Image default
לשטח ולחיק הטבע

שוב הלך ה”חמם” בדוד השמש…

אלא שהשנה נפלתי על “אבי חשמל אקספרס” – חשמלאי הוגן, חביב ולא יקרן, ואני שמח לחלק אותו אתכם

7706263
אבי סופר אקספרס על הגג

 

בדרך כלל מקפיד דוד השמש שלנו להתקלקל ביום הגשום ביותר של החורף. כך זה היה לפני חמש שנים, לפני ארבע שנים, לפני שלוש ולפני שנתיים. בכל פעם הזמנו חשמלאי שקילל חרישית, טיפס אל הגג בעזרת סולם, החליף את החמם החשמלי, הבטיח שהוא יחזיק לפחות חמש שנים, ירד רטוב למטה, לקח את הכסף ונעלם.

 

לפני שלוש שנים נפלנו על חשמלאי נחמד יותר, שהבטיח כי החמם יחזיק חמש שנים והחמם החזיק שנתיים. לכן חשנו עצמנו ברי מזל באופן יוצא דופן גם כשהתברר לנו, לפני יומיים, כי ישנה הפסקת חשמל בכל הבית ופירושה רק אחד – הלך החמם. הוסיפו לכך את העובדה שלא ירד כלל גשם ותוכלו להבין את העליצות היחסית שבה קיבלתי את מר גורלי ויצאתי שוב למסע חיפושים וירטואלי אחרי החשמלאי התורן. זאת, אחרי שגיליתי כי איני יודע היכן בדיוק כתבתי את מספרו של החשמלאי האחרון, כמו תמיד…

 

ובכן, כתבתי “חשמלאי” בגוגל והגעתי אל “צביקה חשמל”. הוא אמר שהוא אינו עובד בימי שישי וביקש שנחכה עד יום ראשון. וכמה זה צריך לעלות? שאלתי בזהירות. “אם אין בעיות מיוחדות תוכל לגמור ב- 500-550 ₪ הוא הרגיע אותי. עוד שני חשמלאים נתנו מחירים דומים ונשמעו לא טוב. היו ברשימה בערך עוד 200 חשמלאים, ולכן החלטתי לכתוב שוב בגוגל, והפעם “דודי שמש החלפת חמם”. טראח! ישר נפלתי על “אבי חשמל אקספרס” שיש לו בית מלאכה לדודי שמש אבל הוא בעיקר מחליף חממים למחייתו. הרמתי טלפון. אבי נשמע נחמד בצורה מחשידה. חשדי התגבר עוד יותר כשראיתי באתר שלו באינטרנט כי הוא לוקח 300 ₪ כולל מע’מ על החלפת חמם בדוד שמש, ושזהו מחיר סופי ומוחלט.

 

בכל זאת, למרות נחמדותו ולמרות המחיר הנמוך הזמנתי אותו לבוא. אבי הגיע מיד. שמח ועליז. בידו נשא סולם טלסקופי, ארגז מכשירים וחמם אוריגינל. טיפסתי אחריו למעלה. אבי החליף את החמם ביעילות מדהימה, כשהוא פולט ללא הרף עצות שוות זהב ודואג שאשנן אותם בראש כדי ש”לא יעבדו עליך בעתיד”.

 

כשסיים, דאג לוודא שיש מים חמים, ולמרות ששפך את כל המים מהדוד לפני התיקון – בתוך חמש דקות היו לנו מים חמים מחדש. נפרדתי מהאיש בחיבוקים ואני מפרסם בזאת את עצותיו הטובות. מגיע לכם שגם אתם תיהנו במשהו מהמזל הגדול שפקד אותי השבוע:

א.       הקפידו לדרוש ממתקין הדוד או הקולטים שלכם שיתקין ברז ליד כניסת צינור המים לדוד. זה טוב למקרה של פיצוץ בצינור או נזילה חמורה ומונע סכסוכים עם השכנים המופתעים.

ב.       רכשו רק דוד המצופה בחלקו הפנימי באמייל שלעולם אינו מחליד.

ג.        אם אתם מחליפים חמם דאגו שזה יהיה חמם ללא סיליקון בחיבורים ובברגים.

ד.       דאגו שהחשמלאי יגרז קלות את ברגי החמם כדי שאלה לא יחלידו ולא ניתן יהיה להוציא אותם בעוד שנה-שנתיים.

ה.      לא צריך לתחזק את קולטי השמש, אלא רק לנקות אותם עם מים וסבון. קולט טוב נחשב לקולט שמודפסת עליו “סקדז’ול (תכנית) 40”.

אם אתם מתגוררים בשרון גלשו אל אבי חשמל אקספרס או התקשרו אליו אל:  052-6222777   או:  09-7437740. תקבלו שירות טוב במחיר הוגן ותצאו מרוצים. לא שווה?!

אולי תאהב\י גם:

הלימון נגד הסרטן – צמחי תבלין בארומת לימון מנצחים חיידקים

איטו אבירם

“בי-קיור לייזר” – לי זה עזר.

איטו אבירם

“סברה גיר” מותג תרמילי הגב וציוד הטיולים הבינלאומי שכולו תוצרת הארץ – גם בשעת חירום.

איטו אבירם

הגב לפוסט

דילוג לתוכן