Image default
מה חדש מעניין

חופשת אביב בגליל: מתחם האירוח בקיבוץ בית העמק מציע אוהלים ממוזגים, אופניים וסדנאות אתגר בטבע

 

למה להסתפק בסתם בית מלון, או בצימר, כשאת החופשה הקרובה אפשר לעשות באירוח שונה, בקיבוץ בית העמק שליד נהריה, היכן שתוכלו לצאת ברכיבה על אופניים (שלכם, או אלו שמושכרות במקום) היישר אל שבילי השדות הסמוכים ואחר כך להשתתף בסדנת אתגר וחוויה בטבע, המתאימה לכל המשפחה?!

הקיבוץ שוכן בלב השדות השוקטים שבין הכבישים ההומים המחברים את ראש הנקרה, נהריה והגליל המערבי אל חיפה והמרכז. ממזרח – כפרים דרוזים עתירי מסעדות וחנויות, ממערב – חופי הים של שבי ציון ונהריה ומסביב – שדות פורחים בירוק לוהב.

במתחם האירוח של הקיבוץ תמצאו גם את חדרי האירוח המסורתיים, אבל גם את המתחם החדש של האוהלים המשפחתיים הממוזגים שמתאימים לרוב עונות השנה למעט ימים גשומים וסוערים ומציע חוויה משפחתית מגבשת וייחודית.

לימים גשומים וסתם כך, כשנמאס לטייל, תוכל המשפחה כולה לגוון בסדנאות אתגר וחוויה בטבע. סדנת ODT Outdoor training, זו היא פעילות אקטיבית של מעבר בין תחנות אתגריות שונות, המעודדת את המשתתפים בה להתמודד עם אתגרים בשטח המחייבים תקשורת, מנהיגות, לקיחת אחריות, הקשבה ועוד. טבע תרפיה פעילות שמבוססת על אימון באמצעות הסביבה והטבע, שלו כוחות ריפוי, ומאפשר פתיחות ונגישות בין אנשים.

השיטה מיושמת אצלנו מול ילדים ומבוגרים. מייסד השיטה בארץ הוא ד”ר רונן ברגר, אולם הרעיון שהטבע יכול לתת לנו השראה, כוחות וכיווני מחשבה חדשים הוא רעיון אוניברסלי שקיים בתרבויות רבות בעולם.

מי שיעביר את הסדנאות הינו אבנר דהן,  מנכ”ל ובעלים של חאן הגליל בקיבוץ בית העמק, מנחה קבוצות, מורה דרך ויועץ ארגוני, בוגר מכון אדלר וקורס טבע-תרפיה. אבנר,  עובד עם ארגונים וקבוצות מנחים בטבע ומנסה ללמד אותם מחדש את היכולת ללמוד מהטבע להתבונן בו ולקבל ממנו השראה רוגע פרופורציה והעצמה. אבנר, תמיד מופתע מחדש מהיכולת של הטבע לאפשר נקודת מבט שונה על אירועים ודילמות בחיים ובעבודה המציעה  פרשנות שונה שמאפשרת טיפול שונה ואפשרות ריפוי של מערכות יחסים, רעיונות חדשים, הבנה והשלמה.  מחיר לפעילויות עד שעתיים: 1500 שקלים, עד 25 משתתפים. ניתן להזמין פעילות ארוכה יותר לפי צורך. 

בנוסף, לראשונה בגליל המערבי, חאן הגליל מציע גם מרכז לטיולי אופניים לפרטיים וקבוצות. במרכז תמצאו אופני הרים מקצועיות, קסדות, ומפת התמצאות של תוואי מסלול השטח אליו יוצאים.

המסלול הינו בשטח אזור חקלאי שבין קיבוץ בית העמק, נתיב השיירה, ונס עמים. המסלול מתאים לרכיבת שטח קלה ובינונית והוא אורך כשעה וחצי. הטיול לפרטיים החל מ 2 אנשים ומעלה. קבוצה מעל 30 איש תקבל מדריך מקצועי ותעשה את אותו המסלול שנכתב לעיל. לקבוצות רוכבים מקצועיים שיגיעו עם הציוד והאופניים האישיים תתאפשר לינה, בחדרים או באוהלים, וארוחת בוקר מוקדמת (בתוספת תשלום), וכן אפשרות לאחסון האופניים במקום.

כמו כן לשירות הרוכבים יעמוד קומפרסור (משאבת לחץ אוויר לאופניים). השכרת אופניים לאדם ליום 80 שקלים. תוספת מדריך לקבוצה 1200 שקלים. תוספת רכב ומדריך 1800 שקלים. 

הרוכבים המקצועיים ימצאו שם אפשרות ללינה לפני רכיבה הכוללת ארוחת בוקר מוקדמת, משאבת אוויר, והאנגר גדול לאחסון לאופניים טרם יציאה לרכיבה.

להזמנות: 046806668; 046806677; אתר אינטרנט: www.chan-hagalil.co.il 

אולי תאהב\י גם:

שעונים מחופשים שתעשו בעצמכם – בחולון

איטו אבירם

מלון הבוטיק “שטרקמן ארנה” בנהרייה “בחזרה אל החופשות של “פעם”…

איטו אבירם

ליצן החצר – הצגת ילדים מומלצת

איטו אבירם

הגב לפוסט

דילוג לתוכן