Image default
מה חדש

כל המשפחה מנווטת בחופש עם “יש לאן”|

באר זרעוניה, בכניסה המערבית לבניימינה.

בתוך כל ההגבלות של הקורונה מצאנו פעילות מחוץ לבית שאנחנו יכולים לעשות כל המשפחה ביחד. גם באוויר הפתוח, גם הכרנו מקומות חדשים וגם העשרנו את הידע שלנו במשימות ושאלות טריוויה מאתגרות. בחרנו הפעם בניווט רכוב באזור חוף הכרמל.

בין חיפה לחדרה באזור שבין מורדות הר הכרמל והים התיכון נמצאת המועצה האזורית חוף הכרמל, באזור המיוחד הצבוע ירוק לאורך כל השנה יצאנו למשחק הניווט המשפחתי. המסע התחיל לאחר שבחרנו את היעד והזמנו את ערכת הניווט, תוך דקה נשלחה אלינו במייל מפה מפורטת וקוד לסריקה בתחילת הטיול. את הטיול התחלנו  בין סמטאותיה של המושבה הוותיקה  זיכרון יעקב , התפנקנו לנו בגלידה במדרחוב, נכנסנו לרכב והמשכנו אל פארק ז’בוטינסקי, הלוא הוא מצודת שוני המפורסמת באפי הייחודי שלה, שבימים כתיקונים, בחודש זה, מידי ערב מארח אלפי אנשים בהופעות חיות של מיטב אומני ישראל.

משם המשכנו לגן סודי שלא שמענו עליו בעבר, בין הפרדסים והשדות הפרוסים בין זיכרון לבנימינה נחבא גן עם עצים מצלים, גן שעשועים לילדים ופינות דשא לפיקניק. הילדים נהנו ממתקני השעשועים והתקדמנו אל היעד הבא-מעיין בנחל תנינים ביצענו משימות ופתרנו את החידות באפליקציה אשר שלחו אותנו הישר אל ימי הורדוס ואל אמת המים בקיסריה, הליכה מהנה לאורך האמה וטבילה בים היו סוף מושלם ליום הזה.

הדבר היחידי שהצטערנו עליו הוא שלא צירפנו את סבא וסבתא לכייף שלנו. אם חשים צורך אפשר לנסוע ברכבים נפרדים ולהיפגש בכל נקודה לפתור ביחד את החידות ולהמשיך ליעד הבא. אפשר בהחלט לעשות את הניווט גם בשעות אחר-הצהרים ולקראת הערב. חזרנו הביתה מרוצים ומחכים כבר למשחק הבא, שכבר קבענו שיהיה ניווט רגלי……

אורך המסלול:  כ-20 ק”מ בנסיעה ברכב

משך הפעילות: כ3-4 שעות.

הניווט בחוף הכרמל הינו ניווט רכוב, הניווט כולל נסיעה בדרכי עפר העבירים לכלי רכב פרטיים כשבמהלך הניווט יורדים מהרכב בנקודות הציון לביצוע המשימות.

“יש לאן” היא אפליקציית משחק ניווט ואתגר עצמאי לכל המשפחה לטיול ופעילויות באוויר ובמרחב הפתוח בעשרות אתרים ברחבי הארץ.  זהו מיזם חדשני וייחודי במסגרתו משפחות יכולות לצאת לטיול עם ניווט עצמאי המשלבים פעילויות בעשרות אתרים בישראל, כשלאורך כל הדרך המטיילים מקבלים משימות ושאלות מרתקות לנייד. משחק הניווט משלב אתגר, גיבוש משפחתי וכיף עם תוכן איכותי, ערכים וידיעת הארץ. האפליקציה קלה, פשוטה ונוחה לתפעול ואפילו משלבת משימות במציאות רבודה (AR) .

איך זה עובד? בוחרים מיקום באתר ‘יש לאן’, מזמינים בקליק, מקבלים למייל את ערכת הניווט ‘עצמאיים בשטח’ ויוצאים לטייל מתי שרוצים.

בימים אלו, כשהשמיים סגורים, ברור עוד יותר שיש כל כך הרבה מקומות יפים ושווים לראות בארץ שלנו. אתם מזמינים את הערכה באחד האתרים ברחבי הארץ לבחירתכם (למשל: יער להב בדרום, אילת, יפו העתיקה, זיכרון יעקב, מטולה ועוד), ובזמן אמת מקבלים למייל מפה להדפסה וברקוד לאפליקציה. משחק הניווט מוכן, ואפשר לצאת לדרך. משך המשחק כשעה וחצי והוא מצליח לרתום גם את בני הנוער העקשניים שלא רוצים להתרחק מהמסכים !

מדובר בחוויה זמינה בכל זמן ובמחיר נוח מאד: רק 160 שקלים  למשפחה – זול יותר כמעט מכל אטרקציה קיימת בחוץ, ללא צורך בתיאום והזמנה מראש.

“יש לאן” היא חברה ישראלית כחול לבן שפיתחה פלטפורמה למשחקי ניווט  סלולריים מקוריים ומאתגרים המיועדים לוועדי עובדים, חברות, נוער, בתי ספר ומשפחות. האפליקציה הייחודית שפותחה מאפשרת לתפעל אירועי ניווט מגבשים וחווייתיים בזמן אמת עם עד מאות משתתפים. מאז שהאפליקציה יצאה לשוק ניווטו דרכה כ-200,000 איש ואלפי משפחות במגוון אתרים בכל רחבי הארץ.

התקשרו להזמנות ולפרטים בטלפון 1700-502-512  למידע נוסף: “יש לאן” www.nivut.co.il

אולי תאהב\י גם:

פסטיבל הקולנוע הצרפתי ברחבי הארץ – קלוד ללוש יגיע לפתיחה

איטו אבירם

הערב ברעננה: “פוגשים השראה” – סופרי ומשוררי העיר מקריאים מיצירותיהם

איטו אבירם

“צלילים בצנצנת”  בתיאטרון קליפה – כשהשחקן התרגש יותר מהצופים

איטו אבירם

הגב לפוסט

דילוג לתוכן