Image default
איפה לישון בצפון המלצות

צימרים ומלונות ידידותיים לכלבים בגליל המערבי

גם בצימרים של ג’ימי ג’יפ ברמת הגולן אוהבים כלבים ומאפשרים להם אפילו להצטרף לטיולי הג’יפ של ג’ימי.

אחד המכשולים הגדולים העומדים בפני רבים מאיתנו בצאתם לחופשה היא מה לעשות עם הכלב שלנו, שהרי לא יעלה על הדעת שהמלון או הצימר יסכימו שנביא אותו איתנו.

ובכן, זה לא נכון. ברחבי הארץ יש עשרות, אם לא מאות בתי אירוח ידידותיים לכלבים. ולטובת אלו מבינינו, שרוצים לצאת לחופשה בגליל המערבי עם כלבם האהוב, ריכז מיזם ‘אוצרות הגליל’, המקדם עסקי תיירות בגליל המערבי – מספר צימרים ובתי מלון, המתאימים לאלו אשר לא יכולים להיפרד מכלבם גם לא בחופשה.

במלונות ‘מטיילים’ באילון ובגשר הזיו, כל אורח ההולך על ארבע מקבל ארוחת בוקר, כחלק משיתוף פעולה בין הרשת לבין המותג ביופט. ארוחת הבוקר כוללת חטיף בריאות בונזו וחטיף דנטלי.

כמו כן, מקיימים שני המלונות שיתוף פעולה עם הכלבייה בגשר הזיו, המציעה שירותי בייביסיטר עבור הכלב בזמן שהבעלים מטיילים או שוהים באתר שאינו מאפשר כניסת כלבים.

מלונות מטיילים בגשר הזיו ובקיבוץ אילון ידידותיים לכלבים.

אגב, החיבה היוצאת דופן הזו, של רשת המלונות, לכלבים, לא נולדה סתם כך. בת חן ישועה, מנכ”לית רשת מלונות מטיילים, מסבירה: “היחס החם שאנו מעניקים במלונותינו לכלבים נולד כאשר אחותי לא מצאה היכן להשאיר את כלבת המחמד שלה כשיצאה לחופשה, ולכן החלטנו על הסדרי אירוח גם לכלבים”.

 

דודו גולן, בעליו של “אירוח כפרי במנות”, מתחם אירוח במושב מנות ובו צימר ודירת נופש המתאימים למשפחות וזוגות בסמוך לנהריה, מציע לאורחיו להגיע לצימר עם כלביהם. גולן אף הגדיל עשות ופתח קבוצת פייסבוק, “צימרים בגליל המערבי שמקבלים כלבים”, שנועדה לחבר בין הנופשים בגליל המערבי, בעלי כלבים לבין צימרים ומקומות לינה אופציונליים עבורם.

גולן מודע לכך שעסקים רבים באזור אינם סובלניים לכניסת כלבים לעסק, ולכן הוא מאפשר לאורחים להשאיר את הכלב בחצר הצימר, בעת שהם יוצאים לטייל, שם הוא פוקח עליו עין, ואף מאפשר לעתים לכלב שלו עצמו, קטן, להתרועע עמו ולארח לו לחברה.

דודו גולן וכלביו בצימר בישוב מנות.

“היו מספר מקרים בודדים בהם הבאת הכלב גרמה לאי נעימות” סיפר גולן, “אולם בשורה התחתונה הם היו ספורים וחסרי חשיבות אל מול השאר. מניסיוני, אנשים שאוהבים כלבים, ושחשוב להם לדאוג לכלב ולהביא אותו עמם לחופשה- אנשים האוהבים בעלי חיים הם תמיד כאלו שכיף לארח ולשהות במחיצתם”, סיכם גולן.

אלי וסיגל לפיד, בעלי מתחם הצימרים “שביל החלב” במושב בצת, הינם חובבי כלבים המאפשרים לאורחים להגיע עם חיות המחמד האהובות. “מובן שהם רשאים ללון בתוך הצימר” מבהירה סיגל, ומסבירה “לרוב, הכלבים המגיעים עם בעליהם, הינם כלבי בית, מחונכים, הרגילים לחיות במקום סגור, ולכן האורחים גם מוזמנים להשאיר את הכלבים בתוך הצימר כשהם יוצאים לבלות באזור”. לעתים, היא מספרת, מעוררים הכלבים פחד בקרב משפחות אחרות השוהות במתחם, ובמקרה כזה מתבקשים בעלי הכלבים להשאיר אותם קשורים או בתוך הצימר. “רק חשוב לנו שיודיעו שמגיעים עם כלב טרם ההגעה ואנו נערכים בהתאם”, היא מבקשת.

לפרטים והזמנות ביחידות האירוח- אתר אוצרות הגליל.

אל כתבת “התרשמות” על הצימרים של ג’ימי ג’יפ.

אולי תאהב\י גם:

מלון פסטורל בכפר בלום נסגר בגלל המלחמה אבל את העובדים יודעת ההנהלה לשמר, וגם האורחים יחזרו…

איטו אבירם

”פאוזי עאזר אין”, גסט האוז בנצרת – לא לתרמילאים בלבד

איטו אבירם

“הווילג'”, מלון מטיילים באצבע הגליל – קרוב, מרכזי ומציע תמורה נאותה.

איטו אבירם

הגב לפוסט

דילוג לתוכן