Image default
מעניין

אז מה לעשות בחופש? קיפצו לפארק המקפצות iJump ליד הלונה פארק.

טרמפולינה

שעת בוקר מאוחרת של אמצע אוגוסט. בחוץ לוהט, כל האטרקציות הומות אדם, הילדים דבוקים לסלולרי מחפשים את עצמם לדעת במשחק הפוקימונים. חייבים לנער אותם קצת.

אז קפצנו לביקור ב iJump- תל אביב, שהתמקם לו בהיכל הספורט של קבוצת שלמה, בצמוד ללונה פארק ולגני התערוכה, לתחנת הרכבת ולציר איילון. ת’אמת? חששנו שיהיה לחוץ כמו במוזיאונים והאטרקציות האחרות (למשל, בהיכל הקרח בחולון היה צפוף ודחוס), אך גילינו להפתעתנו שאנחנו במיעוט, עם המון מקומות חנייה (במחיר שערורייתי של 25 ₪ ליום שלם, כשהכרטיס הבסיסי מעניק לך רק שעה אחת של קפיצות).

ההיכל חדיש, ממוזג ומצוחצח. קצת תור ליד המכונות המנפיקות הצהרה רפואית אישית (שכל ילד צריך, ושווה להוריד באינטרנט ולמלא בבית), וכמובן, התחושה המוכרת הזו, שבה נשלפים שטרות ה- 50, 100 ו- 200 ₪ מתוך הארנק, כדי למלא קצת תוכן ובריאות בשעה אחת מאינסוף שעות בטלה של הילדים בחופש.

האולם רחב, מואר בתאורה תזזיתית, מוסיקה קצבית ברקע. סוג של דיסקו. על הקרקע משטח ענק של טרמפולינות ומשטחי קפיצה וטיפוס מכל סוג. היו שם אולי 30 ילדים, והם הלכו לאיבוד, כמובן, בים המתקנים הקורץ.

אז הנחנו לילדים לקפוץ פנימה, ואנחנו התיישבנו במזנון ולגמנו קפוצ’ינו (לא רע) ובייגלה ב- 22 ₪ (ביחד. ממש זול), והנחנו לשעה שתחלוף לה במהירות ובידידותיות. אגב, מי שאינו קופץ אינו יכול להיכנס לאולם, ומובל אל כניסה נפרדת המוליכה אל היציע הגדול שממנו ניתן לצפות על האולם בשופי.

בינתיים בדקנו את חדרי השירותים, שהיו נקיים, עם מספיק נייר טואלט, ובחדר סמוך – ברזי שתייה גדולים כך שלא צריך להוציא כסף על בקבוקי מים. איזה יופי.

אחרי שעה חזרו הילדים סמוקי לחיים, מנוערים להפליא ו… רעבים. השקנו אותם מהברזייה, וקנינו להם לחמנייה עם נקניקיה ב- 20 ₪, וסמבוסק בולגרית ושתיה ב- 38 ₪. הם החלו לנגוס, ובין לבין פלטו ביקורת ספונטנית שזה לשונה:

” באמת מרווח פה, נקי, מאוורר, יש המון מקום לכולם. הטרמפולינות? המון שטוחות, קטנות וגדולות, שביניהן מפרידים ספוגים. יש שלוש טרמפולינות אלכסוניות  עם סל של כדורסל שאפשר לקלוע. יש שתיים שמהם קופצים אל ספוג ענק. ישנם מדריכים, שלא נתקעים לתוך הנשמה, אלא נותנים לך לקפוץ ולחיות…”

כשסיימו לאכול שלפו בהפתעה שקיות “צ’יטוס”, נופפו בהן ואמרו: “איזה כיף, יש עמדת צ’יטוס לפני הכניסה לאולם, כשיוצאים אפשר לקחת כמה שרוצים…”

בחישוב קל התברר שהמחיר הוא בערך כמו מחיר כניסה לסרט, ויותר זול מהחלקה על הקרח לשלושת רבעי השעה. בנוסף, המחיר לכל שעה נוספת כאן צונח ל- 30 שקלים בלבד… בתנאי שיש כוח להמשיך.

**

ואם זה נכון, שטרנד פארקי הטרמפולינות צובר תאוצה אדירה בתקופה האחרונה ומסתמן כבילוי המועדף על ילדי ישראל, אז שווה לכם ללכת לסניף הזה של רשת iJump , כי הוא ענק ומשתרע על שטח של כ-1200 מ”ר. יש בו מגוון טרמפולינות מקצועיות, אתגריות ממגוון סוגים, קפיצה לבריכות ועוד.

הכניסה למתחם הקפיצה היא מגיל 6 ומעלה, ולטובת הפעוטות הוקם מתחם ג’ימבורי (בכניסה חופשית).

הכניסה להיכל חופשית להורים ולמלווים, תשלום נגבה רק בעבור כרטיסי הכניסה למתחם הטרמפולינות. אירוע iJump תל אביב מופק בשיתוף עיריית תל אביב, ומחזיקי כרטיס תושב דיגיטלי יהיו זכאים להטבה ייחודית ברכישת כרטיסים לשבוע ההשקה של הפארק, בין התאריכים 26.7-2.8.

מחירי הכרטיסים:

כרטיס לשעה הראשונה- 50 ₪

כרטיס לשעה השנייה ואילך- 30 ₪

עקב הביקוש הרב מומלץ להזמין כרטיסים ליום ולשעה מראש דרך אתר האינטרנט של iJump.

לרוכשים כרטיסים בקופת הפארק- הכניסה על בסיס מקום פנוי ותיתכן המתנה עפ"י העומסים במקום.

פרטים באתר: www.iJump.co.il

 

 

 

 

אולי תאהב\י גם:

ספר קריאה: “החיים החדשים של מיכאל” – יש גברים בין הקוראים?

איטו אבירם

סיפורים בימי קורונה: תפוח אדמה לוהט / עדנה עירון*

איטו אבירם

ספר מומלץ? מה חשבנו על 10 ספרי קריאה חדשים שהגיעו למערכת

איטו אבירם

הגב לפוסט

דילוג לתוכן