איטו אבירם

מה עושים הינשולים בלילות?

מוזיאון הילדים בחולון מציע פעילות בלילות חמישי באוגוסט לכל המשפחה: הפנינג ברחבי הדשא, קומזיצים וצ’יזבאטים, שירה מסביב למדורה וסיורים

הקטן גודל גופן הגדל גודל גופן גודל גופן הדפס עמוד הזה
צילום: אלינור חיון

צילום: אלינור חיון

 

מוזיאון הילדים הישראלי, חולון יפתח את שעריו באופן לא שגרתי בכל יום חמישי במהלך חודש אוגוסט החל מהשעה 19:00 ועד 23:00 בלילה, ובהתאם – גם הסיורים המודרכים במסלולים ובתערוכות יקבלו טוויסט  קטן, משום שבלילה הדברים הם לא תמיד כפי שהם נראים באור יום…

המבקרים ייצאו לטיול לילי ב’יער הקסום’, יגלו את עולם הרגשות ויתמודדו עם אתגרים שהלילה מזמן לנו. הילדים הגדולים והאמיצים יותר ייצאו למסע הרפתקאות מרגש במהלכו ייחטפו על ידי חייזרים בשעת לילה מאוחרת במסלול “בעקבות החייזרים”, שינסה למתוח את הגבולות שבין מציאות לדמיון.

זאת ועוד, תתקיים פעילות הומור לפני השינה במסגרת התערוכה “מה זה מצחיק” במרכז ב”גובה העיניים”. ההורים והילדים שיסיימו את הפעילות באחד ממסלולי המוזיאון, יוזמנו לקחת חלק בהפנינג של פעילויות ליליות מיוחדות להורים ולילדים במדשאות המוזיאון, הכולל: מוזיקה לילית, קומזיצים וצ’יזבאטים, שירה מסביב למדורה, לימוד שיר ערש בשפת הסימנים, משחקי זיהוי משעשעים בחשיכה ועוד.

בכל יום חמישי במהלך חודש אוגוסט גם התערוכות המוערכות ‘דיאלוג בחשיכה’/ ‘הזמנה לשקט’ ו’דיאלוג עם הזמן’ יפעלו בשעות מאוחרות יותר מהרגיל וסיור אחרון יתחיל בשעה 22:00.

הפעילות הלילית במוזיאון הילדים תתקיים בתאריכים: 6/8/15,  13/8/15, 20/8/15,  27/8/15

המסלולים שישתתפו בפעילות זו : “היער הקסום” (הפעילות מיועדת לגילאי 6 עד 8).  “החייזרים”  (הפעילות מיועדת לגילאי 8 עד 11). “החייזרים” (פעילות המיועדת לגילאי 14-11).  “בגובה העיניים” (פעילות המיועדת לגילאי 5 עד 9).

מחיר כרטיס 75 ₪ (מסלול + מתחם הפעילויות). מחיר כרטיס לתערוכות ‘הזמנה לשקט’, ‘דיאלוג בחשיכה’ ו’דיאלוג עם הזמן’ – 65 ₪. מספר המקומות מוגבל. יש לתאם מראש בטל’: 036503000. או באמצעות אתר האינטרנט www.childrensmuseum.org.il מוזיאון הילדים הישראלי: שדרות ירושלים 214, חולון.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *