Image default
מה חדש

“קיפוד הזהב” מציע מופעים למפונים ולכל המשפחות בחופש חנוכה.

מופעי תיאטרון רחוב, קרקס ופרפורמנס בפני מפונים מהצפון והדרום והקהל הרחב, בירושלים ובגבעת חביבה מוצעים ע”י עמותת “קיפוד הזהב”. המופעים יתקיימו בין ה- 8-19 בדצמבר ברחבי הארץ, והכניסה חופשית.

שיחה בין נועה שכטר וארי טפרברג
על יצירתו “מסמך ללא שם” כולל קטעים מההצגה

ב״מסמך ללא שם״ ארי טפרברג יושב ומקליד בלייב את כל מה שיש לו להגיד לקהל במחשב נייד על גוגלדוק, שמוקרן על המסך מאחוריו. התוצאה מפעימה, חכמה, מפתיעה, מרגשת ומעוררת מחשבה

שיחת זום ביום שלישי 12.12.2023 בשעה 19.30
(לינק באתר קיפוד הזהב)

מִשְפּוּחֶה

במצבי חירום, המשפחה היא מקלט ראשוני, אבל לצד נחמה, החיבוק שהיא מציעה עלול גם לחנוק. שלוש הצגות שעלו לשורטליסט של “קיפוד הזהב” נוגעות וחוקרות אספקטים שונים של התא המשפחתי, ומשה פרלשטיין יקיים דיון בנושא ובדרכי ייצוגו הבימתיות השונות עם יוצרותיהן ויוצריהן.

ב”דור בא” – בוחן המחזאי (שגם משחק בהצגה) מעיין אבן, את הקונפליקט בין דור ההורים לדור הילדים, בתווך שבין המשאלות לבין כורח המציאות. ב”מקום טוב הכל רע” מגשימות האחיות ענת ונורית דרימר זיכרונות של מופעי סלון וטקסטים שכתב אביהן. את “בלוברי” כתבה נטלי צוקרמן על בסיס חוויות טיפולי הפוריות וההפלות האישיות שלה ושל חברותיה ליצירה. במרכז היצירה עומד זוג נשוי המשתוקק לילד, אך הוא נתקל בחומות: הממסד הרפואי, חברים ובני משפחה – שלצד הרצון לעזור, עלולים גם לגלות אטימות וחוסר רגישות.
הכניסה חופשית פשוט להגיע!  משפוחה, יום שלישי, 19.12.23 בת”א תרבות, רח’  דה וינצ’י, בשעה 19.30.

מופעי התיאטרון והקרקס  שיציגו בגבעת חביבה (8.12):

קרקס נו פרובלם –  בהשתתפות  נועה ואורי וייס במופע קרקס זוגי מצחיק ומרגש בשיתוף מתנדבים מהקהל. הכולל בתוכו אלמנטים של אקרובטיקה, ג’אגלינג וטרפז זוגי נייד היחיד מסוגו בעולם, המופע זכה פעמיים באליפות העולם לתיאטרון רחוב.

קרקס החנונים –מופע ללא מילים, שלא מתבסס על שפה אלה משתמש ביכולות פיזיות כדי להעצים את הדמויות כך שכל אחד בכל מקום בעולם יכול להתחבר ולהזדהות איתן.

שאקאלאקה –  בהשתתפות שחר אבנרי על חד אופן גבוה ( 3 וחצי מטרים) . מופע קרקס עם ערך מוסף. סיפורו של ליצן שנפל מהר והצליח להשתקם כנגד כל הסיכויים ולחזור לקרקס.

הקונסוליה של ממלכת שן הזהב הראשונה –  כתיבה ובימוי אלדד פריבס /עיצוב רכב ותלבושות בילי רגב/ מוסיקה מקורית אייל תלמודי

פאות – עודד זאזא / משתתפים- עודד זאזא אייל תלמודי ואלדד פריבס -אירוע תיאטרלי מודולרי תלוי-מקום. מופע ליצנים מוסיקלי המאתגר את תפיסת התיאטרון הקלאסית לכדי חוויה אינטראקטיבית חיה ובועטת, המשלבת מוזיקה חיה, אופרה, ליצנות פואטית, סאטירה קומית, ועוד.

קרקס נו פרובלם – נועה ואורי וייס  – מופע קרקס זוגי מצחיק ומרגש אקרובטיקה, ג’אגלינג וטרפז זוגי נייד היחיד מסוגו בעולם

לילתי – הלילה שלי – אלה גרינבוים – מופע המשלב מוסיקה ומחול בהשראת בני הגנאווה ושירת נשים מרוקאית.

מצ”ב וידאו מתוך האירוע האחרון שהתקיים מול מפוני הצפון בטבריה
https://www.youtube.com/watch?v=ezHpbfOtNKI

 

אולי תאהב\י גם:

מגדל דויד בירושלים: איך בורחים ממבוך האימים של “קרייזי מרי?”

איטו אבירם

עגמומיות וחידלון במופע המחול “מומו”, של להקת בת-שבע – בשבועות הקרובים בסוזן דלל **

איטו אבירם

הסימפונית של חיפה מציגה: “קונצרטה” קלאסית לתזמורת ולסלולרים

איטו אבירם

הגב לפוסט

דילוג לתוכן