Image default
מה חדש

מה לעשות בסוכות 2018 – מופעים, אטרקציות, תרבות ובידור לכל המשפחה

שניים על גג אחד – תיאטרון אלמינא

פסטיבל יפו בסוכות: 3 ימים של הצגות, מופעי חינם וסדנאות בעברית ובערבית:

 3 ימים של פסטיבל לכל המשפחה בתיאטרון יפו: מופעי חוצות בחינם, סדנאות והצגות | 29.10, 1.10, 2.10 | חוה”מ סוכות 2018

תיאטרון יפו, במה לתרבות ערבית-עברית ממשיך במסורת ומפיק את פסטיבל יפו ה-12 לילדים ולכל המשפחה. הפסטיבל יכלול מופעי חוצות ברחבת התיאטרון, בכורות, הצגות דו-לשוניות הצגות בעברית ובערבית. מופעים לגני ילדים ובתי ספר יהודים וערבים מיפו, סדנאות ומופעי חוצות.

הכניסה חופשית למופעי חוצות ברחבת התיאטרון. סדנאות: סדנת צלליות –  מוביילים מהטבע. מחיר כרטיס מבוגר 40₪ ילד/ה 50 ₪ שעות: מ-10:00 עד- 15:00 .

 

 

 

2.10 שני, בתי ספר ערביים מיפו 1.10 ראשון 29.9 שבת שעות
סלפי

ערבית

זואיינה מלכת הבועות

בכורה

דו-לשוני

דואו

הצגה מוסיקלית לפעוטות

דו-לשוני

10:00
זואיינה מלכת הבועות

ערבית

בום שאקאלאקה

מופע חוצות

עברית

קרקס החנונים

מופע חוצות

עברית

11:00

מופעי חוצות הכניסה חופשית

טרופותי

בכורה

ערבית

דודה לאה מאת: שומיש

עברית

שמוליקיפוד

דו- לשוני

 

12:00

שה…שה…שמבוקי

מופע חוצות

עברית

בום שאקאלאקה

מופע חוצות

עברית

13:00

מופעי חוצות

הכניסה חופשית

איתמר מטייל על הקירות

בכורה

עברית

14:00

 

שניים על גג אחד

בכורה

דו-לשוני

 

14:30

**

חגיגות המוסיקה באבו גוש, סוכות 28.9-1.10.18

זו השנה ה -27 ברצף שבה מתקיים פסטיבל אבו-גוש למוזיקה קולית. הפסטיבל מתקיים פעמיים בשנה, בסוכות ובשבועות.

פסטיבל אבו גוש נודע בקרב מקהלות וקהלים בארץ ובעולם בזכות התכניות המיוחדות, הביצועים ברמה הגבוהה ביותר, האווירה המיוחדת והאקוסטיקה המצוינת של הכנסיות: כנסיית קרית יערים במרום הכפר והקריפטה של הכנסייה הצלבנית במרכזו.

ביום חמישי ה 27.9.18 בין השעות 12:00-16:00, יתקיים בפעם החמישית פסטיבל אקורדיונים הגדול בארץ ובו קונצרטים מגוונים המבוצעים ברצף בו זמנית ב-5 מוקדים ברחבי מתחם כנסיית קריית יערים וכן בכנסייה עצמה  (6 בסך הכל).
במהלך הפסטיבל יתקיימו 10 קונצרטים בהשתתפות מקהלות, אנסמבלים קוליים ותזמורתיים בכנסייה בקרית יערים וששה קונצרטים קאמריים בקריפטה שבכנסייה הצלבנית. בימים שבת 29.9 ושני 1.10 (שמחת תורה) בין השעות 12:00-16:00 יתקיים הפסטיבל שבתוך הפסטיבל:  ארבע שעות מוסיקה בחמישה מוקדים מסביב לכנסייה בו זמנית.

ומה בפסטיבל השנה? בכנסיית קרית יערים אנסמבל הנשים “לירה” מבולגריה, אורחת הפסטיבל תחבור לתכנית עם אנסמבל הנשים “נעמה” שלנו. יצירות מופת קלאסיות : המתאוס פסיון האלמותי מאת באך בביצוע מקהלה ותזמורת, האופרה המרגשת “אורפאוס ואאורידיצ’ה מאת גלוק עם קרן הדר כאאורידיצ’ה, הרקוויאם האלוהי מאת מוצרט והרקוויאם העצמתי מאת ברהמס.

הסטבט מאטר העשיר מאת דבוז’אק, המיסה חגיגית מאת רוסיני, שאמנם מכונה ה”קטנה”, אך אחת היצירות היותר פופולריות. באך מככב בשני קונצרטים נוספים הראשון בשילוב “תפילת ערב חגיגית” מאת מוצרט ויצירות מאת מנדלסון ובראון, והשני קונצרט חלילים בשילוב הקונצ’רטו לשני חלילים וקולשון מאת טלמן.  סוכריה נוספת: פרסל,לנון-מקרטני, ולויד ובר מיטב המוסיקה האנגלית בביצוע זמרי “מיתר ” סטודיו אופרה.

בקריפטה של הכנסייה הבנדיקטנית במרכז הכפר 6 קונצרים חדשים עם שילובים מגוונים: שירים רוסיים אהובים בשפת המקור “קטיושקה”, לילות הבאנה עם מוזיקה קובנית, “מאליזבט ועד מיקי גבריאלוב” בקונצרט שרובו מוזיקה בריטית: פרסל, דאולנד, חיפושיות, סטינג וגבריאלוב, קונצרט בניחוח סקוטי עם יצירות מאת מוצרט, היידן ובטהובן, קונצרט של מוזיקה קפריסאית עתיקה ו”קה סרה סרה”, משירי דוריס דיי.

מחירי כרטיסים 144 שקלים לקונצרט ב”קרית יערים” , 95 שקלים בקריפטה, 85 שקלים לכניסה לפסטיבל “קונצרטים בחוץ” (30 לילד)
הרכישה דרך קופת בימות באינטרנט:   www.bimot.co.il או בטלפון  6226* או בקופת בראבו 3221 *
למידע נוסף –  http://www.agfestival.co.il/

**

חוגגים את חול המועד סוכות ברובע בירושליםימים ג’-ה’, 25-27/9/2018

  סדנאות מוזיקאליות * סדנת יצירה * ביקור באתרי הרובע * סיורים מודרכים * מחירים מיוחדים למשפחות כולל הסדנאות (עד 275 ₪ למשפחה)

בימי חול המועד סוכות, בהם לאורך השנים היו עולי הרגל מגיעים לירושלים, מחלקת התיירות של החברה לשיקום ופיתוח הרובע היהודי בעיר העתיקה בירושלים מזמינה את הקהל הרחב לעלות לירושלים, ולהתפעל מיופייה של העיר העתיקה. בימי חול המועד סוכות, יפעלו אתרי הרובע היהודי במתכונת מורחבת, בין השעות 10:00-20:00.

מדי יום במהלך ימי חול המועד, יצאו כל שעה עגולה סיורים מודרכים מרתקים ומותאמים לילדים בין אתרי הרובע, הכוללים כניסה לאתרים. עלות לסיור הינה 50 ₪ לאדם, ולרוכשי כרטיס JTicket סוכות הסיורים בחינם.

גם בימי חול המועד ייהנו המבקרים ברובע היהודי מה-JTICKET – כרטיס תיירותי משולב ומוזל של האטרקציות והאתרים בעיר העתיקה. מדובר במיזם שמטרתו להקל על התייר והמשפחות המטיילות בבחירת האתרים והפעילויות ולהפחית בעלויות. את הכרטיסים ניתן לרכוש באתר החברה ובאתרי התיירות ברובע. הכרטיס ניתן למימוש רק במהלך חול המועד סוכות, כאשר מימוש כל כניסה לאתר או כל פעילות אחרת הינה חד פעמית.

ניתן לבחור ארבע אטרקציות/פעילויות/אתרים מהרשימה המוצעת: הבית השרוף, הרובע ההרודיאני, החורבה, המגדל הישראלי, חצר הישוב הישן, חוויית התנ”ך, פלוגת הכותל, לחיות את התנ”ך, ארבעת בתי הכנסת הספרדים

בנוסף לכניסה לאתרי הרובע, ייהנו רוכשי הכרטיס המשולב משתי סדנאות ללא תוספת תשלום:

בגג רמב”ן- מרפסת בית כנסת החורבה, תתקיים סדנת ‘מסע אל עולם הקצב’, בה יצאו המשתתפים למסע מרתק אחרי כלי ההקשה מרחבי העולם, תוך הכרת עולם הקצב מהמזרח התיכון, בהשתתפות ואינטראקציה אקטיבית עם הקהל.

ברובע ההרודיאני תתקיים סדנה מוזיקלית למשפחות ברוח החג בה המשתתפים ישירו וילמדו את שירי החג והקשר לירושלים העתיקה.

בימי חול המועד, ימכרו כרטיסי JTicket סוכות משפחתיים לזוג + 2 ילדים ב-175 ש”ח ומשפחתי מורחב לזוג + 3 ילדים ומעלה ב-275 ₪

לפרטים נוספים ולהזמנות: www.jticket.org.il ובטלפון 4987*

**

סוכות בחולון, עיר הילדים:

“המסע המופלא לארץ המילים” במדיטק.

פסטיבל צלילי ילדות 2018 בתיאטרון חולון

תאריכים: 27-25.9 חוה”מ סוכות

פסטיבל צלילי ילדות בתיאטרון חולון, יתקיים בחול המועד סוכות בתאריכים 25-27 בספטמבר והשנה בסימן חברים, חברות ודיאלוג.

בפסטיבל כ- 20 מופעי והצגות לילדים ולכל המשפחה. הפסטיבל יפתח עם בכורה עולמית של להקת הדג נחש לילדים ובו יבצעו עיבודים לשיריהם הידועים ושירי ילדות אותם הם אוהבים. עוד בפסטיבל:  “מוזיקה למשל”- קונצרט בשילוב מולטימדיה והתזמורת הסימפונית חיפה ובכיכובם של  רבקה מיכאלי ודן קיזלר, “שירים וחברים” מופע של שירה ביחד עם הקהל של  שירי הילדות שכולנו אוהבים עם אבי גרייניק, עידן אלתרמן וירדן בר כוכבא, “דירה להשכיר” מופע תיאטרלי מוסיקלי המשלב  את הילדים עוד בשלבי ההכנה ואחר כך גם במופע, ההצגה “רוברט הארנב ומר פרוקופייב”, על פי יצירתו המוזיקלית של המלחין רון ויידברג. כמו כן יתקיימו מופעי מוזיקה מדליקים לילדים עם “אדון שוקו” של להקת תפוזים שתעלה עם מיטב שירי אריק איינשטיין, “האוצר” מופע מוזיקלי לכל המשפחה מתוך אלבום הילדים המצליח “האוצר” עם מופע אורח של יוסי מרשק, מופע מחול מרהיב “חייל הבדיל” ושלל הצגות אורחות “הצרצר והנמלה”, “לציונה יש כנף אחת”, “טיול לכוכב הגבינה” ועוד.

מחיר: 30-90 שקלים

גילאים: מיועדים לילדים בגיל 4 ומעלה

תיאטרון חולון, שד’ קוגל 11 בית יד לבנים, חולון.

טל לרכישת כרטיסים: 03-5023001 ובאתר www.hth.co.il

**

סוכות במרכז לאמנות דיגיטלית עם ‘הסדנה לבניית צעצועים זזים’

איך בונים צעצוע קטן ומצחיק וצעצוע שיודע לנפנף בכנפיים, או למחוא כפיים או לעלות ולרדת או לאכול פיצה

תאריכים: יום שלישי 25.9

המרכז לאמנות דיגיטלית בחולון יקיים בחג סוכות את ‘הסדנה לבניית צעצועים זזים’ בהנחיית נגה אלחסיד, במסגרת  “מקס מכונות ומלאכות”.

בסדנה יכירו הילדים מנגנוני תנועה פשוטים ויוכלו לבנות  צעצוע קטן ומצחיק מקרטון ונייר, גומיות, חוטים וצעצוע שיודע לנפנף בכנפיים או למחוא כפיים, לעלות ולרדת, או לאכול פיצה, …תלוי ביכולות ההמצאה של המשתתפים. הסדנה מאפשרת למשתתפים המחשת עקרונות הנדסיים-מכאניים באמצעים פשוטים, וברוח משתעשעת, תרגול פתרון בעיות יצירתי וחשיבה המצאתית.

יום שלישי 25.9.18: סדנה ראשונה: 10:00-11:30, סדנה שניה:  12:30-14:00

מתאים לילדים מגיל 8 (ילדים מתחת לגיל 10 בליווי מבוגר).

מחיר: 70 ₪ 10% הנחה לתושבי חולון.

להרשמה: 03-5021552 // info@digitalartlab.org.il

המרכז לאמנות דיגיטלית, האמוראים 4 ג’סי כהן חולון

**

סוכות במדיטק חולון-  שלל הצגות איכות לילדים

תאריכים: 29-25 בספטמבר- חוה”מ סוכות

תיאטרון המדיטק חולון יקיים במהלך חול המועד סוכות בתאריכים 25-29 בספטמבר 2018, חגיגה של הצגות לילדים ולכל המשפחה. ההצגות מציעות אפשרות לבילוי זמן איכות עם הילדים מגיל 3 ועד גיל 12, חלקן חדשות שהועלו לראשונה בעונה זו וחלקן מנכסי צאן הברזל של תיאטרון המדיטק, הצגות זוכות פרסים ושבחים ובהן: “המסע המופלא לארץ המילים” הרפתקה מצחיקה לילדים על פי ספרו של רוביק רוזנטל בבימויו של נעם שמואל, “קאיטוש הילד המכשף” – פנטזיה תיאטרלית על פי ספרו של יאנוש קורצ’אק ובבימויו של גמא פריד(זוכת בפרס הבימוי ופרס השחקן המצטיין בפסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים 2018), “הכבש הששה עשר” – מחזה מוסיקלי עפ”י ספרו של יהונתן גפן ובבימוי של משה קפטן, “אריה הספריה” מחזה מוסיקלי עפ”י ספרה של מישל קנודסן, בבימויו של רוני פינקוביץ’, מאת אלי ביז’אווי למוסיקה של רן בגנו (זוכת פרס הכוריאוגרפיה וציון לשבח על משחק ותלבושות לשנת 2015 ועוד

מחיר: 75-45 שקלים

שד’ גולדה מאיר 6 (מול קניון חולון). חניה חינם.

טל’ לרכישת כרטיסים: 1800-20-29-30 ובאתר מדיטק חולון

**

סיור בלשי וסדנת להכנת תיק עם מסר אישי במוזיאון העיצוב חולון

24.9-1.10 – חוה”מ סוכות

מוזיאון העיצוב חולון מזמין את כל המשפחה לסיור בתערוכת הקיץ החדשה במוזיאון ופעילות מדליקה לילדים בה ילמדו על תקשורת חזותית וכיצד אפשר לייצר מסרים בלי מילים

בלשי עיצוב – סיור משפחות פעיל בתערוכה

מד אושר ממסטיקים צהובים? הילדים וההורים מתחילים את הביקור בסיור בלשי בין העבודות, במהלכו יסיירו המשתתפים בגלריות בהנחיית מדריכי המוזיאון. באמצעות משימות קצרות, יבחנו המשתתפים, דרך עבודותיו של סטודיו זגמייסטר & וולש, כיצד יוצרים דימוי משכנע, איך מצליחים להביע ולעורר רגש באמצעות צבע, צורה וחומר. במהלך הסיור יפגשו המשתתפים בקוף מתנפח ענק, “מד אושר” שמורכב ממסטיקים צהובים ותמרורים המובילים לשום מקום.

תיק תקשורת | סדנה לעיצוב תיקים עם מסר אישי

החלק היצירתי של הביקור הוא סדנת “תיק תקשורת.” סדנת עיצוב מהנה להורים ולילדים, בה יתנסו המשתתפים ביצירת “שפת סימנים” גרפית ללא מילים. באמצעות צורות, תמונות וצבעים יעצב כל משתתף תיק עליו מסר אישי בשפה חזותית.

מחיר: כרטיס משפחתי – 120 ש”ח לזוג הורים וזוג ילדים (30 שקלים לכרטיס)

כתובת: מדיטק חולון – גולדה מאיר 6, חולון

לפרטים נוספים ושעות פעילות: www.dmh.org.il| קופות המוזיאון: 3# 073-2151515

**

  רעיון ליום כיף לכל המשפחה: ביקור בעין הוד, כפר האמנים בכרמל

מוזיאון ינקו דאדא בעין הוד מפעיל סדנאות והדרכות בתערוכת המוזיאון ליצירת יומן אישי בעקבות התערוכה “יומן מסע” של מרסל ינקו, פעילות ב”מעבדאדא” וסיור תיאטרלי ברחבי הכפר עם מדמואזל אורנמנט במהלך חוה”מ סוכות ובחג שמחת תורה בין ה-24.9.18 – 2.10.18.

ה”מעבדאדא” שהינה מרחב יצירתי חווייתי לכל המשפחה מגיל 4 עד 104 מהווה אטרקציה ייחודית  שבה מוזמנת כל המשפחה – ילדים, הורים וסבים –  להיכנס למרחב קסום המעוצב ברוח תנועת דאדא, ולפרוץ את גבולות האמנות המקובלים. מרחב ממוזג ונעים המאפשר התנסות פעילה – בכ-15 תחנות שונות – הכוללות התנסות בקולאז’, אסמבלאז’, פעילות עם חפצים (רדי מייד), תחפושות ועוד.

בסדנה אפשר להכין בטכניקה של קולאזי סימנייה אישית ליומן וקישוטים סליליים מיוחדים לסוכה, ולסיום יוכל כל משתתף לכתוב משאלה (סודית…) או ברכה לכבוד השנה החדשה ולהוסיפה ל”עץ הברכות והמשאלות” שלנו.

הסדנאות מלוות במדריכה מצוות המוזיאון וכלולות במחיר הכניסה למעבדאדא. הפעילות ב”מעבדאדא” מתקיימת כל יום מה-24.9.18 – 2.10.18 בשני מחזורים: בשעה 10:00 ובשעה 12:00. משך הפעילות עד שעה וחצי.

עלות (כולל כניסה למוזיאון): ילד: 30 ₪, מבוגר 25 ₪

**

סיור תיאטרלי ברחבי כפר האמנים עם מדמואזל אורנמנט

יום ראשון, כ”א בתשרי, 30.9.18, בשעה 11:00

מדמואזל אורנמנט מובילה בסיור שהוא מופע רחוב בסמטאות עין הוד ובסטודיו המקורי של מרסל ינקו. מדמואזל אורנמנט, המובילה בין זמרות הקברט של שנות החמישים, מתרפקת על עברה השוקק. היא תוליך את הקהל בכפר האמנים ולא תחסיר אף פרט (כמעט) על האנשים, המסיבות והפסלים.

היא אף תתבל בקורט רכילות נוסח שנות החמישים. שיאו של הסיור בביקור בסטודיו המקורי של מרסל ינקו, שבו ניתן להתרשם מפלטת הצבעים שלו, צבעיו, מכחוליו ומאורח חייו, כמו גם מציורי הקיר שצייר האמן ונחשפו לאחרונה, לאחר שהיו מכוסים בשכבות סיד במשך חמישים שנה!

עלות:

40 ₪ למשתתף – כולל כניסה למוזיאון, 60 ₪ למשתתף – כרטיס משולב עם פעילות במעבדאדא

שעות הפתיחה במוזיאון ינקו-דאדא: ימים א’ – ה’ בשעות 10:00 – 15:00    יום ו’ וערבי חג בשעות 10:00 – 14:00

מוזיאון ינקו-דאדא, כפר האמנים עין הוד, טל’: 04-9842350 www.jancodada.co.il

**

סוכות עם הצגות הילדים של אורנה פורת בפסטיבל ירון

 פסטיבל ירון  של תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער מתקיים זו הפעם ה-16 בחוה”מ סוכות בתל אביב. בפסטיבל עולות 19 הצגות לגילאי שנה עד 12 במוזיאון ת”א לאמנות. באי הפסטיבל ייהנו מחוויה תרבותית משולבת שתכלול מגוון פעילויות לכל המשפחה ברחבת המוזיאון: מתחמי יצירה, דוכני משחקים, אמני רחוב והפתעות נוספות. לאחר הצפייה בהצגות יוזמנו המבקרים ללא תשלום נוסף לסיור בין כתלי המוזיאון בו יחשפו הילדים ומשפחותיהם ליצירות אמנות.

בין ההצגות: הודיני, דרמה מרגשת על פי סיפור חייו של הקוסם האגדי אשר תעלה בבכורה בפסטיבל.  מולאן בכיכובה של דון לני גבאי,  רובין הוד בכיכובו של גל אמיתי,שועלון מחפש חברים, הצגה מוזיקלית על חברוּת וחברים על פי הספר מאת אדם רלף ועוד הצגות רבות וטובות..

חוה”מ סוכות 26-28.9.18 מוזיאון ת”א לאמנות

בפסטיבל מועלות 19 הצגות שונות לגילאי שנה עד 12,  ההצגות: בגן של ביאליק, עכבר העיר ועכבר השדה, הודיני, רובין הוד, האוצר שאינו נגמר, שועלון מחפש חברים, אדיסון, שרלוק הולמס, טרופותי, צוציקים, הנעליים של אדון סימון, שקשוקה ושוד הלימונים הגדול, מרק כפתורים, מחסן השטוזים של דתיה, שבת הזהב, מולאן,זהבה ושלושת הדובים, .

לאור ההצלחה, גם הפעם יוקם מתחם פשוש לפעוטות, הכולל מתקנים ופעילויות ייעודיים לגיל הרך, וכן הצגות ייחודיות לגילאי שנה עד שנתיים וחצי- תיאטרון פצפון וההצגה האורחת בלונים.

כרטיס כניסה להצגה במוזיאון ת”א לאמנות מקנה ביקור חינם במוזיאון בימי פעילותו.
כרטיסים ברכישה מוקדמת בטל: 03-5111444 שלוחה:9. או באתר התיאטרון www.porat-theater.co.il   מחיר כרטיס בין 40-90 ₪. מחירים מיוחדים לוועדי עובדים וקבוצות.

כרוניקה תיאטרון אורנה פורת- פסטיבל ירון – סוכות 2018

תאריך

שם ההצגה

אולם

גילאים

שעה

26.9

בגן של ביאליק 

רקאנטי, מוזיאון ת”א לאמנות

7-3

10:00

26.9

בגן של ביאליק 

רקאנטי, מוזיאון ת”א לאמנות

7-3

11:30

26.9

עכבר העיר ועכבר השדה

קאופמן, מוזיאון ת”א לאמנות

7-4

10:30

26.9

עכבר העיר ועכבר השדה

קאופמן, מוזיאון ת”א לאמנות

7-4

12:00

26.9

הודיני

אולם אסיא, מוזיאון ת”א לאמנות

12-8

10:30

26.9

הודיני

אולם אסיא, מוזיאון ת”א לאמנות

12-8

12:00

26.9

בלונים  הצגה אורחת

שידלובסקי, מוזיאון ת”א לאמנות

2.5-1

10:30

26.9

בלונים  הצגה אורחת

שידלובסקי, מוזיאון ת”א לאמנות

2.5-1

11:30

26.9

בלונים  הצגה אורחת

שידלובסקי, מוזיאון ת”א לאמנות

2.5-1

16:00

26.9

בלונים  הצגה אורחת

שידלובסקי, מוזיאון ת”א לאמנות

2.5-1

17:30

26.9

רובין הוד

קאמרי 1, תיאטרון הקאמרי

12-6

10:30

26.9

רובין הוד

קאמרי 1, תיאטרון הקאמרי

12-6

12:00

26.9

האוצר שאינו נגמר

קאופמן, מוזיאון ת”א לאמנות

7-4

11:00

26.9

שועלון מחפש חברים

רקאנטי, מוזיאון ת”א לאמנות

6-3

17:30

26.9

אדיסון

אולם אסיא, מוזיאון ת”א לאמנות

12-8

18:00

27.9

שרלוק הולמס

אולם אסיא, מוזיאון ת”א לאמנות

12-8

10:00

27.9

שרלוק הולמס

אולם אסיא, מוזיאון ת”א לאמנות

12-8

11:30

27.9

טרופותי

רקאנטי, מוזיאון ת”א לאמנות

7-5

10:30

27.9

טרופותי

רקאנטי, מוזיאון ת”א לאמנות

7-5

12:00

27.9

צוציקים

שידלובסקי, מוזיאון ת”א לאמנות

2.5-1

10:30

27.9

צוציקים

שידלובסקי, מוזיאון ת”א לאמנות

2.5-1

11:30

27.9

צוציקים

שידלובסקי, מוזיאון ת”א לאמנות

2.5-1

16:00

27.9

צוציקים

שידלובסקי, מוזיאון ת”א לאמנות

2.5-1

17:30

27.9

הנעליים של אדון סימון

קאופמן, מוזיאון ת״א לאמנות

7-4

11:00

27.9

שקשוקה ושוד הלימונים הגדול

אולם אסיא, מוזיאון ת”א לאמנות

9-6

16:30

27.9

שקשוקה ושוד הלימונים הגדול

אולם אסיא, מוזיאון ת”א לאמנות

9-6

18:00

**

אטרקציות חדשות ברמת הגולן

בצילום: מופע לילי בפארק הוולקאני ליד הר אביטל.

פעילויות לכל המשפחה באתר עין קשתות ובפארק הירדן, בלילה.

תיירות גולן ואתר עין קשתות, מזמינים את הקהל הרחב לביקור באתר הייחודי עין קשתות, אשר נפתח לקהל המטיילים בחול המועד סוכות. חוויה יוצאת דופן על ההתיישבות היהודית ההיסטורית בארץ ישראל מהתקופה

הביזנטית.

האתר אשר הוכר כאתר מורשת לאומית ע”י המדינה וחודש לאחרונה, מקיים סיורים מודרכים הכוללים סרט המציג את הסיפור ההיסטורי מאחורי המקום. באתר עומד על תילו בית כנסת עתיק בן 1,500 שנה, ששוקם ונבנה מחדש ע”י טכנולוגיה חדשנית, לצד בתים סורים נטושים שנבנו על הכפר היהודי העתיק. באתר נמצאות הקשתות המפורסמות על שמן נקרא המקום, מעל מעיינות ששוקמו ושופצו. באתר שבילים מסודרים, מקומות ישיבה ופינות צל רבות. האתר נגיש לנכים, אך אינו מתאים לעגלות.

תאריכי הפעילות: 25-27.9 9:00-18:00, כל שעה עגולה (סיור אחרון יוצא ב-17:00), יום שישי 28.9 9:00-16:00, כל שעה עגולה (סיור אחרון יוצא בשעה 15:00). מחיר: 23 שקלים למבוגר, 15 ₪ לילד (מגיל 3), סטודנטים וגמלאים – מחיר מוזל לתקופת הרצה עד ינואר 2019.

חוויה לילית בפארק הירדן  

אגף התיירות בחברה הכלכלית גולן ופארק הירדן מזמינים את הקהל הרחב להגיע וליהנות מחוויית לילה ייחודית בפארק הירדן. מסלול מואר ע”י מנורות קטנות, אשר מתחיל בעץ השקמה העתיק. המסלול מורכב משבע תחנות בהן לומדים על הגחליליות, מקבלים טיפים לחיים טובים על ידי צב, רוקדים עם זיקית ושומעים את החוויות הקסומות של אבני הבזלת העתיקות. לכל אורך המסלול שומעים את נחל הירדן שוצף וקוצף ומוסיף לחוויה החושית.

סיורים יצאו בימי חול המועד בין השעות 19:30-22:00 כל חצי שעה (יש להגיע כמה דקות לפני תחילת הסיור) המחיר: 25 ₪ לילד/ 20 ₪ למבוגר. ילד מעל גיל 5 בתשלום. למשפחות של מעל 5 נפשות- ילד אחד חינם.

**

 

 

 

 

.

 

אולי תאהב\י גם:

ארכיאולוג ליום אחד במערות בית גוברין – פעילות משפחתית קצת אחרת

איטו אבירם

חנוכה עם הילדים על ים כינרת בעין גב

איטו אבירם

הזמרת והשחקנית שרה ברייטמן מגיעה בקיץ להופעה אחת בישראל

איטו אבירם

הגב לפוסט

דילוג לתוכן