Image default
בימה ומחול לילדים מה חדש תרבות ובידור

להקת המחול קמע מציעה: מופעי תיאטרון מחול למבוגרים, לילדים ולצעירים

 

משחקים פיראטים - צילום: כפיר בולוטין
משחקים פיראטים – צילום: כפיר בולוטין

“משחקים פיראטים”- מופע תיאטרון מחול לילדים

להקת המחול קמע מעלה מופע מחול לילדים : “משחקים פיראטים”. המופע משלב טקסט ותיאטרון מחול במטרה להנגיש את קטעי המחול לקהל הצעיר.

12 רקדני להקת המחול קמע מבצעים במופע מגוון מחולות וגם משחקים כשלצדם שני שחקני תיאטרון באר שבע עופר פרימן וראובן קובריגו. סיפור העלילה נכתב בהשראת עולם אגדות – ילדים בני-זמננו וקושר  את הריקודים.

“משחקים פיראטים” נפתח בחצר המשחקים של חבורת ילדים צעירים ואיתם אנו מפליגים אל עולם של דמיון, להרפתקה קסומה. זהו סיפור על גבורה וחברות אמת.

במהלך העלילה נאלצים שני פיראטים יריבים לאחד כוחות אל למול האיום הגדול ביותר באוקיינוס: דרקון הים האגדי ושלושה צלופחים ערמומיים, אשר עומדים בדרכם במסע לעבר ממלכת הפנינה הנעלמת.

מסע הפיראטים באוקיינוסים המרוחקים מפגיש את הילדים עם אתגרים וחוויות מרהיבות שאותם ניתן לצלוח רק בשיתוף פעולה למען מטרה משותפת.

בימוי: יאיר שרמן, כוריאוגרפיה: אור אבוהב, מחזה: נעם גיל

מוזיקה: קולאז’ אור אבוהב ורע  (אולפני ג’אנגל סאונד), תלבושות: לימור הרשקוף תפאורה: אדם קלר, תאורה: שי יהודאי

לגילאי  4-9

“משחקים פירטים” 7 ביולי  , יום שלישי בשעה:  17:00  באולם אזורי אשכול

מחיר: 40 ש”ח טל’ להזמנות כרטיסים: 077-3191149

“משחקים פירטים” 13 ביולי , יום שני בשעה:  10:00  במרכז סוזן דלל

מחיר: 65 ש”ח טל’ להזמנות כרטיסים: 03-5105656

**

מתוך המופע לנוער: גליץ'
מתוך המופע לנוער: גליץ’

גליץ’ (Gleech). מופע בכורה לנוער ולכל המשפחה

להקת המחול קמע תעלה במהלך חופשת הקיץ בבכורה את “גליץ’ ” מופע לנוער ולכל המשפחה, מאת הכוריאוגרף והמנהל האמנותי של הלהקה תמיר גינץ

להקת המחול קמע תעלה ב-13 וב-19 ביולי בבכורה את “גליץ’ ” (Gleech  ), מופע  מחול חדש לנוער, ולכל המשפחה מאת הכוריאוגרף והמנהל האמנותי של הלהקה, תמיר גינץ.

בבסיס היצירה קבוצת תלמידים בזירת בית הספר, המתמודדים עם חוויות נעורים בסיפור על תחרותיות, חברות ואהבה. דרך הדמויות השונות מעלה היצירה סוגיות של סבלנות וסובלנות, קבלת השונה, וחברות אמת. הכוריאוגרפיה, בקצב  ללא הפסקה, נרקמת לצלילי פסקול סוחף של שירים מובחרים מהזמר העברי.

המופע כולל פעילות אינטראקטיבית עם הקהל המשתתף במופע בצורה פעילה ובכלל זה מוזמן לבמה.

 

כוריאוגרפיה: תמיר גינץ, מוזיקה: קולאז’- אולפני ג’אנגל סאונד. דרמטורג: עידן אבישר, תלבושות: לימור דרור- הרשקו, תאורה: שי יהודאי.

יעד גילאים: 13-18 ולכל המשפחה

גליץ’, יום שני, 13 ביולי  בשעה: 12:30

וביום ראשון, 19 ביולי בשעה: 18:00 במרכז סוזן דלל בתל אביב

מחיר כרטיס:   80 ₪ טל’ להזמנת כרטיסים: 03-5105656

**

שמיים אדומים- גינץ: צילם כפיר בולוטין
שמיים אדומים- גינץ: צילם כפיר בולוטין

ועוד שתי יצירות:

GALILI & GINZ” – גלילי & גינץ – חדש!

תמיר גינץ, המנהל האמנותי וכוריאוגרף להקת המחול קמע  מארח את איציק גלילי. גלילי לשעבר רקדן בלהקת המחול בת – דור ובלהקת המחול בת – שבע, עבר להתגורר בהולנד לפני 25 שנה והפך לאחד מהיוצרים המוערכים ביותר באירופה.

בערב  זה יעלו 2 יצירות:

THINGS I TOLD NOBODY” – עבודה יפהפייה ואלגנטית לצלילי פניני מוזיקה קלאסית הנותנת ביטוי ליכולות הטכניות לצד ביטוי אישי ונוגע ללב של הרקדנים. הכוריאוגרף איציק גלילי מציג עבודה בעלת נופך רומנטי אך כהרגלו גם מלאה בהומור ואירוניה. העבודה, בה משתתפים 11 רקדנים הלהקה, נוצרה במקור ללהקתו של גלילי בהולנד בשנת 2000 והועלתה מאז ע”י להקות רבות בעולם. לכבוד הבכורה בישראל חידש גלילי את היצירה.

כוריאוגרפיה, תאורה ותלבושות: איציק גלילי, העמדה: אליזט ג’יאבט, ביצוע תלבושות: אהובה ארז, מוזיקה:

משך היצירה: 20 דקות .

“שמיים אדומים “- תמיר גינץ, יוצר לקמע  בבכורה עולמית את “שמיים אדומים”. בעקבות מאורעות השנה האחרונה מגיב גינץ ביצירתו לקרע בין עמים במאבק על אדמה וזהות, במקום שבו דמגוגיה והסתה משלהבים את היצרים. זו עבודה על אנשים שחיים באיום תמידי, כואבים אך מנסים לשמר תקווה לעתיד טוב יותר.

כוריאוגרפיה: תמיר גינץ

מוזיקה: Max Richter

עריכה ועיבוד פסקול: מיקי פטיש

תאורה: שי יהודאי

תלבושות: אהובה ארז

משך היצירה: 25 דקות .

יום שבת, 18 ביולי  בשעה: 21:00 במרכז סוזן דלל, מחיר כרטיס: 120 ש”ח להזמנת כרטיסים: 03-5105656

 כרמינה בורנה

להקת המחול קמע חוזרת לבמה השנה עם היצירה המצליחה “כרמינה בורנה” שנוצרה בשנת 2007 בהזמנת פסטיבל קיפריה בקפריסין. מאז “כרמינה בורנה” הועלתה בכל רחבי העולם, ובכלל זה באירועי התרבות של האולימפיאדה בביג’ינג (2008). בימים אלו חזרה להקת המחול קמע, עם קאסט הכולל נבחרת בינלאומית של רקדנים וירטואוזים, מהופעות באירופה בפסטיבלים ידועים: בפסטיבל “OPEN STAGE” בפולין, והפסטיבל הסרטים הגדול באירופה “COMEDY CLUJ” במופע המרכזי שהתקיים בבית האופרה בקולז’ נאפוקה ברומניה.

כרמינה בורנה היא קנטטה עלילתית שחיבר קרל אורף בשנים 1935-6. הקנטטה מבוססת על 24 שירים מתוך קובץ של דברי שירה מימי הביניים בשם זה. הפרוש המילולי של השם הוא “שירי בוירן” , שם זה מתייחס למנזר בנדיקטבויירן, שם נמצא כתב העת המקורי. הליברית, בלטינית וגרמנית, עוסקת בקשת רחבה של נושאים: הפכפכות הגורל והעושר, טבעם החמקמק, המתעתע של החיים, השמחה על שוב האביב ותענוגות השתייה, הזלילה, ההימורים והתאווה.

הכוריאוגרף תמיר גינץ בגרסתו ל”כרמינה בורנה” מציג פרשנות תוססת ועכשווית ליצירה המוזיקלית של קרל אורף. היצירה בנויה כחגיגת חסרת מעצורים של קבוצה סגורה ובה משתלבים זוגיות, חיזור, נעורים וארוטיקה. ההתפתחות המוזיקלית ההדרגתיות שנפרשת ביצירה , תואמת את  ממשחקי החיזור, ואת התפתחותן של הדמויות הנחשפות על זהותן הייחודית. היצירה מגיעה בשיאה לפורקן של חופש, אהבה רוחנית וגשמית.

יום ראשון, 19 ביולי  בשעה: 21:00  במרכז סוזן דלל בתל אביב

מחיר כרטיס:  140 ₪ להזמנת כרטיסים: 03-5105656

 

אולי תאהב\י גם:

בת שבע מארחת: יסמין גודר ביצירה “CLIMAX” וערב רקדנים צעירים ב- PORCH

איטו אבירם

מצלמים את “מה שכולם רוצים לשכוח” – הרגעים המרים בחתונה העליזה

איטו אבירם

מבאך ועד שוסטקוביץ’ בפסטיבל ה- 19 למוסיקה קאמרית בירושלים

איטו אבירם

הגב לפוסט

דילוג לתוכן