איטו אבירם

הצגת פרינג’ מומלצת: ארבעה יוצרים עם כישרונות גדולים עושים פטריק קים

מי שקובעת את הצלחתו של RADIO PLAY היא איכותו של צוות השחקנים. מדובר בחבורה שמביאה אתה המון ניסיון וטונות של כישרון. והתוצאה היא חוויה שתמלא אתכם אושר ותגרום לכם למחוא כפיים בסיום המופע, ומי צריך יותר מזה….  

הקטן גודל גופן הגדל גודל גופן גודל גופן הדפס עמוד הזה

צפה והתלהב – אייל שמי

קוראים למופע  RADIO PLAY” – עלילותיו של איש הקארטה פטריק קים” ובמהלכו, ארבעה יוצרים\שחקנים כישרוניים (ובמאי) מביאים לבמה אפלה ברחוב סלמה, החצר האחורית של תל אביב,  קסם.

לאורך המופע הבמה מותקפת בארבע דמויות שבמהלך שעה אחת מחליפות על הבמה זהויות, קולות, אזורי זמן ושפות שונות. את כל זה הם עושים מול הקהל, ללא החלפה של תפאורה או בגדים.

בעל הטריק היצירתי שהופך את כל זה למשכנע הוא שרון גבאי (איש הסאונד אפקט) שעומד על הבמה ומלווה את השחקנים בעזרים שונים ובאפקטים שמעניקים למופע רגעים קסומים. למשל – הסצנה הסקסית בחדר המלון החשוך שבו הנשיקות מתורגמות אצל שרון לנגיסה בפלח תפוז או מצמוץ שפתיים בעת אכילת בננה…

נדיה קוצ’ר מחליפה דמויות באופן טבעי ומרתק. לרגע היא משחקת מפקד אמריקאי ובמשנהו, תוך שחרור גומייה מהשיער  היא הופכת לזמרת פאם-פתאל צרפתייה מפתה. נועה בוקר שאחראית על הכתיבה אחראית גם על הקצרנות וקטעי הקישור המשעשעים. נעם רובינשטיין הוא פטריק קים הבלש הכל יכול, וגם… האחות “הרחמניה”.

ומה עוד צריך, חוץ מכישרון, חוש הומור ורעיון מבריק כדי לייצר חוויה מהנה ומצחיקה עד דמעות ? צריך סיבה! נו טוב, הסיבה לכאורה היא עלילותיו של פטריק קים או במילים אחרות, כותרת מדליקה הקורצת לרגע של נוסטלגיה, שרבים מאיתנו זוכרים. אבל זה לא מה שבאמת קובע, הפעם.

מי שקובעת את הצלחתו של המופע היא איכותו של צוות השחקנים. מדובר בחבורה שמביאה אתה המון ניסיון וטונות של כישרון. והתוצאה היא חוויה שתמלא אתכם אושר ותגרום לכם למחוא כפיים בסיום המופע, ומי צריך יותר מזה….

המופע התקיים בהפקת גלריית תיאטרון החנות, ובתמיכת מנהל התרבות.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *