Image default
איפה לאכול במרכז מהיר מסעדות מרכז

רעבים ברעננה? נסו קערת פוקי כשרה

 

הצלילים הרועמים שבקעו מתוך הרמקול היחיד והאימתני שהוצב בחזית מסעדת “פוקישופ” ברחוב התעשיה ברעננה כמעט והצליחו להבריח אותנו מחגיגת ההשקה שהתקיימה במקום, עוד לפני שטעמנו משהו. דומה היה שהרעש של המוסיקה מנסה למסך ולהסתיר משהו. אולי את הרצון שלנו לשוחח עם בעלי המקום, להתעניין, לשאול שאלה או שתיים בלי לאבד את הקול אחרי שלוש הברות.

דווקא בזכות נטע, אשת יחסי הציבור שהשתדלה, וארגנה לנו מנה למופת למרות הכל, זכיתי לטעום את מנת הפוקי הראשונה בחיי. היה שם אורז טרי ודביק כהלכה, היו שנים שלושה מיני נתחים של דגים טריים, כן, כמו בסושי. עוד היו פלחי מלפפונים, עגבניות, צנוניות, בטטה, רצועות אצות כהות ועוד כהנה וכהנה, תוספות שניתן למצוא בכל דוכן בריאות בסגנון “עשה זאת בעצמך בפיתה או בבגט”.

אבל הנה, כשהתיישבנו ליד אחד משולחנות קק”ל ברחבה, נהנים מחסדיה של שעת בין הערביים הקייצית, ובידה של רומי בתי ובידי צלחות הפוקי שלנו, היה לנו מאד טעים, עד שהתחלנו לברר, בינינו ובין עצמנו, למה בעצם.

הגענו למסקנה די מהר: מגוון הרטבים, שמצליח להפוך כל אסופת ירקות אקלקטית למאכל קוהרנטי וערב לחיך, הטריות של המוצרים ו… כן, כמעט ושכחתי, העובדה ששנינו היינו רעבים.

ועכשיו לעובדות:

רשת המסעדות (פוקישופ) PokeShop, מתמחה בהגשת ‘פוקי’ – קערות המציעות מגוון בסיסים של  דגים נאים ותוספות, ומתאימים  גם לקהל צמחוני וטבעוני. השקת הסניף ברעננה מלווה באפליקציה חדשה pokeshop המאפשרת לבצע רישום, לצבור נקודות בכל רכישה, וליהנות מהנחות והטבות שונות. בכלל, עתה, עם הסניף החדש, זוהי הרשת הגדולה בישראל למאכל הזה, שמציעה

הסניפים הקיימים, הפועלים בישראל  מזה כ 5 שנים, ממוקמים בתל אביב (ברחוב אבן גבירול ורחוב רוטשילד), הרצליה פיתוח (ברחוב משכית), בני ברק (ברחוב בן גוריון) וכעת ברעננה.  בפתיחת הסניף החדש הושקעו כ- 650 אלף שקלים. כל הסניפים הם בבעלות הרשת.

רשת פוקישופ  הוקמה בישראל לפני כ –  5 שנים על ידי בן ון גלדר, יזם ואיש הייטק לשעבר שעלה לישראל מהולנד ופרנק וג’ודית צרפתי, שעלו לישראל לפני 6 שנים. בני הזוג היו בטיול בהוואי כשגילו את הצלחת הפוקי ועם הגעתם ארצה  הקימו את הרשת שזוכה להצלחה רבה.

קונספט הרשת מושתת על הרכבת מנת פוקי מהתפריט הקיים, או הרכבת מנה לפי העדפה של הלקוח. הסניפים מעוצבים בסגנון שמזכיר חופשה בהוואי עם מוטיבים של ים כמו: גלשנים, עלים ירוקים רחבים של עץ הקוקוס וכמובן הצבע הכחול של הים שולט.  השירות הוא עצמי אך מהיר, אדיב ומקצועי – מזמינים, מרכיבים את הפוקי ומקבלים. ניתן לשבת בסניפים או להזמין משלוח ו- TA  באמצעות אתר האון ליין.

פוקישופ רעננה – רחוב התעשיה ,5 כשר. שעות פתיחה: בימים א’ עד ה’ בין השעות  11:00 – 18:00

לפרטים נוספים והזמנות  באתר פוקישופ

אינסטגרם: https://www.instagram.com/pokeshop_israel/

אולי תאהב\י גם:

קפה לנדוור קדימה-צורן. היה טעים… מאד.

איטו אבירם

מסעדה בחצר – “טייבל-טוק” (Table Talk) – אוכלים ומבלים בתל אביב

איטו אבירם

חופשה משפחתית בירושלים: מוזיאונים, אטרקציות, מסעדות ומלונות

איטו אבירם

הגב לפוסט

דילוג לתוכן