Image default
איפה לישון בדרום לינה

מלון מג’יק סנרייז – אוכל ובידור מסביב לשעון

מאת: צוות התרשמות

majic pool (27)

…באחת עשרה בערב עדיין ישבו משפחות שלמות בלובי, סביב במת המופעים. פעוטות נמרחו על הוריהם בתנוחות שינה מגוונות, אך אף אחד לא היה מוכן לוותר על צפייה בתכנית האמנותית המתמשכת. אורות הבמה המשיכו לרצד, הרמקולים הרביצו בכל הכוח, צוות הבידור המשיך לרקד ולזמר ומתנדבים עלו על הבמה, כדי למלא את חלקם בהצלחתו של הערב. דלפק המשקאות שמאחור עבד ללא הרף ומתוכו יצאו בזה אחר זה עוד בירות, עוד קפה, עוד גלידות, עוד קוקטיילים ועוד משקאות מוגזים. הכל בחינם, והקהל צופה במופעים, שומע את הקולות ואינו חדל לפטם את הבטן כפי שצריך.

גם אנחנו ישבנו שם. זוג הורים, זוג ילדים, כורסאות נוחות, קרבה “מאיימת” אל הבמה ותחושה טובה בבטן, שכולנו, קטנים וגדולים, מצליחים איכשהו ליהנות מאותו הדבר: בתחילת הערב השתתפה בתנו ב”כוכב נולד” והציגה את כישוריה לראווה מול אורחי המלון. אחר כך היא חברה אלינו וביחד צפינו במחזמר שהעלה תמונות הווי מחיי המדינה שבדרך. צוות הבידור עבד קשה. אחר כך הגיעו רקדניות בלט רוסיות ורקדן אחד ביניהן, וביחד הקסימו את הקהל במגוון סגנונות מחול, כשהן מלהטטות ללא עייפות נראית לעין במשך כמעט שעה שלמה. חצות, והערב לא הסתיים עדיין, ורק אנו חזרנו לדירה, כי צריך לשמור כוחות לערב הבא.

majic out (6)

פינה מוצלת ברחוב כפרי: תחושת מרחב ונופש בזכות הרחובות המגוננים.

כשיצאנו, ראינו את אורחי המלון שעלו לחדר האוכל, משתדלים למצוא מקום בבטנם לארוחת חצות. בחוץ היו עסוקים עובדי המלון הכהים, אלה שהגיעו “מעבר לגדר”, במירוקו של המלון לקראת יום נוסף של שגרה. ואנו חשבנו לעצמנו – אכן, זהו כוחו של הקונספט. זוהי “תורכיה” בישראל. לכאן באים כדי ליהנות מסביב לשעון ממה שיש לחדר האוכל להציע, במסגרת ארבע ארוחות ביום, וממה שיש לצוות הבידור להציע במסגרת פעילויות והפעלות, מועדון ילדים ולונה פארק פרטי, משחקי חברה על המים וסדנאות יצירה. ואין, פשוט אין רגע דל.

“מג’יק סנרייז קלאב הכל כלול דה-לוקס” של רשת פתאל הוא כפר נופש בסגנון ספרדי, הממוקם בכניסה לאילת. ממש ליד מחסום המכס. בתוך שטחו של קיבוץ אילות. מאחורי גדר המכוסה בשלל צמחים, עצי תמר ודשא מסתתרים להם 80 דונם שעליהם נבנו חדרי המלון במבני שתי קומות סביב הרחובות הכפריים מרוצפי האבן. מחוץ למלון – בריכה חיצונית גדולה, מגרשי ספורט וכדורגל ובתווך – מבנה מרכזי שבו בריכה פנימית, חדר אוכל , ספא ומועדון בריאות.

צוות המלון משתדל להפוך את המרחק מקו הים ומרכז העיר ליתרון. מכאן לא צריך לצאת החוצה, יגידו לך, כי את הכל תמצא כאן. אפילו לונה פארק שבו רכבות, טרמפולינות, רכבים מתנגשים, קיר טיפוס ועוד… תמצא כאן. ילד כי ירעב – יוכל לטעום פופ-קורן בדוכן ולצידו במבה/ביסלי/מרשמלו וכמובן – ברד וקרטיבים – אכול ככל יכולתך. אין צורך לשלם. היה בהחלט נחמד להסתובב בין המתקנים כשאין דוחק ואין גם צורך לקחת אתנו את הארנק.

אם בכל זאת תתעקשו לצאת – המלון יסייע לכם בעזרת צי אוטובוסים הפוקדים את רחבת הכניסה למלון בתדירות קבועה – יום ולילה. ויש גם פעילות מדברית, ימי כיף ושירותים נוספים. למרות שצוות הבידור נותן תשובה לכל אורך שעות העירות של האורחים, בדרך כלל אין מדובר בתשובה “קולנית” מדי, והאווירה במלון נינוחה באופן כללי ולא תזזיתית. אמנם, בעת משחקי החברה שנערכו בבריכה החיצונית הוגבה הווליום גבוה מדי, אך משהתלוננו – הונמך קולם של הרמקולים והשהייה בבריכה חזרה להיות אפשרית.

אנחנו, אף שנהנינו משירותי המלון ומרמת הארוחות בחדר האוכל, החלטנו לשנות אווירה ו”ברחנו” לכמה שעות אל חוף מגדלור הסימפאטי, שעל הדרך לטאבה. שם, במרחק מטרים בודדים מקו החוף, התוודעו ילדינו אל מגוון הדגה והעושר התת ימי. קצת סתלבט על כסאות הנוח, משהו לנשנש מהמזנון, וכבר חזרנו אל המלון בתחושה נעימה שאנו חוזרים אל דירתנו במלון שהיא ביתנו לעת מצוא.

ואכן, עם מרפסת נוף צמודה, סלון שהוא גם חדר שינה לילדים וחדר שינה להורים, שתי טלוויזיות, אמבטיה ומטבח (שאין בו צורך, מפני שהמלון מגיש את כל הארוחות ביום) התחושה היא שיותר משאתה אורח במלון, הנך דייר זמני בכפר. כפר נופש תוסס, שבו אתה יכול לפרוש מתי שאתה רוצה אל הדירה – לנוח, לצבור כוח ולשוב ולקפוץ אל מערבולת האוכל והבידור שלעולם אינה נחה…

מג’יק סנרייז קלאב – בכניסה לאילת, טלפון: 03-5110050

רשת מלונות פתאל

 

אולי תאהב\י גם:

חופשה במלון גולדן טוליפ פריווילג’ באילת – אכול ככל יכולתך!

איטו אבירם

מלון כנען ספא בצפת ואולי “הוטל קליפורניה”? – לילה על ראש הר קירח

איטו אבירם

צימר באניעם – הגג של יאיר – אל איגרא (ב)רמה…

איטו אבירם

הגב לפוסט

דילוג לתוכן