איטו אבירם

המופע “אבי, בנו” במדיטק – מחווה למאיר שלו ולאביו יצחק שלו

במופע ה- 100 של הסדרה “תן למילים לעשות בך” יתקיים מופע מחווה מיוחד לכבוד מאיר שלו ואביו, הסופר יצחק שלו.

הקטן גודל גופן הגדל גודל גופן גודל גופן הדפס עמוד הזה

 

מופע ה-100 של  הסדרה מלאת השבחים “תן למלים לעשות בך..” מבית היוצר של מדיטק חולון מעלה את  “אבי, בנו” –  פרקי התבוננות בין הסופר מאיר שלו לבין אביו, המשורר יצחק שלו, ולהיפך.

זאת, במסגרת ציון מאה שנים להולדת יצחק שלו ולחגיגת יום הולדת 70- למאיר שלו, בנו. מדובר במפגש של ספרות, תיאטרון, מוזיקה ושירה בהשתתפות: מאיר שלו, שלומי שבן, דניאל סלומון, יהלי סובול, ליאור אשכנזי, אפרת בן צור, קרני פוסטל, אסף רוט, קרן טננבאום, קרן טפרברג ודורון תבורי. ניהול מוסיקלי: ערן צור

סדרת “תן למלים לעשות בך..” מבית היוצר של מדיטק חולון, תציין את המופע ה-100 שלה במחווה יוצא דופן ומרגש במיוחד המפגיש על במה אחת שני ענקי ספרות, אב ובנו: הסופר והמשורר יצחק שלו שבשנה זו מלאו 100 להולדתו והסופר מאיר שלו שמציין השנה 70 להולדתו. המופע יתקיים ביום שישי ה-11/1/19 בשעה 12:00 באולם המדיטק. ניהול מוסיקלי: ערן צור.

 

במופע החגיגי “אבי בנו”  יקח מאיר שלו חלק ביחד עם האמנים שלומי שבן, דניאל סלומון, יהלי סובול, ליאור אשכנזי, אפרת בן צור, קרני פוסטל, אסף רוט, קרן טננבאום, קרן טפרברג ודורון תבורי.

המשתתפים יבחנו  ארבעה פרקי התבוננות של מאיר שלו על האב המשורר יצחק שלו ולהיפך, יקראו מתוך ספרי מאיר שלו ולצד זה  יבצעו 10 לחנים חדשים שהולחנו על ידי 10 מוסיקאים שונים מהאנסמבל הקבוע של הסדרה ולקוחים מספר השירה “השיר אל הזמן העובר”. שירים אלה ואחרים שיבוצעו, לוקטו ונבחרו על ידי המשפחה . על מסך גדול יוקרנו ציורים של רפאלה שיר, בתו של יצחק ואחותו של מאיר.

 

מפגש זה הוא פסגה נוספת במופעי הסדרה שעד כה  הולחנו במסגרתם  450 שירים והתארחו בהם כ- 150 סופרים, משוררים, אנשי רוח ואמנים.

כל מופע בסדרה מהווה אנתולוגיה בימתית חיה על נושא ספרותי מיוחד או עוסק בסופר/ת ומשורר/ת, כאשר על במה אחת נפגשים שחקנים ומוסיקאים, סופרים, סופרות, משוררים ומשוררות המציגים ביצועים מקוריים ולחנים חדשים לטקסטים ספרותיים.

“אבי, בנו”

במסגרת סדרת “תן למילים לעשות בך”

שישי│11.1.19│12:00

מדיטק חולון, שדרות גולדה מאיר 6 (מול קניון חולון). חניה חינם במקום.

להזמנת כרטיסים או לרכישת מינוי ניתן להתקשר ל- 1-800-20-29-30 ובאתר מדיטק חולון מחיר כרטיס: 92 ₪;

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *