Image default
ספרים עיון

הספר להגשמה עצמית: “אינסטנט יש רק בפודינג” – קבלו עצה מגרסיאלה

אינסטנט יש רק בפודינג

לפעמים דרושה רק דחיפה קטנה, כמעט-נגיעה, כדי שאדם יקום ממקומו ויעשה צעד מעשי ראשון בדרך למימוש חלום שהוא נושא עמו שנים על גבי שנים, ורק דוחה אותו כל הזמן בתירוצים משתנים, שאין טובים מהם. דומה ש אינסטנט יש רק בפודינג הוא בדיוק הספר שנוגע במקום הנכון, ומבצע את הפעולה הזעירה הזו, שאחריה יכול לבוא השינוי הגדול.

מחברת הספר “אינסטנט יש רק בפודינג“, גרסיאלה שפירו גולדמן, היא אישה מרשימה, עם ניסיון וידע רב של 35 שנות ניהול במשרות בכירות בחברות מובילות, שעשתה את השינוי בזמן הנכון לה ויצאה לעצמאות .  בגיל 53 הגישה לעצמה מתנה ליום הולדתה, ולמנהליה – מכתב התפטרות , על אף הגבות המורמות , ההשתאות על הגיל והויתור על “כלוב הזהב” באמצע החיים.

בספר מציעה המנטורית מסלול מרתק ומעשי להגשמה עצמית בחיים, בקריירה ובעסקים- מתוך גילוי הייחודיות האותנטיות שבנו. הפרקים בספר מלווים ברעיונות מחוץ לקופסה, כלים ותרגילים פשוטים ליישום ומפת דרכים מדויקת שבעזרתם ידע כל אחד כיצד להגשים את עצמו ולהפוך לאדם מוערך, מוביל ומותג מצליח בחיים, בקריירה ובעסקים.

נכון, כל אחד מכיר עוד לפחות 20 ספרים דומים, שיצאו לאור בשנים האחרונות, בעיקר ע”י מחברים אמריקאים שגילו את “הדרך אל ההצלחה” והם ששים לחלק אותה עם קוראיהם. אולם דומה שדווקא סיפורה של גרסיאלה, בהיותו מקומי, משלנו, מביא משהו קצת שונה.

אחד מיתרונותיו הבולטים של הספר הוא נושא ה”מיידיות”, ה”אינסטנט”. דברים לא קורים בבת אחת, אבל זו איננה סיבה לדחות אותם, מסבירה גרסיאלה, ומציאה שיטות יעילות ללוחמה בדחיינות, שהיא האויב מספר אחת של השינוי הגדול, שרבים מייחלים לו. ויש לה, לסופרת, הרבה ניסיון אישי כדי להסתמך עליו:

מחברת הספר: גרסיאלה
מחברת הספר: גרסיאלה

 גרסיאלה שפירו־גולדמן היא יזמית עסקית, פעילה קהילתית, מנטורית בינלאומית להצלחה עסקית שיווקית, מייסדת מרכז גרייס™ – מנטורינג להצלחה, מרצה מבוקשת. מומחית בהקמה ופיתוח עסקים, בשיווק פרסונלי ומיתוג אישי להצלחה בקריירה ובעסקים. לדבריה, קיימת מגמה שהולכת וגדלה בארץ ובעולם,  של נשים בגילאי 40-50 , שמחליטות אם לא עכשיו אימתי ויוצאות לדרך עצמאית, בתחומים שונים לגמרי מהעיסוק בו עסקו כשכירות. לדבריה, חשוב לעשות זאת בצורה מתוכננת ועם ליווי של מומחים כדי לדעת לקראת מה עומדים ומהם השלבים הנכונים עבורי שיובילו להצלחה וסיפוק רב .

עם זאת, הספר אינו מדבר רק אל נשים, אלא אל כל אחד מאיתנו שמחפש שינוי, ורוצה לבחון אחת ולתמיד אם הרעיון המטריד  הזה, לצאת לדרך עצמאית וחדשה, שתשבור את שגרת החיים המונוטונית וחסרת הסיפוק, הוא בר ביצוע. שהרי, פעמים רבות אנשים מתלבטים וחושבים שכדאי לחכות עוד קצת … ואולי זה בכלל לא מתאים לי… ואיך אדע שהעצמאות תטיב איתי כלכלית וכו’.

גרסיאלה ליוותה מאות עסקים והיא מכירה היטב מהם הסימנים שמעידים על אדם שהוא בשל ומוכן לצאת לדרך – שיש לו את מה שדרוש, והתשוקה שלו, ביחד עם התכנון הנכון, יוכלו להוביל אותו לסיפוק ומימוש עצמי לצאת לדרך עצמאית ולהגיע להצלחה עסקית. הספר עוסק בשלבים החשובים שיש לעבור ברגע שמחליטים להעז. איך הופכים קודם למותג ברמה האישית ורק אח”כ ברמה העסקית. איך היחס שלך כלפי עצמך משפיע על היחס של הסובבים אותך. מה נכון ולא נכון לעשות כדי לפרוץ ולהצליח בגדול מתוך תחושת שמחה ושליחות.

ד”ר עו”ד יניב זייד, מומחה בינלאומי לשכנוע : “בתור מי שמאמין בכל ליבו, שכל אדם יכול להיות מוערך אם ינקוט בפעולות הנכונות, וכמי שדוגל בכך שכל עסק צריך להפוך את עצמו למותג, סיפור חייה של גרסיאלה והדרך שאותה עברה עד שנהייתה אחת המנטוריות המובילות והאהודות בישראל, ממחיש את המוטו שאותו היא מלמדת ומיישמת בחייה – “אין קיצורי דרך”. הספר מעולה, מרגש ועשיר בכלים פרקטיים שכל אדם, חברה או בעל עסק חייבים להכיר”.

ניר דובדבני, יזם ואיש עסקים. מנטור מוביל למקסום מכירות ואופטימיזציה עסקית: “גרסיאלה מצליחה להעביר את תשוקתה האדירה לחיים, לעסקים וליצירה בדיוק רב, בצורה פרקטית ובעוצמות שאסור לפספס”.

אל האתר של גרסיאלה

שם הספר: “אינסטנט יש רק בפודינג”

מאת: גרסיאלה שפירו-גולדמן

הוצאה לאור: מדיה 10

מחיר: 79 ש”ח

 

 

 

 

 

אולי תאהב\י גם:

ספר חדש: “הראיתם גבר שחור שיער עם עיניים בוערות?”

איטו אבירם

הספר רשימת המשאלות מאת לורי נלסון ספילמן – קולה של אימא

איטו אבירם

הספר שנות העונש המאושרות | פרולטרקה מאת פלר יאגי – נעורים בשלט רחוק

איטו אבירם

הגב לפוסט

דילוג לתוכן