Image default
מה חדש

פורים בחולון עם העדלאידע והשנה: “הקרנבל של המדינה”!!!

נטע ברזילאי וסטפן… לא רק הם יככבו ברחובות חולון.

חולון “עיר הילדים” תחגוג השנה את פורים בעדלאידע הגדולה של המדינה, שתתקיים ביום חמישי, 21.3.19, החל מהשעה 12:00 לאורך הרחובות סוקולוב, הנשיאים וויצמן ועד פינת הרחובות ויצמן וגולומב .

והשנה- העדלאידע משנה את פניה והופכת לקרנבל של המדינה – אירוע  ברוח הקרנבלים בעולם שכמוהו לא נראה בארץ-  עם מספר שיא של למעלה מ-50(!) מיצגים אמנותיים ומקוריים וכ- 4,500 משתתפים: להקות, אקרובטים, רקדנים, תזמורות, תיאטראות רחוב, אמני קרקס ,רוכבי גלגיליות אמני בטוקדה מתופפים, רקדנים ורקדניות ועוד ועוד.

ממש כמו בריו- את העדלאידע תפתח בתרועה עגלת הקרנבל הברזילאית הענקית שנוצרה במיוחד לחגיגה ועליה מוזיקאים שמנגנים ב LIVE ואיתם גם…דמותו של יובל המבולבל על התופים.

אחריה יגיעו בזה אחר זה כשהם מלווים במוסיקה, פירוטכניקה והמון קונפטי:  

פגסוס חד הקרן, סוסו החלומי הלבן ובעל הכנפיים של הרקולס ועליו אקרובטית נועזת והוא מלווה בשני מלאכים המניעים את גלגלי הענק שלו לאורך המסלול.

כאורחים מיוחדים וגדולים מהחיים (תרתי משמע) יגיעו הסלבס הישראלים הכי חמים : עומר אדם, עדן בן זקן, נטע ברזילי וסטפאן שיתנפחו לגודל מוגזם של 2.5 מ’ וירחפו להם לאורך ומעל המסלול…

מעולם האגדה והפנטזיה יגיעו גם דינוזאורים אורחים מגרמניה בגובה של 5 מ’ ובאורך של 7 מ’  ודרקוני ענק צבעוניים נחמדים במיוחד -היוצרים קשר ידידותי ובלתי אמצעי עם הקהל.

ועוד מעולם החיות יגיעו בובות הנייר הגדולות של האמן אדם יכין: הממותה הענקית והאריה הגדול.

בהרבה חשיבות עצמית ירחפו וישקיפו ממרומי גובהן שתי גברות ענקיות ומסתוריות בשמלות ענק ואחריהן  3 פרפרי ענק רכובים  על תלת אופן כשכנפיהם המרהיבות נפתחות ונסגרות לסירוגין.

מהמסך אל העדלאידע: ערוץ הופ! מצרף לחגיגה את החברים האהובים: סמי הכבאי, לולי, ומטוסי העל ג’ט אסטרה ודוני.

בנסיעה על המסלול ימשיכו ויגיעו יצירות מקור נוספות: מכונית ענקית מפוסלת ומעוצבת ברוח פורים, מיצג אופניים נוסע צבעוני ומרהיב העשוי ממטריות מכל הסוגים והצבעים, וספות מעוצבות עם אלפי בלונים, עגלת תופי TAIKO עם מתופפים ורקדנים בסגנון יפני אותנטי ושלושה תלת אופן ענקיים היישר מפסטיבל הברנינג מן בארצות הברית.

ובין מיצג למיצג יפגינו אלפי המשתתפים בעדלאידע את יכולותיהם – מבנים אנושיים, כוריאוגרפיות  ומוסיקה עם מיני קרנבלים כמו הקרנבל המקסיקני של  ביה”ס לאמנויות הקרנבל בחולון, קרנבל של ממתקים, קרנבל החיות, קרנבל מסיכות, קברט באדום שחור, קרנבל ריו קרנבל חדי קרן, תחפושות יצירתיות של עוגיפלצת , מלאכים ושטנים, תינוקות של במבה, כלי שחמט, ליצנים, פלאפונים עם אינסטגרם מלא גלאם.

יהיו גם הרכבים של מוסיקה חיה ובהם:  בטוקדה של 30 נגנים ורקדנים, קבוצת “דרך הקצב” של משה דוידוביץ עם כלי נגינה ממוחזרים, להקת המתופפים “טאיקו לייף” ועוד.

בתום העדלאידע תתקיים מסיבת רחוב עם דיג’יי ברחבה שמול עיריית חולון בין השעות 14:00 -15:30, הכוללת: מופע קרקס דרום אמריקאי, הופעה של להקות הנוער של השברולט, הופעת להקות השירה הייצוגיות של חולון, קיר צילום, בובות מתנפחות של הסלבס ישר מהקרנבל ועוד.

חולון: יום חמישי, 21.3.19, החל מהשעה 12:00

מסלול העדלאידע: מרח’ סוקולוב 135 (פינת רח’ יוסף סרלין), לאורך רח’ סוקולוב, שמאלה לרח’ הנשיאים ולאחר מכן לרח’ ויצמן. התהלוכה תסתיים  מול בית העירייה ברח’ ויצמן 58 (פינת רח’ גולומב). מתחמים לנכים בכיסאות גלגלים ממוקמים ברח’ ויצמן 23-19 (כניסה דרך רחוב חומה ומגדל)  וברח’ סוקולוב 101-97 (כניסה דרך רחוב קראוזה).

 

אולי תאהב\י גם:

בואו לחוויית טעימת יין ביקב עמק האלה וביקב דלתון

איטו אבירם

להקת הג’אז  ספיירו ג’אירה מגיעה להופעה אחת בתל אביב

איטו אבירם

מיטב היצירה התיאטרלית העצמאית בפסטיבל פסטיבל קיפוד הזהב בת”א

איטו אבירם

הגב לפוסט