איטו אבירם

“חנוכדברא” – חגיגה לאוהבי הארי פוטר בסינמטק

כנס שכולו מוקדש לסרטים, לספרים ולכל מה שמאחורי הארי פוטר מתקיים בחנוכה בסינמטק תל אביב. תמצאו שם את כל מעריציו של הארי, מגיל 9 ועד 90… אולי יותר.

הקטן גודל גופן הגדל גודל גופן גודל גופן הדפס עמוד הזה

כשנהנים הזמן  עובר מהר…

מי שטבע את המשפט הבאנלי הזה  צדק, ולא  באשר להארי פוטר, סדרת הספרים  המצליחה ביותר, שכן  20 שנה חלפו מאז יצא לאור  הספר הראשון בסדרת הארי פוטר  ומאז אף לא רגע דל.

לציון שני עשורים אלה, מתקיים במהלך החנוכה כנס שנתי  של קהילת  הארי פוטר, אך הפעם יהיה זה הארי פוטר ללא הפסקה וחגיגי במיוחד.

הכנס נמשך יום שלם ומציע מנות הארי פוטר גדושות ביותר. וכיוון שלסדרת הספרים והסרטים  שנעשו בעקבותיהם אוהדים רבים, צפויים להגיע אל הסינמטק בתל אביב המוני מעריצים בוגרים וילדים, כדי לצפות בסרטים, לשמוע הרצאות, להשתתף בסדנאות  וליהנות משלל פעילויות נלוות המובטחות למבקרים.

אז מי שחשקה נפשו באחד מימי חנוכה זה  בסופגנית הארי פוטר  מיוחדת במינה, עוצמתית, לוהטת, מתוקה וישר ישר לווריד, החל מאבן החכמים ועד לאחרון הספרים והסרטים, שירוץ לסינמטק.

האירוע מתקיים בנר רביעי של החג, יום ראשון  17.12.17 רח’ שפרינצק 2 תל אביב. גם אני אהיה שם עם גילי נכדתי, אוהדת מושבעת  של הארי פוטר וחבורתו .

הנה הקישור אל לוח הזמנים של  ההרצאות, הסרטים והסדנאות בכנס הארי פוטר.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *