Image default
מה חדש

iGuard (איי-גארד) מכשיר חדיש לחיטוי – כשילד אחד מצונן מדביק את כל הגן…

הילד חוזר מהגן עם מחלה חדשה בכל שבוע? אתם מגיעים בריאים למשרד אבל יוצאים ממנו חולים כי אחד העובדים הגיע מצונן? מה כבר יכול אדם בריא שמגיע לסביבה שבה מישהו מנוזל, או חולה בשפעת, יכול לעשות?!
אז זהו, שחברה ישראלית טוענת שיש לה תשובה – מכשיר המחטא את האוויר ממזהמים ביולוגיים ברמה של 99.9%. זהו מכשיר שיכול לשפר משמעותית את הבריאות של כולנו ובנוסף לחסוך מאות מיליוני שקלים למשק הישראלי? נשמע לא מציאותי, אבל לפעמים המציאות מפתיעה והיא עושה זאת באריזה קומפקטית מעוצבת ובמחיר שווה לכל כיס.
המלחמה של כולנו בחיידקים, נגיפים ואלרגנים שונים הסובבים אותנו בחיי היום וגורמים לתחלואה וכתוצאה ממנה גם לאובדן מיליוני שעות עבודה לכלל המשק בישראל, עלתה שלב.
הרצון לתת מענה לחיטוי כל סביבה ממזהמים גם בזמנים בהם החיידקים הופכים ליותר עמידים הביאה את חברת TBF Technologies Ltd לחפש פתרון איכותי וזמין לטיהור האוויר בחללים סגורים, כמו משרדים, גני ילדים, פינות המתנה בבתי חולים, חדרי כושר, מרפאות, מטבחים תעשייתיים, מסעדות וגם דירות ובתים פרטיים, ובכלל כל המקומות המועדים להידבקות.
הפתרון נמצא בדמות מכשיר ה- iGuard מכשיר מהפכני למניעת זיהומים שיעילותו הוכחה מדעית ונבדקה במעבדה בארץ. המכשיר הוכיח עצמו כמשמיד מזהמים ביולוגיים הקיימים בכל חלל סגור.
בניגוד לכל המערכות הקיימות היום בארץ ה- iGuard – הוא יוצא דופן מכל הבחינות. מדובר במכשיר קומפקטי ומעוצב שאינו דורש התאמת מערכות מיזוג או סירקולציית אויר והתקנתו דורשת דקות ספורות בלבד.
המכשיר קל ופשוט לטיפול טכני המתבצע במקום תוך דקות, אינו מרעיש וצורך מעט מאוד חשמל, אינו פולט קרינה, הוכח ועומד בקטגוריה רחבה של תקינה. שיטת החיטוי של המכשיר הוכחה מדעית עם השפעה של עד 99.9% עיקור מחיידקים ווירוסים שונים כמו גם מאלרגנים וחומרים נוספים. ההתקנה והשימוש הם על בסיס שכירה בדמי ניהול המתאימים לכל כיס.
אז איך זה קורה? הסוד הוא במשך זמן החשיפה למנורת ה-UV
ה-Guard פועל בטכנולוגיה המתבססת על השפעת האור האולטרה סגולי UV-C תוך סרקולציית האוויר. iGuard מושך את האוויר בחלל בו הוא מותקן ומעביר אותו דרך מערכת מתפתלת, שהינה פרי פיתוח המכוון לשוק הישראלי, החושפת את כל תכולת האוויר לקרן אור אולטרה-סגולית לפרק זמן ממושך באופן יחסי. הקרן חודרת לקרום התא של כל גורם ביולוגי הנמצא באוויר וגורמת לשבירת מבנה ה DNA- של המיקרואורגניזמים ובכך מונעת את יכולת התרבות ושכפול שלהם.

המיני גארד – מתאים לכל מקום
בנוסף וכטיפול בחיטוי משטחים החלה TBF Technologies Ltd , שהמנכ”ל שלה ישראלי, לייבא את מכשיר ה Guard N-. מכשיר ידני קטן וקל להפעלה המיועד לחיטוי וסטריליזציה של משטחים וחפצים שונים במקומות ציבוריים וביתיים ונותן פתרון מוחלט במניעת חיידקים, זיהומים ומחלות המועברות במגע.
ה- iGuard N פועל בעזרת תאורה UV-C 254 נאנומטר; נקרא גם UV גל קצר או “קוטל חיידקים”. גם יעילותו של המכשיר הזה הוכחה מדעית בבדיקות מעבדה בארץ.
המכשיר מחטא משטחים כגון: פינות החתלה, כסאות תינוק, ציוד מטבח, צידניות, טלפונים ניידים, מרפאות אסטטיות ומכוני יופי, חדרי אולטרסאונד, הגה, שירותים ציבוריים ועוד. פעילות המכשיר משאירה את האזור סטרילי ונקי בתוך שניות. המכשיר, הנכנס לכל תיק בקלות מתאים לאימהות, תינוקות, ילדים, עובדי משרד, עובדים בחדרי טיפולים, חיילות/ים, מטיילים ותיירים, מלצרים, ספורטאים, עובדי ניקיון, אנשים עם מערכת חיסון חלשה או אנשים אחרי טיפולים רפואיים ולמעשה לכולם.
והמחירים?
את המכשיר המשרדי ניתן לקנות בתשלומים – 110 ש”ח בחודש ל- 18 חודש כולל אחריות שירות והחלפת פילטרים. אחרי 18 חודש – 79 ש”ח שירות אם רוצים. בכל מקרה, המכשיר נישאר אצל הרוכש.
מחירו של המכשיר הנייד בגרסה האישית – 395 ש”ח והוא נקרא Iguerd-N

 

אולי תאהב\י גם:

“תל אביב דאנס” – לוח המופעים המלא לשני חודשי אירועי המחול

איטו אבירם

20 פעילויות קיץ לכל המשפחה במרכז בגין בירושלים.

איטו אבירם

מופעים, מים וכיף לכל המשפחה בפארק נחשונית

איטו אבירם

תגובה אחת

רוני יוני 3, 2020 at 7:53 pm

אתה לא מבין כלום לצערי מי שנדבק נדבק ולא יעזור שום מכשיר מאוחר מידי

השב

הגב לפוסט

דילוג לתוכן