Image default
לילדים מה חדש

הצגות ילדים במרכז הבמה, גני התקווה

הנה הצגות ילדים באזור המרכז שימלאו את כל צרכיהם התרבותיים של ילדים הגרים באזור המרכז: פיטר הארנב מגיע מלונדון לישראל, סינדרלה רוקדת פלמנקו, כספיון הדג האהוב, מיטב שירי הילדים בכל הזמנים עם סבתא שבישלה דייסה, ספר הג’ונגל , הקוסם מארץ עוץ וגם “כוכבים על הבמה”- סדנאות חוויתיות בהן ילמדו הילדים את סודות התיאטרון ויעלו בעצמם הצגות

מרכז הבמה בגני תקווה המקיים כל ימות השנה פעילויות מגוונות לילדים מקדיש את חודשי יולי, אוגוסט והחופש הגדול להצגות ילדים שבמרכזן יעמדו הדמויות והסיפורים שילדים וגם הוריהם אוהבים לאהוב ולסדנאות “כוכבים על הבמה”- בהן ילמדו הילדים את סודות התיאטרון ויעלו בעצמם הצגות .

 

תוכנית חודש יולי:

סבתא בישלה דייסה – הצגה מוזיקלית המצדיעה למיטב שירי הילדות של כל הזמנים עם ההפעלה לקטנים וגדולים.

סיפורו של יהונתן הקטן שיוצא לבלות סופשבוע אצל סבתא שרה (שיר שמח). יהונתן שייך לדור שלא מכיר משחקים ומבלה את מרבית הזמן מול מסכים. כשנגמרת הבטרייה באייפד יהונתן מציץ בארון “האסור” של סבתא ופוגש את שמחה, בובה מיוחדת שהיא קואוצ’רית לאושר ושמחה. שמחה לוקחת את יהונתן לטיול מופלא בגינת המשחקים של סבתא בה ייחשף לשלל המשחקים  ושירי ההפעלה והמשחק שכל ההורים והילדים מכירים ביניהם השירים : כולכם שחקו נא איתי, איזה יום שמח, עשר אצבעות, ידיים למעלה, אני עומדת במעגל, אצא לי אל היער, מאחורי ההר, אני מנגן, כבר סידרנו הרכבת, שרה שרה שיר שמח, מי יכול לשים אצבע על האף, מי שטוב לו ושמח

שלישי 13/07/2021 בשעה 17:30           

 

כספיון | תיאטרון נדנדה עפ”י ספרו של פאול קור

כספיון, דג הכסף הקטן שוחה אל הים הפתוח כדי למצוא את הוריו של לוויתן תינוק שהלך לאיבוד. חבריו יזהירו אותו מן הסכנות אבל הוא נחוש בדעתו לעזור לחבר. במסעו הוא פוגש בשלל יצורי ים ועובר הרפתקאות רבות. האם יצליח כספיון במשימה? האם יתכן שדג קטן אחד יהפוך לגיבור יצורי הים?

ההצגה כספיון מבוססת כולה על סודות התיאטרון ‘השחור’.

העולם הקסום של הים קם לתחייה על הבמה, בחגיגה של צבעים ומראות קסומים.

שני 19/07/2021  בשעה 17:30

 

סניסיינטה | (סינדרלה בספרדית ) בביצוע להקת פלמנקו נטורל

מופע המספר את סיפורה של סינדרלה עם טוויסט ספרדי

״מי לא מכיר את הסיפור השחוק המוכר השגור, סיפור ילדותי, אבל די ייחודי- סינדרלה עם טוויסט ספרדי.״

המקום בו פלמנקו וירטואוזי וקומדיה גרוטסקית נפגשים. דרך מחול, מוסיקה, שירה, משחק והרבה שמלות מתנפנפות הופך הסיפור ששמענו כבר אינספור פעמים להצגה משוגעת, קצבית, מצחיקה וסוחפת.

חמישי 22/07/2021 בשעה 18:00

קישור לוידאו – https://youtu.be/8yAgNWb50K0

 

פיטר הארנב לונדון

פיטר הארנב מגיע לישראל!

הארנב האהוב והשובב ששבה את לבבות הילדים וההורים במשך דורות בטלוויזיה, בקולנוע ובספרים מגיע לישראל היישר מלונדון. קומדיה קלאסית ומרגשת מבית היוצר של תיאטרון הילדים הישראלי (תירס חם, שמוליקיפוד ועוד…), המשלבת מוסיקה עכשווית ובועטת בניצוחה של איילון נופר – מיוצרי מיומנה, כוכבת הילדים האהובה ענבלי והבובות המקוריות: פיטר הארנב, בנג’מין, קוטן, מר מקרגור, מר טוד, הינשוף בראון ועוד.

ראשון 25/07/2021 בשעה 17:30

 

ספר הג’ונגל  | יחד לעולם!

הפקת ענק חדשה וכובשת של כל הזמנים!

תוכלו לפגוש את מוגלי שהפך למלך הג’ונגל, עם חברתו הטובה באנה, מחולל ומשתעשע עם פילים וזאבים, מלמד את הקופים איך להדליק אש, נהנה עם בלו הדוב ובגירה, חבריו הטובים, והכי חשוב, מכניע את שירקאן הנמר ושולח אותו לספארי.

ועד הסוף הטוב! מוגלי מצליח ללמד את בני האדם וחיות הג’ונגל, לחיות בידידות ואהבה גדולה, יחד לעולם!

שבת , 31.7.2021 בשעה 11:00

 

 

לא רק מופעים והצגות מצפים לילדים והוריהם  אלא גם שני מחזורים של  “כוכבים על הבמה”- סדנאות הקיץ לתיאטרון ואמנות פלסטית בהן ילמדו הילדים את מקצועות התיאטרון ביניהם : סדנאות כניסה לדמויות, עולם המסכות, עיצוב בספוג, ליצנות, עולם הפנטומימה, תיאטרון רחוב, עיצוב תלבושות ואביזרים למחזמר, סדנת הכנת פעמונים ופיתוח קול, עיצוב תלבושות ואביזרים למחזמר.

בסיום הסדנא יעלו המשתתפים במחזור ראשון את ההצגה “צלילי המוסיקה” ובמחזור שני את “הכבש הששה עשר”

תאריכים : מחזור ראשון – 22-4 ביולי  בימים א’-ה’ בין השעות 08:00-13:00. לילדי כיתות ג’-ח’ מחולק לפי קבוצות גיל.

מחזור שני –  25.7 – 12.8.2021 בימים א’ – ה ‘ בין השעות 08:00-13:00. לילדי כיתות א’-ו’ מחולק לפי קבוצות גיל.

מחיר:  1550 ₪

 

תוכנית חודש אוגוסט:

סניסייסטה – סינדרלה רוקדת פלמנקו…

חיפזון וזהירון (מסיבת קיץ)

כוכבי הסדרה המצליחה “חיפזון וזהירון” עם “מסיבת קיץ – מופע בידור, מוסיקלי, מצחיק ומקפיץ במיוחד לקיץ עם השירים המוכרים מתכניות הטלוויזיה המצליחה לצד שירי ילדות קלסיים בעיבודים חדשים ומקפיצים השזורים בקטעי בידור מקוריים וסיפור עלילה מצחיק ומקורי.

יום חמישי ,  5.8.2021 בשעה 17:30

 

תירס חם – בים בם בם

תירס חם- בים בם בם קלאסיקת הילדים האהובה שנכתבה ע”י הסופרת “מרים רות” והמסופרת ביותר בכל הזמנים, בהצגה מוזיקלית, תיאטרלית המונגשת לגיל הרך.  ההצגה הינה פסיפס יצירתי ורב גוני המשלב בתוכו תוכן איכותי, משעשע ומרגש מעולמם של הילדים, יחד עם קצב מרתק ואחר, מוזיקה לא מתפשרת ווירטואזיות תנועתית… כל זאת בניצוחה של איילון נופר מייסדת להקת מיומנה.

יום שני  9.8.2021 בשעה 17:30

 

חגיגה בחווה

הצגה מוזיקלית המצדיעה למיטב שירי החיות של כל הזמנים.

סיפור העלילה מלווה את גיא פרידמן (קרוקודייל גיא) שמחפש בית לפילפילון שהציל באפריקה. במסעו הוא מגיע לחווה חקלאית ללא חיות אותה מנהלת ביד רמה שרון שחל (שרוני אגרונומי).

גיא מפגיש את שרון עם תרנגול, כלב, חתול, ברווזה ופר מדבר (מו-שון) שהופך עצבני בכל פעם שנתקל בצבע אדום. הם לומדים יחד לחלוב פרה, רוכבים על סוסים, צופים בלידת ברווזים ושרון לומדת לקבל ולאהוב חיות.

בין השירים בהצגה: לדוד משה הייתה חווה, רוץ בן סוסי, פילפילון, לשפן ישבית, מקהלה עליזה, סבתא של אפרים, פרת משה רבנו, אצא לי השוקה, כושי כלב קט, פרפר נחמד ועוד.

יום ראשון ,  15.8.2021 בשעה 17:30

 

פסטיפאן 

סוף סוף אפשר לחזור, להיפגש, לשיר לשמוח ולרקוד. אולם יש מישהו שבכל זאת מנסה למנוע ולהפריע. מי יוכל לעזור ואת הבעייה לפתור? נעמה סופר על כמובן, שמגיעה  לסדר את הכל.

הפסטיפאן במופע חדש ומלהיב בהשתתפות שחקנים, רקדניות ובובות ענק .

יום רביעי ,  25.8.2021 בשעה 17:30

 

הקוסם מארץ עוץ

זהו סיפור קורותיה של דורותי וטוטו הכלב האהוב שלה, במסע לארץ עוץ. שם פוגשת דורותי את הדמויות המופלאות: הדחליל חסר השכל ,

איש הפח שמחפש לב, האריה חסר האומץ הפיה הטובה וכמובן את הקוסם הגדול מארץ עוץ .המחזמר מלווה בשירים רבים, המפורסם ביניהם הוא: ” אי שם מעבר לקשת”

יום שני ,  30.8.2021 בשעה 17:30 

 

היכל התרבות מרכז הבמה גני תקווה, רח’ הכרמל 20 גני תקווה .

טלפון 03-7375777  https://habama.smarticket.co.il/

אולי תאהב\י גם:

פסטיבל “דרך הגוף” בגבעת חביבה והשנה עם להקת קולבן דאנס

איטו אבירם

הצגת הילדים “נרקיס מלך הביצה” – מסע נוסטלגי אל ביצת החולה

איטו אבירם

‘White – יין לבן על הים’, פסטיבל היינות הלבנים במרינה בהרצליה

איטו אבירם

הגב לפוסט

דילוג לתוכן