איטו אבירם

  המופע: Dream Drum Dance  – מוסיקה, מחול וכלי נגינה בסוזן דלל

מרכז סוזן דלל וקלימבה גאים להציג לראשונה אירוע חדש אשר יתקיים מידי ערב במשך שבוע ימים בין התאריכים 28 בינואר- 3 בפברואר באולם דלל, במרכז סוזן דלל.

הקטן גודל גופן הגדל גודל גופן גודל גופן הדפס עמוד הזה

רוני חדש, בצילום של פיני שניר.

האירוע חושף שילובים מפתיעים של מחול עכשווי ומוסיקה ייחודית, בביצוע כוריאוגרפים, רקדנים ומוסיקאים מקצועיים מעל במה אחת, עם כלים מקוריים וייחודיים מרחבי העולם.

יצירות המחול בחלקן, תבוצענה לצלילי המוסיקה המקורית ובביצוע חי. מגוון היצירות נע בין הקלאסי לאתני דרך העכשווי והוויזואלי. חגיגה סוחפת חושים ומלאה בניגודים והפתעות.

מדובר במסגרת חדשה החושפת שילובים מפתיעים של מחול עכשווי ומוסיקה צבעונית, בביצוע רקדנים ומוסיקאים מקצועיים מעל במה אחת, עם כלים מקוריים וייחודיים מרחבי העולם מבית קלימבה כלי נגינה אתניים.

יצירות המחול בחלקן, תבוצענה לצלילי המוסיקה המקורית ובביצוע חי.

מגוון היצירות נע בין הקלאסי לאתני דרך העכשווי והוויזואלי. חגיגה סוחפת חושים ומלאה בניגודים והפתעות .

D.D.D -1

28.1.18 ראשון 21:00

תהל קליין – זמרת, יוצרת ומפיקה אלקטרונית

אילנה בלסן – אמנית רב תחומית

ארתור אסטמן – אמן רב תחומי

גל ורבורג – מוסיקאי כלי הקשה, פאנטם

ניב גרינשפן – מוסיקאי, כלי הקשה, קחון

גבי קמחי – מוסיקאי, דידג'רידו

קמילה – זמרת

D.D.D -2

29.1.18 שני 21:00

טל גרמיזה ועדיה שטרן – כוריאוגרפיה וביצוע (דואט בשילוב המוסיקאים)

שניר נקר – כוריאוגרפיה וביצוע (סולו בשילוב המוסיקאים)

תמי יצחקי – כוריאוגרפיה וביצוע

גל ורבורג – מוסיקאי, כלי הקשה, פאנטם

גבי קמחי – מוסיקאי , דידג'רידו

 

D.D.D -3

30.1.18 שלישי 21:00

רוני חדש – כוריאוגרפיה וביצוע (סולו)

שירה אלקובי כוריאוגרפית + 6 רקדנים

יענקל'ה פילצר – כוריאוגרף ורקדן + ?  (דואט בשילוב המוסיקאים)

ענבר טנזר – כוריאוגרפיה וביצוע (בשילוב המוסיקאים)

גל ורבורג – מוסיקאי, כלי הקשה, קחון

ניב גרינשפן – מוסיקאי, כלי הקשה, פאנטם

דן שכטר – מוסיקאי, כלי הקשה, פאנטם

D.D.D -4

31.1.18 רביעי 21:00

חן חפץ – יוצר ומבצע, רקדן: אליק ניב (דואט)

טל גרמיזה – כוריאוגרפית ורקדנית, ורועי בן בנימין – מוסיקאי – בס

בן שמים לארץ – גדעון לבינסון: צ'לו, יצחק וינוקר: אקורדיון, מאיר יניגר: מרימבה, ויברפון, רקדנים יוצרים: חנניה שורץ, יובל אזולאי, אייל עוגן. כוריאוגרפיה: רונן יצחקי

ניב גרינשפן – מוסיקאי, כלי הקשה, פאנטם

דן שכטר – מוסיקאי, כלי הקשה, פאנטם

גבי קמחי – מוסיקאי, דידג'רידו

D.D.D -5

1.2.18 חמישי 21:00

קבוצת אוקטט:  קבוצת אוקטט-ענבל אלוני, שרון אסא הללי, איריס ארז, סיגל ברגמן, יובל גולדשטיין נועם כרמלי, , פיליפ סמית, שלומית פונדמינסקי. בליווי פסנתר – יניב מינצר.

תיאטרון מחול רעננה: לימור זיו ואיביצה באגו – כוריאוגרפיה וביצוע, פסנתרנית: לורה קופמן (דואט בליווי מוסיקאים וזמרת)

גל ורבורג – מוסיקאי, כלי הקשה, קחון, פאנטם

גבי קמחי – מוסיקאי, דידג'רידו

קמילה – זמרת

D.D.D -6

2.2.18  שישי 14:00

שיר סגל – כוריאוגרפית ורקדנית + 3 רקדניות (4 רקדנים)

איש השעה – כוריאוגרפיה איציק גלילי, ביצוע: תומר פיסטינר וגבע זייברט.

להקת הפלמנקו הישראלית קומפס – מיכל נתן כוריאוגרפיה (סולו בליווי נגנים)

גל ורבורג – מוסיקאי, כלי הקשה, קחון

ניב גרינשפן – מוסיקאי, כלי הקשה, פאנטם

דן שכטר – מוסיקאי, כלי הקשה, פאנטם

D.D.D -7

3.2.18 שבת 21:00

צחי כהן וסטפן פרי – כוריאוגרפיה וביצוע (דואט בליווי מוסיקאי)

אילנה בלסן – אמנית רב תחומית

ארתור אסטמן – אמן רב תחומי

אמיר מי–טל  – כוריאוגרף ורקדן (סולו)

גל ורבורג – מוסיקאי, כלי הקשה, קחון

ניב גרינשפן – מוסיקאי, כלי הקשה, פאנטם

קמילה – זמרת

 

 

מסגרת חדשה החושפת שילובים מפתיעים של מחול עכשווי ומוסיקה צבעונית, בביצוע רקדנים ומוסיקאים מקצועיים מעל במה אחת, עם כלים מקוריים וייחודיים מרחבי העולם מבית קלימבה כלי נגינה אתניים.

יצירות המחול בחלקן, תבוצענה לצלילי המוסיקה המקורית ובביצוע חי.

מגוון היצירות נע בין הקלאסי לאתני דרך העכשווי והוויזואלי. חגיגה סוחפת חושים ומלאה בניגודים והפתעות .

D.D.D -1

28.1.18 ראשון 21:00

תהל קליין – זמרת, יוצרת ומפיקה אלקטרונית

אילנה בלסן – אמנית רב תחומית

ארתור אסטמן – אמן רב תחומי

גל ורבורג – מוסיקאי כלי הקשה, פאנטם

ניב גרינשפן – מוסיקאי, כלי הקשה, קחון

גבי קמחי – מוסיקאי, דידג'רידו

קמילה – זמרת

D.D.D -2

29.1.18 שני 21:00

טל גרמיזה ועדיה שטרן – כוריאוגרפיה וביצוע (דואט בשילוב המוסיקאים)

שניר נקר – כוריאוגרפיה וביצוע (סולו בשילוב המוסיקאים)

תמי יצחקי – כוריאוגרפיה וביצוע

גל ורבורג – מוסיקאי, כלי הקשה, פאנטם

גבי קמחי – מוסיקאי , דידג'רידו

 

D.D.D -3

30.1.18 שלישי 21:00

רוני חדש – כוריאוגרפיה וביצוע (סולו)

שירה אלקובי כוריאוגרפית + 6 רקדנים

יענקל'ה פילצר – כוריאוגרף ורקדן + ?  (דואט בשילוב המוסיקאים)

ענבר טנזר – כוריאוגרפיה וביצוע (בשילוב המוסיקאים)

גל ורבורג – מוסיקאי, כלי הקשה, קחון

ניב גרינשפן – מוסיקאי, כלי הקשה, פאנטם

דן שכטר – מוסיקאי, כלי הקשה, פאנטם

D.D.D -4

31.1.18 רביעי 21:00

חן חפץ – יוצר ומבצע, רקדן: אליק ניב (דואט)

טל גרמיזה – כוריאוגרפית ורקדנית, ורועי בן בנימין – מוסיקאי – בס

בן שמים לארץ – גדעון לבינסון: צ'לו, יצחק וינוקר: אקורדיון, מאיר יניגר: מרימבה, ויברפון, רקדנים יוצרים: חנניה שורץ, יובל אזולאי, אייל עוגן. כוריאוגרפיה: רונן יצחקי

ניב גרינשפן – מוסיקאי, כלי הקשה, פאנטם

דן שכטר – מוסיקאי, כלי הקשה, פאנטם

גבי קמחי – מוסיקאי, דידג'רידו

D.D.D -5

1.2.18 חמישי 21:00

קבוצת אוקטט:  קבוצת אוקטט-ענבל אלוני, שרון אסא הללי, איריס ארז, סיגל ברגמן, יובל גולדשטיין נועם כרמלי, , פיליפ סמית, שלומית פונדמינסקי. בליווי פסנתר – יניב מינצר.

תיאטרון מחול רעננה: לימור זיו ואיביצה באגו – כוריאוגרפיה וביצוע, פסנתרנית: לורה קופמן (דואט בליווי מוסיקאים וזמרת)

גל ורבורג – מוסיקאי, כלי הקשה, קחון, פאנטם

גבי קמחי – מוסיקאי, דידג'רידו

קמילה – זמרת

D.D.D -6

2.2.18  שישי 14:00

שיר סגל – כוריאוגרפית ורקדנית + 3 רקדניות (4 רקדנים)

איש השעה – כוריאוגרפיה איציק גלילי, ביצוע: תומר פיסטינר וגבע זייברט.

להקת הפלמנקו הישראלית קומפס – מיכל נתן כוריאוגרפיה (סולו בליווי נגנים)

גל ורבורג – מוסיקאי, כלי הקשה, קחון

ניב גרינשפן – מוסיקאי, כלי הקשה, פאנטם

דן שכטר – מוסיקאי, כלי הקשה, פאנטם

D.D.D -7

3.2.18 שבת 21:00

צחי כהן וסטפן פרי – כוריאוגרפיה וביצוע (דואט בליווי מוסיקאי)

אילנה בלסן – אמנית רב תחומית

ארתור אסטמן – אמן רב תחומי

אמיר מי–טל  – כוריאוגרף ורקדן (סולו)

גל ורבורג – מוסיקאי, כלי הקשה, קחון

ניב גרינשפן – מוסיקאי, כלי הקשה, פאנטם

קמילה – זמרת

Dream Drum Dance

מוסיקה | מחול | כלי נגינה

28 ינואר – 3 פברואר 2018

במרכז סוזן דלל

90 ₪

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *