איטו אבירם

התחסנת? זכית בחופשה בחו”ל בהנחה!

מתחסנים וטסים – מבצע של חברת השטיח המעופף לעידוד מבצע החיסונים. החברה מעניקה 200 ₪ הנחה לכל אדם שיציג תעודת מתחסן בהזמנת חופשה לחו”ל. ההנחה תינתן לכל המשפחה הגרעינית כך שגם ילדים להורים מחוסנים יזכו להנחה של 200 ₪ כל אחד. בנוסף, החברה מאפשרת ביטול מכל סיבה ללא דמי ביטול ומתחייבת להחזר כספי בתוך 10 ימים בלבד. 

הקטן גודל גופן הגדל גודל גופן גודל גופן הדפס עמוד הזה

שרידי מבצר בהרים. גאורגיה.

לקראת עונת התיירות שנפתחת בפסח, חברת השטיח המעופף החליטה להתגייס לעידוד מבצע החיסונים ותעניק 200 ₪ הנחה לכל אדם שיציג תעודת מתחסן במעמד ההזמנה או למי שהשלים את החיסון הראשון ויציג את התעודה בהמשך. ההנחה תינתן לכל המשפחה הגרעינית כך שילדים להורים מחוסנים יזכו אף הם להנחה של 200 ₪ כל אחד, המשמעות היא שגובה ההנחה יכול להגיע ל-800 ש”ח למשפחה בת 4 נפשות במידה ושני ההורים מחוסנים, 1000 ₪ הנחה למשפחה עם שלושה ילדים וכן הלאה. תוקף המבצע עד ה-1.3.

ביטול ללא דמי ביטול לכולם 

חברת השטיח המעופף מתאימה את עצמה למצב ומכריזה על תנאי ביטול גמישים מאוד. להזמנות פסח (ליציאות של בין התאריכים 24.3-2.4) ניתן לבטל עד 7 ימי עסקים לפני היציאה ללא דמי ביטול, מכל סיבה.

להזמנות ביתר התאריכים- ניתן לבטל עד 14 ימי עסקים לפני היציאה ללא דמי ביטול, מכל סיבה. החברה מתחייבת לזיכוי בתוך 10 ימי עסקים מרגע בקשת הביטול.

מגדלים עתיקים בעיירה גאורגית

“היות וישראל היא המדינה המובילה במספר המתחסנים, יש כאן לפחות 4 מיליון מחוסנים ועוד כמיליון מחלימים, התייר הישראלי הולך להיות מאוד מבוקש בכל העולם ואנחנו כבר רואים את זה עם ההסכמים עם יוון, קפריסין ובקרוב נראה את זה עם עוד ועוד מדינות” מציין אורן כהן מגורי, סמנכ”ל השיווק והמכירות בשטיח המעופף, “מחירי החבילות לפסח ולקיץ אטרקטיביים במיוחד לאור שער הדולר הנמוך ויחד עם ההתחייבות שלנו להחזר מלא תוך 10 ימים, אין כאן למעשה סיכון ואנחנו מאוד ממליצים לשריין את החופשה הקרובה כבר מהיום.”

מחיר דוגמא לחופשה משפחתית לפני ואחרי הנחת מתחסנים

בטומי 

26-29.3 – פסח כולל ערב ליל סדר, מלון גראנד גלוריה על בסיס לינה וארוחת בוקר, 5 כוכבים, טיסה + מלון + העברות, מחיר לזוג – 3050 ₪. לאחר הנחת מתחסנים 2650 ₪ לזוג

 

כרתים 

26-29.3 – פסח כולל ערב ליל סדר, מלון אפולוניה על בסיס הכל כלול, 5 כוכבים, טיסה + מלון + העברות, מחיר לזוג + 2 ילדים בחדר 7550 ₪. לאחר הנחת מתחסנים – 6750 ₪

 

קפריסין – פאפוס 

26-29.3 – פסח כולל ערב ליל סדר, מלון קינג אוולטון על בסיס הכל כלול, 5 כוכבים, טיסה + מלון + העברות, מחיר לזוג + 2 ילדים בחדר 7465 ₪. לאחר הנחת מתחסנים – 6665 ₪.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *