הנס של עודד” – זמין עכשיו להורדה בחינם לילדי וילדות “עברית”. לעודד היה חלום אחד גדול: להתקבל אל קבוצת הכדורסל של מכבי תל אביב. כשחלומו נגוז, לאחר שכשל במבחני הקבלה לקבוצה עקב קומתו הנמוכה, הוא מחליט שלא לוותר.

הוא חובר אל נדב, אסף, דורון ותומר – חמישה נערים שכשלו אף הם בניסיונם להתקבל למועדון התל אביבי – ואלה מקימים קבוצה. החמישה פוגשים בברק, שחקן מוכשר בעברו ומשוחרר טרי משירות צבאי, והוא מציע לשמש כמאמנם. אלא שברק מציב בפניהם תנאי אחד להסכמתו: לאתר ולצרף חמישה שחקנים חדשים לקבוצה, וכל זאת – בתוך שלושה ימים. האם יצליחו החמישה לעמוד במשימה הקשה? לדף הספר באתר: 

משחק גמד-ענק ספרותי לקוראי “עברית”:

בואו לקנות ספר אהוב במתנה לענק שלכם, ולקבל ספר במתנה מגולש אחר – במשחק הגמד-ענק הספרותי הראשון מסוגו בארץ. יחד נקדם את אהבת הספרות וניתן (ונקבל) את המתנה הכי כיפית שיש – ספרים. עלות ההשתתפות 30 ₪. יוצרים: אביגיל קנטורוביץ’ (“ארץ, עיר, ילדה”) ועמרי חורש (“החלון והמדרגות”). לעמוד המשחק באתר:

מרדף כאושר – ארנסט המינגווי

סיפור חדש מעיזבונו של ארנסט המינגוויי: לראשונה בשפה העברית ורק ב”עברית”, סיפורו של זוכה פרס הפוליצר והנובל לספרות, ארנסט המינגוויי – “מרדף כאושר” – בעשרה שקלים בלבד. הסיפור מהדהד את עלילת “הזקן והים”, ונכדו של הסופר אמר עליו “איני יודע מדוע הסיפור הזה קיבל תשומת לב מעטה כל כך, זהו אחד היהלומים בחומר שטרם ראה אור”.  הוצאת פן וידיעות ספרים. מאנגלית: רחל פן. לדף הספר באתר:

סיפור חדש של ג’וג’ו מויס במתנה: 

בהשראת סגר הקורונה ובמטרה לשמח את קוראיה הסגורים בבתים, כתבה הסופרת האהובה סיפור קצר, שניתן כעת במתנה לקוראות וקוראי אתר עברית. הסיפור, החוזר לעולמה של לואיזה קלארק מטרילוגיית “ללכת בדרכך”. כעת היא סגורה בבית המשפחה שלה באנגליה, בעוד אהובה, סאם, נמצא בניו-יורק. הוצאת ידיעות ספרים. מאנגלית: קטיה בנוביץ’. לדף הספר באתר: 

 

אולי תאהב\י גם:

פרוזה צרפתית בעברית: “חיבוק גדול” ו”העשב” – על הסרקסטי ועל המלאֶה

איטו אבירם

בא לכם לקרוא אגדות עם בורמזיות?

איטו אבירם

הסרט והספר “רמי – ילד של אף אחד” קלאסיקה צרפתית לילדים ולהוריהם

איטו אבירם

הגב לפוסט

דילוג לתוכן