איטו אבירם

מופע הרוק: “אפר ואבק” של פוליקר – טלטלה רגשית!

יוכי שיין חוותה שעתיים ורבע של טלטלות רגשיות, החל מצער, כאב וזוועה, ועד אושר עילאי וחגיגת חושים נהדרת ואז יצאה בהרגשה מעולה של התעלות, של יכולת להתמודד עם כל מכשול ולהצליח בכל אתגר.

הקטן גודל גופן הגדל גודל גופן גודל גופן הדפס עמוד הזה

צילום: יוכי שיין.

זה עתה חזרתי מהופעה של יהודה פוליקר ‘אפר ואבק’ בתל אביב.

13 נגנים ושתי זמרות ליווי ופוליקר. הוא עולה לבמה, לא אומר מילה, תוקף את החושים ללא היסוס. תאורה בשחור לבן: מסילות רכבת, גיטרות ותופים כינורות וסקסופון תופסים את הגרון, סוחטים את העיניים, אתה בוכה.

הוידיאו מטלטל כשאביו של פוליקר במילים קצרות, מתאר את הקשר בין בני משפחתו לבינו ואז הם אינם. כולם נשרפו, כולם אינם, וכמוהו משפחות שלמות שלא חזרו מהתופת. אי אפשר לעצור את הדמעות, את הרעידות ואת הכאבים.

יהודה שר כאילו חייו תלויים בזה, הוא מעביר אותך כל כאב וכל עווית בבטן והדמעות לא עוצרות. לאחר שהנשמה כבר רצוצה והתחושה היא שאי אפשר יותר, לפתע עולים צלילים עליזים מהבמה, שירים של להקת בנזין, שירים מציפי אושר ואדרנלין.

לאחר שעתיים ורבע של טלטלות רגשיות, החל מצער, כאב וזוועה, ועד אושר עילאי וחגיגת חושים נהדרת יוצא הקהל בהרגשה מעולה של התעלות, של יכולת להתמודד עם כל מכשול ולהצליח בכל אתגר.

גם אני מאושרת. זו הופעה שרואים מעט כמוה. הופעה שיש בה הכל והרבה יותר ממה שאדם מסוגל לצפות מהופעה של זמר רוק – פופ מעולה.

אין כמו פוליקר ואין עוד מופע כזה!!!

התרשמה וכתבה: יוכי שיין

<p class=”select”>

</p>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *