Image default
חיים בריאים מעניין

חטפתי גלי הלם – יצא הכאב – טיפול אלטרנטיבי בדרבן ברגל

3042414
תותח על קולי לטיפול ב”דורבן” וכאבי כף רגל אחרים

 

זה התחיל כהפרעה שולית בעקב כף רגלי השמאלית בזמן הריצה היומית. התעלמתי. שבועות חלפו וההפרעה השולית הרחיבה את הטריטוריה שלה והחלה משדרת אותות שפירושן היה אחד: “אני כאן בשביל לכאוב ולא בשביל לחלוף. בסופו של דבר לא תוכל להתעלם. שנינו יודעים זאת…”

התחלתי לברר, העליתי השערות. מישהו הזכיר את המילה “דרבן” אבל אני העדפתי להכחיש והמשכתי לרוץ. מוזר, דווקא בזמן הריצה הכאב שהיה מטריד ברגעים הראשונים היטשטש והתפוגג כמעט לחלוטין ככל שזו התמשכה. מתי כאב באמת?  בבוקר, כשקמתי מהשינה, כשישבתי מול המחשב וניסיתי למתוח את הרגל ולתת לה מנוחה. לאט לאט כבש הכאב הרחוק הזה את תודעתי, תפס יותר ויותר תשומת לב ונהפך להיות גורם מעיק וקבוע בחיי.
<p class=”select”>

</p>

הימים חלפו, עברו חודשים. התחלתי לצלוע מעט, ורק במאמץ הסוויתי את הצליעה. עכשיו כבר לא יכולתי להתחמק מביקור אצל רופא אורתופד. לפרופסור המכובד ב”מאוחדת” היה תור בשבילי רק בעוד כמעט חצי שנה. הסברתי למזכירתו שכואב לי ושאבוא לרופא גם אם אין לי תור היום או מחר. אז היא חיפשה טוב יותר ומצאה לי תור. מחר. הפרופסור בדק וקבע, בלי לקום מהכיסא: “זהו מקרה קלאסי של דורבן. צריך מדרסים מתאימים, קח כדורים חזקים ואם זה לא יעבור נדבר על ניתוח.”
<p class=”select”>

</p>

טוב, אתם מכירים את הסיפורים האלה… בשלב הזה גם רבים מכם היו פונים לרפואה האלטרנטיבית, כפי שאני עשיתי. אבל לפני כן מדרסים: ברעננה המחיר קרוב ל- 2000 ₪. בתל אביב – 1200 וגם הרופא נחמד. אבל אני רציתי יותר. רציתי להבריא – ומהר. הקשתי: “דרבן בעקב” ב”גוגל” והגעתי אל הריפוי בשיטת גלי הלם ואל מרפאת אלטרנטיבה שברחוב חנקין בחולון.  הנה מה שהיה כתוב על המרפאה באתר שלה, וכמובן שלקחתי את הכל בערבון מוגבל:

“אלטרנטיבה הנה מרפאת כאב בחולון ומרכז רפואי רב תחומי עם נסיון טיפולי ומוניטין של 30 שנה בטיפול במאות בעיות אשר הרפואה הקונוונציונלית אינה מספקת להן מענה. ייחודיות המרפאה היא בשילוב של מספר שיטות וטכניקות טיפוליות, דבר שמגביר את סיכויי ההחלמה של בעיות בריאות שונות, של בעיות אורטופדיות ושל בעיות כאב, אשר אינן מקבלות מענה ע”י הרפואה הקונבנציונלית.”

helem dr friman

ד”ר פרימן יעזור לך…

את בעליה של המרפאה – ד”ר (N.D) משה פרימן שהוא מומחה לרפואה טבעית ונטורופטיה פגשתי במרפאה הממוקמת בשכונה צדדית בחולון, במרתף בית מגורים. איש רציני שנראה קצת נטול חוש הומור. כשישבתי במסדרון והמתנתי לתורי להיכנס אל לשכתו קראתי כי פרימן הינו  בעל התמחות מיוחדת בפגיעות ספורט ושיקום אורטופדי. בשלב הזה עזבתי את הברושורים ועברתי לקטעי עיתונות מצולמים שהיו מונחים בתוך קלסר. זה היה הרגע שבו הבנתי שהגעתי למקום הנכון. מקריאת כמה קטעי עיתונות הבנתי מיד כי האיש עתיד ניסיון טיפולי, ליתר דיוק – 30 שנה. קראתי איך עזר וריפא פציעות של שחקני קבוצת הכדורגל של הפועל תל-אביב בשנים 83′-86′ וקבוצת הכדורסל הפועל חולון ושוכנעתי כי האיש, אכן, מומחה בתחומו.
<p class=”select”>

</p>

ד”ר פרימן הסביר לי בקצרה מהם גלי ההלם, והדגיש מספר פעמים בגאווה בולטת את העובדה שאצלו במרפאה עומדת מכונה משוכללת ויקרה לתחזוקה (“אחרי כל טיפול אני צריך להחליף חלק במכונה שעולה לבדו כמעט 200 ₪”, התלונן) ועוד מכונה קטנה יותר בחדר הסמוך. שתי המכונות מפיקות גלים עלקוליים בליסטיים שמפוררים, מפזרים והולמים ברקמה החולה ומאיצים את תהליך הריפוי שלה.

מסתבר שגלי הלם נחשבת כשיטה הלא פולשנית הטובה ביותר. השיטה מבטלת השימוש בסטרואידים (קורטיזון) ובמקרים רבים מבטלת את הצורך בניתוח. טיפול מוצלח בגלי הלם מצריך כיווניות ואבחון מדוייק של הבעייה. כתוצאה מהטיפול, גורמים הגלים לפירור הסתיידויות – כפי שקורה בבעיות כאבי כתפיים או דורבן. ההסתיידות מתמוססת ונספגת בגוף. הם גם מרחיבים כלי דם ומעודדים יצירת כלי דם חדשים. פעילות זו חשובה ביותר להזרמת חמצן לרקמה הדלקתית. שיפור זרימת הדם מזרז מאוד את ריפוי המצב הדלקתי.

והכי חשוב – יש כאן גם מדרסים שמחירם אינו בשמיים, אלא רק כ- 800 ₪. מיהרתי להכניס את רגליי לתבנית ולתת דוגמת יציקה למדרסים, ולאחר מכן הצמדתי את עקבי הדואב אל התלולית הגמישה והרכה שבמרכז המכונה. מיד החלה המכונה פולטת קולות דפיקה חזקים וקצובים, שלא הכאיבו כלל, ואף מעט הצחיקו בבחינת: “איזה סיכוי יש לטוק-טוק התמים הזה להשפיע על הדרבן העקשן שהתנחל בעקבי?!”
<p class=”select”>

</p>

מובן שלא הרגשתי שום שינוי כשקמתי מכיסא הטיפולים, וכך לא עד שהלכתי לישון. למחרת בבוקר קמתי ו… רגע, מה זה, היה כאב? הכאב נעלם כאילו מעולם לא היה. שוטטתי יחף ברחבי ביתי, מתקשה להאמין בנס. בצהרים הכאב חזר בגרסה מעודנת ונסבלת הרבה יותר, וכך במשך השבוע, עד לטיפול השני. מה אומר ומה אדבר – אחרי שלושה טיפולים בעלות של כמה מאות שקלים הכאב נעלם כמעט כליל. ד”ר פרימן המליץ שאבוא לעוד טיפול או שניים, אך עיסוקי הרבים מנעו ממני לעשות זאת. היום, שלושה חודשים מאוחר יותר, אין לי דרבן בעקב ואין לי כאב. חלף עם הרוח ועם הטיפול בגלי ההלם. ואיך אני רץ? כמו טיל, עם המדרסים החדשים שקניתי אצל ד”ר פרימן.
<p class=”select”>

</p>

אז ההתרשמות שלי, ידידיי הגולשים באתר הינה שגם אתם, ממש כמוני אינכם צריכים לסבול לשווא. חפשו מזור ואם לא אכפת לכם ללכת בעקבות ההמלצה שלי, אתם מוזמנים להגיע אל האיש הזה ואל בנו, אופיר שגב פרימן, שהוא מומחה לא פחות גדול מאביו בעיקר לרפואה סינית ויפאנית. מסתבר ש”דרבן בעקב” הוא מהקלות בבעיות הגופניות שכאן יודעם לטפל בהן במגוון שיטות ולפתור אותן על הצד הטוב ביותר: כאבים שונים ומשונים בחלקי הגוף, בעיות אורתופדיות, כאבי ראש ושאר מריעין בישין. לא הכל מיועד לטיפול בגלי הלם. יש גם אקופונקטורה, יש נטורופתיה ויש שיטות וטכניקות נוספות.
<p class=”select”>

</p>

אני מאחל לכם בכל נפשי שגם אתם הדואבים ונטולי התקווה תמצאו מזור במרתף הלא גדול ברחוב הלא מרכזי שבשכונה הצדדית בעיר הילדים חולון. ואם תזכירו את שמי אולי תקבלו גם הנחה… וזאת לא התחייבות!

מרפאת אלטרנטיבה – חנקין 76 חולון.  טלפון במרפאה03-5054594 לפנייה לד”ר (N.D) משה פרימן: חייגו 0522-757612

פניות דרך דוא”ל: info@drpriman.co.il

אפשר גם עם מכשיר “בי-קיור לייזר” – אל כתבת התרשמות ממכשיר הלייזר הביתי.

אולי תאהב\י גם:

לטייל היכן שהירדן נשפך לים המלח – סיור חד פעמי בסוכות

איטו אבירם

“החור” – מופע המחול של בת שבע – סחרחרת של הפתעות

איטו אבירם

פסטיבל המשוררים במטולה – ציפי שחרור הופיעה, התרשמה וכתבה

איטו אבירם

הגב לפוסט

דילוג לתוכן