Image default
חיים בריאים

נפלאות עץ המורינגה בישראל: סופר-פוד, קוסמטיקה ובריאות

 

המורינגה הוא אחד העצים המופלאים שקיימים כיום בעולם. עליו של העץ, ביחד עם ענפיו וגזעו – מכילים חומרים שהם בריאים מאד לגוף האדם. בעצם, את עלי המורינגה אפשר לאכול, לשתות בחליטה, למרוח על הגוף ועוד, ועוד…

אכילת המורינגה מטפלת ביעילות בבעיות של עודף משקל ודיאטה. ישנם מתכוני בריאות שלמים שנכתבו סביב יתרונותיו הבריאותיים של העץ. ניתן להכין ממנו תוספי מזון, להשתמש בו לתזונה באופן קבוע וגם כמוצר קוסמטי טבעי ורב יכולת. עץ המורינגה ידוע בכל העולם ונחשב כסופר פוד. הוא נחקר במחקרים רבים בתחום התזונה, המערכת החיסונית והקוסמטיקה הטבעית.

בישראל מגדלים אותו חנה ומוטי סנדר, חקלאים כבר 40 שנה, בעבר מפוני גוש קטיף. “יערות מורינגה”, כך נקראים 20 הדונם בנחלה שלהם, שבה הם מגדלים מאות עצים. יחד עם מכון וולקני הם חושפים כבר שנים רבות את הסגולות הבריאותיות שלו, כמו כן מפתחים מהעץ מוצרי קוסמטיקה ותזונה טבעית.

חנה ומוטי עוסקים בחקלאות ציונית כבר 40 שנה. אחרי שהם פונו מגוש קטיף לקח להם זמן עד שהם התחילו את החיים מחדש. חנה סנדר הגיעה למורינגה כשחיפשה מענה רפואי לבעיית עור שאתה התמודדה, כאשר המורינגה הצליחה לפתור לחלוטין את בעיית העור ולהחזיר את העור להיות חלק ונעים.

וכך, בגיל 70 חנה ומוטי החליטו לגדל את המורינגה כדי שגם אחרים יוכלו להינות מסגולות העץ, בכל יום בשעה חמש בבוקר הם רצים לעבודה וחוזרים בערב מלאי סיפוק.

כיום פוקדים את המקום ישראלים רבים שסקרנים לא רק לראות ולמשש את העץ המופלא, אלא גם לטעום, למרוח ובקיצור, ליהנות ממנו. ואם כבר מגיעים – אז גם עם הילדים, כי במקום גם יש מרכז מבקרים ומבוך לילדים בתוך החממות הסבוכות הנראות, לעיתים, כמו יער טרופי חשוך.

הנה עוד קצת על המורינגה

המורינגה הוא הדגל של הסופר פוד כך על פי מכון וולקני, מחקרים מצביעים עליו כעל כעץ שיכול לרפא למעלה מ 300 מחלות! כבר אלפי שנים שעץ המורינגה נחשב כצמח בעל יכולת מרפא, זאת בשל ערכי התזונה הגבוהים שבו. למורינגה רכיבים נוגדי חמצון הפעילים במניעת מחלות וחיזוק המערכת החיסונית באופן טבעי. מחקרים רבים הוכיחו את יעילותו בטיפול במחלות ומניעתן ובמתן הגנה אנטי-בקטריאלית. הוא נחשב למזון על והוא עשיר בחומצות אמינו, ויטמינים ומינרלים חיוניים.

מוטי וחנה החליטו לחלוק את כל הטוב שבעץ והסגולות המיוחסות לו באמצעות מגוון מוצרי קוסמטיקה 100% טבעית, אורגנית וידידותית לטבעונים. במרכז המבקרים ניתן לטייל במבוך מעץ המורינגה, לשחק במשחקי חשיבה תחת העצים בטבע, להיכנס לחנות ולרכוש מוצרי טבע ולשמוע את הסיפור המופלא של העץ ושל בעלי המקום.

יום האישה במורינגה

הנה מבצע שווה במיוחד: כל מוצרי הקוסמטיקה של מורינגה ב 20% הנחה! המבצע בתוקף עד ה 9.3.22.

לשם כך היכנסי לחנות האתר, הקישי את הקופון womenday ובחרי את המוצרים שבהם את מעוניינת: פלאי המורינגה לעור שלך – מוצרי קומסטיקה טבעית על בסיס עץ המורינגה הגדל בתנאים אורגניים ומכיל ערכי הזנה מדהימים המעניקים זוהר וגמישות לעור ולשיער.
לאתר של יערות מורינגה

אולי תאהב\י גם:

הלימון נגד הסרטן – צמחי תבלין בארומת לימון מנצחים חיידקים

איטו אבירם

להיכנס ולצאת מהשירותים

איטו אבירם

8 המיתוסים על תזונה, דיאטה ובריאות

איטו אבירם

הגב לפוסט

דילוג לתוכן