איטו אבירם

אתר “התרשמות” מתחדש

האתר עומד מול המראָה, בוחן את בגדיו החדשים ומנסה להתרגל לשינוי…

הקטן גודל גופן הגדל גודל גופן גודל גופן הדפס עמוד הזה

חצב פורח בשרוןמאת: איטו אבירם

רציתי יותר. יותר תרבות, יותר צימרים מוצלחים ששווים את הכסף. יותר אטרקציות שהילדים ייהנו וההורים לא ירגישו מרומים ויותר מסעדות שהאוכל שלהן פשוט טעים והמחירים אינם קורעים.

רציתי יותר מחול מודרני, וגם בלט. יותר מלונות בוטיק שהם באמת כאלה, ויותר בתי הארחה שמגיעים ברמתם אל הטובים במלונות. דווקא מצאתי לא מעט.

את כל מה שחווינו, אני ושאר הכותבים באתר, מ”סילונית” שעושה רק טוב לשיניים ועד בית קפה בתוך מה שהיה פעם חנות מכולת, העברנו אל תוך האתר החדש. והכל כדי שיותר גולשים באתר יקבלו דיווחי אובייקטיבי, תוכן שווה, וייהנו גם הם.

עכשיו נותר לנו רק ללמוד לתפעל את האתר, הבנוי על שילדת “וורד-פרס” המתקדמת. האפשרויות הן בשמיים, והשבועות הקרובים יגידו אם הצלחנו להתגבר על הפער הטכנולוגי, ולא נפלנו לתוך חור שחור של מערכת מתוחכמת מדי.

אז בינתיים, התחדשו גם אתם עם האתר שלנו, ועם הסתיו המתקרב, שאת בואו זועקים החצבים הפורחים אצלנו בשרון בקול שתיקה מהדהד.

 

 

3 תגובות על אתר “התרשמות” מתחדש

 1. תחייה רגב יולי 28, 2017 בשעה 6:35 pm

  איטו יקר..בזמנו ביקשת שאשתף אותך בהתרשמויות שלי…הפעם הגענו למלון ניאה בשבי ציון..מלון לא רע בכלל השוכן לחוף ים..כשהגענו לחוף הזדעזענו..כל מזבחת חירייה על החוף וכך גם המים..זה היה נורא..הייתי רוצה לשלוח לך תמונה..לא מבינה מה קורה פה..כמה זוהמה יכולה להיות בחוף שאמור להיות מסודר? איך אפשר לקדם את העניין..אשמח לתגובתך..ממש ממש כאב לב גדול..העיניים לא מאמינות למה שהו רואות. מצפה לתגובתך..

  הגב
  • איטו אבירם יולי 28, 2017 בשעה 11:07 pm

   תחיה יקרה, אשמח לפרסם צילום ופרטים על החוף המזוהם שבו נתקלת בשבי ציון.

   הגב
 2. תחייה רגב ינואר 3, 2019 בשעה 12:03 am

  איטו שלום,

  אודה לך אם תבטל את תגובתי באתר זה..

  הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *