Image default
מה חדש

פסח בסינמטק ירושלים: 2 כרטיסים במחיר אחד

רפסודיה בוהמית, גרסת הקריוקי.

<p class=”select”>

</p>

21.4.19 , יום ראשון

“המשפחה שלי” | “רומא”

18:00 המשפחה שלי הסרט נפתח כאשר זוג יפני מחליט לארח בביתם ילדה שנמלטה מההורות הרעילה בביתה. עם נדיבות ואנושיות הופכת יורי הצעירה לחלק ממשפחת שיבאטה. כדאי להתמסר לסרטו של היראקוזו קורה אדה, שבדרכו החכמה מציע מבט מקורי על הורות ומשפחה

20:30 רומא קליאו היא עוזרת הבית הנאמנה אצל משפחה בורגנית במקסיקו סיטי של שנות השבעים. מהלך שנה אנו מלווים אותה ודרך עיניה אנו חווים את המשברים שפוקדים אותה ואת בני המשפחה. זוכה האוסקר לסרט הזר.

 22.4.19 , יום שני

“הג’נטלמן והאקדח” | “הפרד”

18:30 הג’נטלמן והאקדח – פורסט טאקר שיכלל לכדי אמנות את משלח ידו: שוד בנקים. היחיד שאינו מתרשם הוא בלש משטרה שמחליט לשים ידו על גיבורנו. חלק ניכר מכוחה נובע מהופעת זהב של רוברט רדפורד בן ה־82, שמגיש דמות שובת לב

 20:30 הפרד – ארל סטון, קשיש גרוש וחסר פרוטה, מסכים לעבוד כבלדר של ארגוני פשע. בזכות התמורה הוא סוגר חובות ומצליח להתקרב מחדש אל משפחתו, אחרי שנים של משבר. בגיל 88 איסטווד חוזר למסך ומביים כמו שרק מאסטר ותיק כמוהו יודע.

23.4.19 , יום שלישי

RBG“” | “סולו חופשי”

18:30 RBG – אחד הלהיטים המפתיעים של הקיץ האחרון בקולנוע האמריקאי הוא הסרט שלפנינו: דיוקנה של שופטת בית המשפט העליון בארה”ב רות ביידר גינסבורג. זהו דיוקן חינני, שמצליח לחשוף משהו מעולמה הפרטי של גיבורת התרבות הזו.

20:30 סולו חופשי – אלכס הונולד הוא מטפס צוקים “חופשי”, כובש את הפסגות המסוכנות בעולם ללא חבלים או רשת ביטחון. עכשיו הוא מתכונן לטפס בידיים חשופות על “אל קפיטן” שביוסמיטי פארק, צוק הגרניט הגבוה בעולם. צילומים מרהיבים מזוויות בלתי אפשריות מעניקים לסרט את התנופה הנדרשת . “סולו חופשי” זכה בפרס האוסקר לסרט תיעודי.

רביעי 24.04.19 , יום רביעי

“לילה של יום מפרך” | “רפסודיה בוהמית” – גרסת הסינג־אלונג  (הסרטים מלווים בכתוביות השירים , הקהל מוזמן להצרף בשירה )

18:30 לילה של יום מפרך – עלילת סרטם המהנה, המוצלח והפרוע בדרכו הנינוחה של הביטלס מתארת את מסעה של הלהקה להופעה טלוויזיונית בלונדון. אבל מה שנשאר הוא בעיקר מה שמסביב, האישיות הפרועה של ארבעת חברי הלהקה, המוסיקה הנצחית. אלו מעניקים ל”לילה של יום מפרך” טעם רענן שלא פג גם לאחר חמישה עשורים.

 20:30 רפסודיה בוהמית – גרסת הסינג־אלונג – הלהיט הגדול של 2018, הוא ביוגרפית הרוק של להקת קווין. יש כאן את כל החומרים של סרטים מהסוג הזה: גיבור שצריך ללמוד לאהוב את עצמו, הרקע הסוער של שנות השבעים, וחבורה של יוצרים שתמיד מתקשה להתסדר בתוך עצמה. אבל בתוך כל זאת יש חדווה אמנותית, וב1/עיקר הפסקול וכיף גדול.

מחיר כרטיס : 40 ₪ – 2 סרטים במחיר אחד

טלפון להזמנת כרטיסים : 9377* – סינמטק ירושלים

www.jer-cin.org.il

אולי תאהב\י גם:

פסטיבל המשוררים במטולה בשבועות – הכניסה בחינם

איטו אבירם

להקת המחול המודרנית של ג’ין שינג מגיעה לסוזן דלל

איטו אבירם

פעילויות בחג החנוכה: פסטיבלים, מופעי בידור, סדנאות, פעילויות בחינם ועוד…

איטו אבירם

הגב לפוסט

דילוג לתוכן