איטו אבירם

פסטיבל אלמינא – תיאטרון ילדים ערבי-יהודי בחנוכה ביפו

שלושה ימים של חגיגה רב תרבותית ורב תחומית חג החגים – חנוכה, כריסמס והולדת הנביא ניהול אומנותי: נורמן עיסא 19-21/12/2019 , מרכז המוזיקה ביפו , שארית ישראל 10 יפו

הקטן גודל גופן הגדל גודל גופן גודל גופן הדפס עמוד הזה

פסטיבל אלמינא ה-4 יוצא לדרך, וכבכל שנה יחגוג את הרב תרבותיות בתקופה החגיגית של חג החגים: חנוכה, כריסמס והולדת הנביא. בחגיגה אמיתית של בכורות תיאטרוניות, הצגות אורחות, מופעי חוצות, הצגות המבוססות על ספרים אהובים, הצגות עם מילים , ללא מילים, הצגות דו לשוניות, מצחיקות, מרגשות, מרתקות ומותאמות לכל סוגי הקהלים.

נורמן עיסא הוא מנהלו האמנותי של הפסטיבל. גדעונה רז היא מנהלת פסטיבל אלמינא. שניהם מאמינים שאין קיום ללא דו-קיום, כמו שאמר ברטרנד ראסל. ואכן, באלמינא – בית ליוצרים בנמל יפו – הילדים והוריהם משוחררים מגבולות, נקודות מבט צרות ונעשים ערים באופן טבעי לקיומם של אחרים. עם סביבה אקולוגית חופשית מהטיות ודעות קדומות. מהותה של אלמינא ,היא קבלה באמצעות יצירה. המחזות הם רב-לשוניים או אל-לשוניים; הסדנאות הן אודות צבע וחומר; והקהל – בני אדם צעירים ומבוגרים. בפסטיבל נמנעים מהגדרות מכלילות כך שאין צורך בגישור או בפיוס. כאן תחוו שינוי שהוא תולדה של היצירתיות והדמיון”

פסטיבל אלמינא ה4 להצגות ילדים יתקיים במתחם מרכז המוסיקה ביפו, במרווח המקרב שבין מדשאות לאולמות. חניה בשפע נמצאת ממש ממול.

מחירי כרטיסים: 50 ₪ כרטיס מחיר מלא, מכירה מוקדמת עד ליום 12.12 – 35 ₪.
לרכישת כרטיסים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *