איטו אבירם

אנדראה קוסטנזו מרטיני וסינדי סשה עם יצירת המחול: THE KING’S CAMERA

הרקדן הבינלאומי ואמנית הוידאו יציגו את המופע באוגוסט בתיאטרון הבית בתל אביב במסגרת שיתוף הפעולה הראשון שלהם אי פעם.

הקטן גודל גופן הגדל גודל גופן גודל גופן הדפס עמוד הזה

_20-06-2019_ph Giulia Di Vitantonio

אנדראה קוסטנזו מרטיני וסינדי סשה יצאו לחקור את היחסים המורכבים בין שחקן לבין הדימוי שלו. בהשתלבות של סרט חי וריקוד הם פותחים את הדלת לממלכה הנשלטת על ידי המבט, שבה קיומו של האחר הופך להיות מוטל בספק.

אנדראה קוסטנזו מרטיני נולד וגדל באיטליה, שם קיבל את השכלתו הראשונה בריקוד עכשווי ובלט. בגיל 19 הוא עבר למינכן, גרמניה, שם השתתף באקדמיית הבלט היינץ-בוסל סטיפונג ובשנת 2004 החל את הקריירה המקצועית שלו כרקדן בלט בתאטרון אלטו סטאטס איזן.

ב -2006 הצטרף לאנסמבל בת-שבע, וכעבור שנתיים ללהקת המחול בת-שבע. בשנים אלו הוא ביצע בהרחבה את הרפרטואר של אוהד נהרין ושרון אייל והחל את פעילותו כמורה גאגא וכוריאוגרף באמצעות תוכנית “יצירת רקדן” של החברה. מאוחר יותר הוא הצטרף לבלט קולברט בשטוקהולם, שם הופיע במשך שנתיים ברפרטואר של בנואה לצ’מברה, אלכסנדר אקמן, קריסטל פיט, ג’פטה ואן דינטר וטילמן אודונל. רקד באנסמבל ענבל פינטו ואבשלום פולק.  אנדראה עובד באופן קבוע כמורה, מדריך וכוריאוגרף לקבוצות שונות . הוא מציג את עבודותיו בחשיפה הישראלית הבינלאומית ומייצג את ישראל בפסטיבלים שונים ברחבי העולם (צרפת, שוויץ, גרמניה, שבדיה, איטליה, ליטא, ספרד, פולין).

סינדי סשה היא אמנית וידאו מ ISAC (המכון הגבוה לאמנויות וכוריאוגרפיה בבריסל). בעלת תואר בקולנוע ועריכה בסורבון נובל (פריז) ותואר שני בתעשיית הקולנוע התיעודי בלה פמיס(פריז). בשנת 2015, היא ביימה סרט תיעודי ראשון שכותרתו “AVEC LES GENS DE CHEZ MOI”, ירייה בלב תהליך היצירה הכוריאוגרפית.

סינדי עובדת כרגע על כתיבה של סרט תיעודי שני על מקום הגוף של גברים בעולם העבודה. בימוי משותף של צלמת התמונות ווידאו פאני וונדקנדלרה. במקביל לפרויקט “מוטורי די ריקרקה”, היא גם משתפת פעולה עם סטפן מנטי על יצירת מחזה בשם “לה סלה דס פטס” ערבוב וידאו, כוריאוגרפיה וביצועים.

THE KING’S CAMERA

7+8 באוגוסט 2019 – בשעה 20:00

תיאטרון הבית- רחוב נועם 5- תל אביב-יפו- עלות כרטיס- 80-90 ש”ח

https://www.habait-theatre.org.il/he/366

יצירה וביצוע:  אנדראה קוסטנזו מרטיני וסינדי סשה. סרטון: סינדי סשה עיצוב אור: יואב בראל  דרמטורגיה: יעל ביגון-סיטרון מוסיקאים: ז’אן פיליפ ראמאו, ג’יי אס באך, Audiomachine, Aphex תאומים, לורה פאוזיני, לורד, אנדראה קוסטנזו מרטיני

הפקה :הילה גמילי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *