איטו אבירם

תיאטרון גופני בישראל: “פופיק – הסיפור שמחבר בינינו”

בכורה בישראל: מופע תיאטרון שונה, עם שתי יוצרות ושחקניות: יעל קרוון ונעמי סילמן בשני מופעים בלבד בישראל: 4 באפריל ו – 7 באפריל 2018 בתיאטרון תמונע

הקטן גודל גופן הגדל גודל גופן גודל גופן הדפס עמוד הזה

יעל קרוון ( בתו של הפסל דני קרוון , אמנית שיוצרת בחו”ל) מגיעה לישראל במופע תיאטרון גופני שיצרה יחד עם חברתה האמנית והיוצרת  נעמי סילמן. זהו  מסע פואטי, חזותי, מלא הומור בין עבר לעתיד ובין האישי לאוניברסאלי, עם טכסטים בכמה שפות.

סיפור מרגש על מפגש יחודי בין שתי נשים ועל חברות חוצת יבשות ועשורים. יחד הן יוצאות למסע חיפוש שורשים, זהות ושייכות ומגלות את הרבדים המשותפים והשונים ביניהן. עם מוניטין מקצועי של יותר מ 20 שנה, יעל קרוון ונעמי סילמן יצרו הופעה חוצת גבולות של תיאטרון תנועה ויזואלי בניסיון לחפש את מה שמחבר בינינו ולהתמודד עם שאלות מפתח בנות זמננו.

המופע הוא שיתוף פעולה בין שתי קבוצות תיאטרון זוכות פרסים – ‘קרוון אנסמבל’ מאנגליה ו’לומי תאטרו’ מברזיל. הוצג לראשונה בפסטיבל בינלאומי בברזיל, סאן פאולו , 2015 וזוהי גירסה ייחודית שלו בעברית.

;

יעל קרוון מופיעה ברחבי העולם עם הופעות הסולו שלה ועם דואטים שונים עם יוצרים בינלאומים, היא גם מביימת להקות שונות ויוצרים בעיקר בבריטניה ובברזיל ומלמדת סדנאות ברחבי העולם.עבודתה נחשבת לחוצת גבולות בתחום התיאטרון הגופני\חזותי. קרוון עובדת בעיקר בחו”ל. מתגוררת בברייטון שבבריטניה.

נעמי סילמן היא שחקנית, ליצן ובמאית בקבוצת התיאטרון הברזילאית עטורת הפרסים LUME Teatro . ב- 2006 היא ביימה את יעל עם הופעת היחיד שלה, הדרך הביתה, שזכתה בפרס בתיאטרונטו.

תיאטרון תמונע, רחוב שונצינו 8 תל-אביב טל- 03-5611211 ,  משך ההצגה 75 דקות

אינפורמציה נוספת ורכישת כרטיסים- מחיר כרטיס 65 ש”ח

https://www.tmu-na.org.il/?CategoryID=220&ArticleID=4435  

יוצרות ושחקניות: יעל קרוון ונעמי סילמן

מאת ותרגום: יעל קרוון ונעמי סילמן

מיעץ אמנותי ועין חיצונית- ריקארדו פוצ’טי

עיצוב חלל/תפאורה ותלבושות: סאנדרה פסטאנה ואקשי מאראים

עיצוב תאורה:פרנסיסקו בארגאנין  ,מוסיקה מקורית: גרג סליבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *