איטו אבירם

המסכה המומלצת של סונומאסק: נוחה, יעילה ו… יקרה

ניסיתי את מסכת ההייטק בפיתוח ישראלי ובהחלט היה בה משהו מגונן, נעים, מעודד ומרגיע, אף כי עדיין אני מעדיף, בעוונותיי, ללכת בלי.

הקטן גודל גופן הגדל גודל גופן גודל גופן הדפס עמוד הזה

אני מהאנשים שממעטים ללכת עם מסכה. מעדיף לפסוע בצידי הדרך, על המדשאות, במרכז הרחוב, ורק להימנע מהצורך להסתובב כל העת עם מסכה על הפנים. לעיתים, כשאני מזהה נהגים חבושי מסכה נוהגים במכוניותיהם רכוסות החלונות, אני כמעט ונחנק בשבילם, מצחוק, לא מהזדהות.

ובכל זאת, יש מצבים שממש צריך. כשנמצאים בחברת אנשים אחרים במקום סגור, כשעורכים קניות בחנות, כשמסתובבים בקניון או אפילו עם בני משפחה אהובים, שאינם מתגוררים אתי באותו הבית. ואז, תמיד, יש את הקטע המעקצץ, הבלתי מתפשר, אותה כף יד מלאכותית המונחת על פיך ואפך, מניחה לך לנשום אך בקושי, והכל בשם החציצה בינך ובין רסס נשימתו של האחר. אני בטוח שרובכם מבינים את כוונתי וחשים אותו הדבר.

לכן, משהזדמן לי לנסות את הפיתוח הישראלי בגרסת ה”הייטק”, המסכה של סונומאסק, לא יכולתי שלא להמליץ עליה, אף כי מחירה – 150 ₪, הופך אותה לאחת המסכות היקרות הקיימות בשוק. ראשית, וחשוב ביותר – היא נעימה ונוחה על הפנים, ובאותה מידה – גם מטיבה להגן עלינו מפני נגיפים מכל סוג, ולאורך זמן.

בהתחשב בעובדה שאני שונא מסיכות, הרגשתי שהמסיכה לא רק מגינה עלי, אלא גם מפנקת אותי במגע נעים ורך, והמחשבה שכל זה לאורך זמן – עד שנה ויותר, הוסיפה לתחושה שהמחיר שווה את התמורה.

המסקנה: עכשיו, כשהחיסונים כבר כאן, אין צורך ביותר ממסכה אחת, שניתנת לעשרות רחיצות חוזרות ונשנות, ובכל זאת שומרת על יכולת הסינון הפנטסטית שלה. את ההגנה שהיא מספקת מפני נגיפים, שאותם היא גם משמידה, ולא רק מונעת את חדירתם, היא משיגה בזכות טכנולוגיה שפותחה בישראל, בתהליך המכונה קוויטציה אולטרא-סונית, משמע שימוש בגלי קול על מנת להחדיר ננו חלקיקים של תחמוצת אבץ, פיזית, אל תוך כל סוג של בד ללא יוצא מן הכלל. הטכנולוגיה נבדקה גם על משטחי פלסטיק.

בתהליך הזה, שבעזרתו ניתן וכבר מייצרים אריגים חסיני נגיפים למגוון מטרות, מוכנסת יריעת הבד מצד אחד של מכונת הייצור לתוך אמבטיה המלאה בתרכובת כימיקלים ויוצאת מהצד השני מוטמעת בחלקיקים ובמאפיינים אנטי ויראליים ואנטי בקטריאליים.

  בתהליך עושים שימוש בגלי קול שיוצרים בועות אשר מגיעות לטמפרטורה גבוהה ובשלב מסוים מתפוצצות לתוך עצמן. הפיצוץ גורם לגלי הדף של 1,500 מטר לשנייה, מה שגורם להטמעה הפיזית של החלקיקים בבד. לאחר התהליך, החשיפה של האוויר לננו חלקיקי תחמוצת האבץ (משמע 24/7) גורמת לתגובה כימית אשר הופכת את מולקולות האוויר לרדיקלים חופשיים סביב הבד. אותם רדיקלים חופשיים הם אלה שפוגעים בממברנה (שכבת המגן) של הווירוס, חושפים אותו לסביבה החיצונית (קרני UV, חום, ומנטרלת אותו. בכך מגן הבד על הסביבה הקרובה במעל 99% מווירוס הקורונה, מבקטריות וחיידקים.

התוצאות שעלו מבדיקות שנערכו במעבדה המוסמכת הבינלאומית ATCC אישרו כי הסונו-מאסק   (SonoMask)  המוגנת על ידי הנוסחה הקניינית של סונוביה, השמידה 99.4% מנגיפי SARS-COV2  (הנגיף שגורם לקורונה) תוך 30 דקות בלבד של חשיפה.

ואיך מכבסים את המסכה?

יש לשטוף את המסכה ביד עם סבון ומים קרים פעם בשבוע כדי להסיר ממנה שמנים ולכלוך. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, מומלץ להשתמש בחומר ניקוי ידידותי לסביבה – בעל pH נייטרלי, שיסייע גם בהסרת כתמים. יש להימנע ממרככים וחומרי הלבנה.

לפרטים נוספים ולרכישת המסיכה במחיר מיוחד.   

אל אתר החברה.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *