איטו אבירם

ציפי שחרור: כשהשיער חזר לצמוח…

ציפי, משוררת וסופרת, התנסתה בטיפולים בסניף של “הייר סנטר”, אשר למרבה ההפתעה דווקא הצליחו לה!

הקטן גודל גופן הגדל גודל גופן גודל גופן הדפס עמוד הזה

כמו רבים, גם אני יודעת שרשת “הייר-סנטר”, היא הגדולה והוותיקה בארץ לטיפולי שיער ומונה כבר שישה סניפים ברחבי הארץ. אך מניסיוני האישי אני יכולה להעיד על סניף  תל אביב בו אני מטופלת מזה כחודשיים.

ל”הייר סנטר” הגעתי לאחר שנואשתי מכל התכשירים המבטיחים לכל אישה ואיש, כי לאחר חודשים רבים של שימוש באינסוף בקבוקים, תיפסק הנשירה ותיעלם והשורשים יתחזקו, ויצמחו שערותי כשערות  שמשון, אבל לא מינה ולא מקצתה, עד שהגעתי כאמור ל”הייר סנטר” תל אביב, שבעזרת טיפולי מזוטרפיה שבועיים, קסדת  חום והחייאת זקיקי  הקרקפת, הנשירה קטנה, ופלומות שיער חדשות  החלו לבצבץ   במקומות שחדלו לצמוח.

ואכן  לאחרונה כבר ניכרת ההצלחה של הטיפול המוענק לי בסניף התל אביבי, ונראית לעין  והחיוך שב  אלי מדי בוקר, כשאני נוכחת לדעת ששערי אינו מכסה את מרצפות  דירתי ומחלפותיי שבות לצמוח ולהראות כבעבר.

זו עובדה: שערי מעובה יותר ושורשי חזקים יותר, ככל הנראה הודות לטיפולים שכוללים, כך נאמר לי, טכניקה  ייחודית  למניעת נשירה  והצמחת שיער. אלו מצליחים  לעצור את הנשירה ואף להצמיח  שיער חדש, שלאורך זמן כבר חדל לצמוח במקומות מסוימים בקרקפת .

ב”הייר סנטר”  ניתן לקבל אף שירותים למילוי והארכת שיער, על ידי שילוב של תוספות שיער ובחיבור קראטין כפתרונות לשיער דליל, טכניקה ייחודית  להם.

ראוי לציין כי  ב”הייר סנטר” ניכרות הצלחות גם בטיפולי גברים שלא השלימו עם אובדן שיערם ונכנעו לאפנת הקרחת, והשכילו להגיע ל”הייר סנטר”. לדברי מנהלי הרשת, התוצאות טובות ומשביעות רצון.

ממליצה בחום.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *