איטו אבירם

תיאטרון מחול ירושלים מציג: ” און – Love must go “

עם הרכב רקדנים בינלאומי חדש וכוריאוגרפיה של המנהל האומנותי איל נחום תל אביב: יום ב’, 25/12/2017, בשעה 21:00, מרכז סוזן דלל

הקטן גודל גופן הגדל גודל גופן גודל גופן הדפס עמוד הזה

צילם אלכס ברגר

נחום אשר מונה לאחרונה למנהל האמנותי של הלהקה, יצר מופע אשר כולל בתוכו שתי יצירות מקוריות: “מכתבים לכלב” ו “אוןLove must go – “. היצירה “מכתבים לכלב” נכתבה בהשראת הטקסט “no manifesto” (1965) של היוצרת המודרניסטית איבון ריינר אשר יצאה נגד המחול המסוגנן בכך שהביאה את פשטות התנועה למרכז הבמה. יצירה זו מהדהדת דיון על משמעות התנועה בחיים בכלל ובמחול בפרט.

היצירה “אוןLove must go – ” משתפת את הקהל בתובנותיה השונות של היוצרת הייחודית לורי אנדרסון על אהבה, לפרשנות תנועתית מקורית ואישית של נחום.

אייל נחום מציין: ” און- love must go  “הוא מופע אשר מגבש תובנות לגבי נושאים רגשיים ופיזיים אשר קרובים לנו ביותר. המופע מבוים בנימה אישית ובשפת תנועה עשירה ומאתגרת שאותו מבצע הרכב בינלאומי חדש של רקדנים מאנגליה, צרפת, ארצות הברית, רוסיה וישראל, אשר מעניקים למופע חיוניות וליטוש”.

איל נחום מנהלה האמנותי החדש והכוריאוגרף של תיאטרון מחול ירושלים רקד  בלהקות מחול מהמובילות בארץ ובחו”ל, ביניהן הבלט הישראלי, בת דור, להקת המחול הקיבוצית ועוד.

נחום הינו בוגר מצטיין של האוניברסיטה הפתוחה, מוסמך בהצטיינות יתרה של האקדמיה למוזיקה ומחול ע”ש רובין בירושלים ואת הכשרתו להוראת לבלט עשה בניו יורק בתוכנית משותפת של האקדמיה למחול של הבולשוי במוסקבה והאגודה הרוסית האמריקאית. נחום משתתף בפסטיבלים וסדנאות שונים בארץ ובעולם וזוכה להערכה רבה על פועלו המחולי.

להקת תיאטרון מחול ירושלים הינה להקה רפרטוארית ובה רקדנים וכוריאוגרפים ישראליים כמו גם משאר העולם.

הלהקה הציבה לעצמה מספר מטרות והן, לשתף יוצרים בעלי סגנון ייחודי וחדשני בעבודתה,  ליצור דיאלוג בין אישי ותרבותי  המקרב בין אנשים ולהוות מרכז מוביל להפצת אמנות המחול. הלהקה  נחשבת למוסד דומיננטי בירושלים, כמו גם בשאר חלקי הארץ  ומאז היווסדה ועד היום זכתה לביקורות משובחות ברחבי הארץ ובחו”ל.

 ” און – Love must go

כוריאוגרפיה, בימוי וטקסט: איל נחום

רקדנים: אנטולי שנפלד, מקסים בורדלסול, ג’ורדון בורטון, אנגוס הול, אושרת זיו, מאיה פופובה. שחקן :  יובל שוורצמן מפיק:     צביקה מונסונגו מוסיקה: laurie Anderson, Hildur Guðnadóttir,Actress ,Andy Stott, Johann Sebastian Bach תאורה: דב מיאלניק משך המופע: 50 דק’ מחיר כרטיס: החל מ- 60 ש”ח

לצפייה בקליפ קצר מהמופע:   https://youtu.be/Fwn3liCSPww

לפרטים ורכישת הכרטיסים:

ירושלים:    תיאטרון מחול ירושלים 02-6795626

תל אביב:    סוזן דלל 03-5105656 או באתר: http://www.suzannedellal.org.il/

בברכה, “לינה בלס יח”צ ותקשורת” 03-6498363, linaballaspr@gmail.com

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *