Image default
איפה לישון בצפון לינה

“פתאום כתום” – צימר מצויד, מעוצב ולא יקר בגליל המערבי

  8171046 אתה אולי לא מצפה מוותיקים במושב רב שורשים להבריק  בכותרות או בשמות.

אבל אז אתה קורא:  “פתאום כתום”. צימר בבוסתן הגליל. ואז אתה מתרשם: פתאום כתום –  זו כותרת צעירה, נקיה, מפתה משהו, עם ראש אפ-טו-דייט. ולכן כשאתה חולף בדרך המרכזית של מושב בוסתן הגליל, שבין עכו לנהריה, אתה מצפה למצוא את כל מה שבכותרת: עיצוב נחמד של שלוש קשתות וכניסה עשירה בריחות קסומים של פריחה שמביאות אותך לשני חדרים, שאת שייכות שמותיהם תבין בהמשך: תות ובננה.

ואז – פתאום כתום גם בצבע הדירונת, גם בגישה, וגם ביחס. מהו הצבע הכתוב – אנו יודעים. מה זה כתום בגישה? צעיר, שובב מחד, אבל מתוכנן היטב, נקי מאוד, ומאובזר בכל מה שצריך: ג’קוזי, סלון קטן, שירותים ומקלחת נפרדים, די.וי. די ושתי טלוויזיות, אחת בחד ההורים הזוגי, והשנייה- בסלון . מטבח מצויד לאלה שרוצים לבשל, כולל כיריים חשמליים, צלחות וסכום מבהיקים בניקיונם.

מה זה כתום ביחס? חיוך אמיתי, ולאה, מושבניקית שהייתה חקלאית והתפרנסה ממטעי בננות ואבוקדו (עד היום, אבל במינון נמוך יותר מאז שהחליטה לעבור לתיירות). לאה שלא נותנת לך לטעות במיקום, ומתייצבת  באמצע הכביש ומאותת לך ממרחק – זה כאן… לאה שהיא פשוט ארץ ישראל יפה, עם ארבעה ילדים שלמעט אחד, עזבו את הבית בעקבות ההנדסה, הביוכימיה וכד’, ומצליחים בשדות אחרים.

אז כל הנתונים האלה מביאים אותך למקום כתום, מאובזר, אמיתי, בניחוח השדות שמסביב, ונגיש לכל נפלאות עכו (5 דקות) , נהריה (12 דקות) ויפי הגליל המערבי, שממשיך להיכנס חזק למפת התיירות הארצית המבוקשת.

אז מה היה לנו? בוסתן הגליל, מושב על גבולה הצפוני של עכו, עם מטעי בננות, אבוקדו  ובריזה של פריחות אביב מאוחר. אבזור מלא של הבית, כולל ג’קוזי צמוד לחדר ההורים, ובקבוק יין של  רצון טוב. רחבת דשא בגינת הצימר, ובמרכזה ערסל נוח. שתי משפחות כי תבאנה, יוכלו לקחת את שתי הדירות וליהנות מחצרות נפרדות שמחוברות בקצותיהן. ומה שמוסיף חן וקסם ייחודי- עץ תות ענק, עם פירות אדומים ובשלים, שפשוט, תענוג לקטוף אותם ולאכול כמו בימים של פעם…

לסיכום: פתאום כתום הוא צימר מקסים , לא יקר, מצטיין בשקט שמסביב, באווירה ישראלית שורשית של הבעלים, לאה, שמתגוררת בביתה הסמוך, עם בעלה שהוא חקלאי בדם, ומתעקשת לעשות הכל לבד: לסדר את החדר, להכין ארוחת בוקר נהדרת ולשמור על הניקיון ועל האסתטיות בדמות פרחים בכניסה, עם שיח לואיזה, שיחי זעתר ופרחים שאת שמם איננו מכירים.

וזה שהיא מתעקשת לעבוד בעצמה ולהיות מעורבת עד הפרט האחרון, מייחד את הצימר הזה במראהו, וממצב אותו גבוה מעל מתחריו הרבים שבאזור. זו הסיבה שאנו כל כך נהנינו מהאירוח, וזו הסיבה שגם אתם, כנראה, תיהנו ב”פתאום כתום”.

פתאום כתום : טלפון 077-3366790 ו- 0523750569 * הכותב הוא מנהל חברת “נוהר הפקות”

אולי תאהב\י גם:

חופשה משפחתית בעמק המעיינות – לינה, אוכל, אטרקציות

איטו אבירם

שלג בחרמון: מלון נרקיס – לינה בצמוד לאתר הסקי

איטו אבירם

צימר עם נוף לכינרת – “כתום בכרכום”, הנוף בחינם

איטו אבירם

הגב לפוסט

דילוג לתוכן