איטו אבירם

אוריינטל קיד’ס גרוב – שירי תשריי עם טאץ’ אוריינטלי

שווה להכיר לילדיכם את “אוריינטל קידס גרוב” לא נכנעים לקורונה ולמרות הקשיים משיקים קליפ חדש לחגי תשרי וחנות אינטרנטית

הקטן גודל גופן הגדל גודל גופן גודל גופן הדפס עמוד הזה

האזנתי לכמה משיריה של להקת אוריינטל קיד’ס גרוב, צפיתי בקליפ “שירי תשרי” שיצא ממש בימים אלה וחשבתי לעצמי כמה חשוב שדור צעיר של ילדים יגלה את העולם המורכב והמפתיע של הג’אז, בשילוב נגיעות מזרחיות, דווקא דרך שירי הילדים של הלהקה.

הלחנים שכולנו מכירים כבר דורות הולבשו בכסות של אלתורים מקוריים וכלי נגינה שביניהם מוכרים פחות. אמנם, צריך לדעת לעכל אלתור של חליל צד או דרבוקה, אבל זהו אימון לטווח ארוך, והמוסיקה היא קצת כמו ריצת מרתון.

ואכן, דווקא בימים אלה למרות הקושי להופיע ולהתפרנס האנסמבל ‘אוריינטל קידס גרוב’ לא מאבד תקווה ומוציא קליפ ומחרוזת שירים חדשה וססגונית בעיבודים אוריינטלים.  במטרה שהיצירה החדשה לכבוד ראש השנה תגיע לכל בית ישראל ותשמח לבבות.

כמו ליתר תעשיית התרבות, מגפת הקורונה קטעה את רצף ההופעות של האנסמבל ולכן בית ההפקה פותח בימים אלו חנות קונספט אינטרנטית למכירת מרצנדייז בכדי לתמוך בגוף שמאכלס בתוכו עשרות נגנים, אמנים ועובדי במה.

דרך המוצרים המדליקים, האנסמבל מנסה לחדש את הקשר עם הקהל במטרה להחיות את הזיכרונות הנהדרים מההופעות מהשנתיים האחרונות. הרווחים ממכירות המוצרים מוקדשים למימון מופע חדש שתוכנן לעלות בתחילת דצמבר. ניתן למצוא בחנות עיצובים ובמידות שונות למוצרים שונים, כגון: ספלים, חולצות, אוזניות, מסיכות ועוד.

חנות המוצרים מתאפשרת בשל תמיכת חברת ניקלס ומנכ”ל החברה רועי ניקלס, אשר הבין את מצוקת ענף התרבות ושיתף עימנו פעולה בייצור קו המוצרים החדש. 
אל החנות האינטרנטית.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *