איטו אבירם

“תיאטרון בחצר” – מופעי תרבות ובידור בחצר במושב נטף מול הנוף

באמפיתיאטרון האינטימי שבחצר ביתם של הדסה ואיתן יעקובוס בנטף, תוכלו להתרווח על בירה בבר/קפה, ואחר כך להתרווח מול הופעה אל מיטב האמנים וביניהם:  אהוד בנאי, אביתר בנאי, שולי רנד, עמיר לב, תזמורת ארמון בזמן, ״שיר ושבלול מחשבים מסלול״- מופע לכל המשפחה, יואב קוטנר בערב על אריק איינשטיין, ועוד.

הקטן גודל גופן הגדל גודל גופן גודל גופן הדפס עמוד הזה

“תיאטרון בחצר” הוא אמפיתיאטרון קטן הנמצא בחצר בית משפחת יעקובוס בנטף. הוא בנוי מטרסות של אבני המקום, תחת כיפת השמים, בצל אלון טבעי. הוא פונה אל הנוף המרהיב של שפלת החוף. המקום מתאים לקהל של כ-150 איש.

התיאטרון מארח מגוון רחב של הופעות: מוסיקה, הצגות, מחול, הקרנות סרטים וערבי ספרות.
מופיעים בו אמנים צעירים לצד ותיקים ובעלי שם, הפקות מקור ייחודיות לצד מופעים מוכרים ופופולאריים.
לפני כל הופעה הקהל מוזמן לשבת בפינת בית הקפה או להסב על הבר, ליהנות מכוס בירה, יין או משקה חריף, ללגום קפה “ולנשנש” עוגיות וליהנות מרגעי שלווה בהרים. לתיאטרון מגיע קהל מגוון, צעירים ומבוגרים, מתושבי האזור וגם מחוצה לו, וכן תיירים ונופשים בבתי המלון והצימרים של האיזור. התיאטרון פעיל בחודשי הקיץ, יוני עד סוף ספטמבר.

​השנה יופיעו במקום אהוד בנאי, אביתר בנאי, שולי רנד, עמיר לב, שי צברי, מאיה בלזיצמן ומתן אפרת, תזמורת ארמון בזמן, דבורה ושרה בנאסולי,  יעלה אביטל ואהוד שפירא, זמרים מהאקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים.

בתחום התיאטרון יופיעו: המופע ״על החיים ועל המוות״ מאת אמנון ברי, מופע סאטירי בשם ״מדונה, שירה בציבור״ מאת נדב בושם ו״שיר ושבלול מחשבים מסלול״- מופע לכל המשפחה.

וכמו כן יתארחו אצלנו יואב קוטנר בערב על אריק איינשטיין, ערב פואטרי סלאם, חגיגת ביטלס והקרנת הסרט ״האופטימיים״.

״תיאטרון בחצר״ הוא שילוב של אירוח ביתי עם איכות ומקצוענות, ויחד אלה יוצרים חוויה מקומית מיוחדת. לכרטיסים : https://www.teatronbahatzer.com/

שולי רנד תופס אוטובוס בדרך למושב נטף…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *